Záložky

Poludnie 21. storočia

Alternatívne názvy: Poludnie 21. storočia

Space online hra Obedná 21. storočia vás pozýva vytvárať a rozvíjať ich vlastné kolónie na jednom z planét slnečnej sústavy, rovnako ako sa snaží svoju ruku na dobytie nových území pre ťažbu unikátnych zdrojov. Na poludnie 21. storočí, on-line, budete stavať základne, rozvoj infraštruktúry, vyhľadávať dôležité pre rozvoj zdrojov, a to všetko na pozadí kozmických-mestskej krajiny.

Herný Poludnie 21. storočia, on-line vytvorený na motore, Flash, takže konfigurácia počítača vystavené niektoré systémové požiadavky. Takže, hrať hry on-line Poludnie 21. storočia vyžaduje PC

• Operačný systém Windows 98/2000/XP alebo Vistax32/Seven,

• Procesor Pentium 3 800 MHz a vyššie,

• 256 MB pamäte RAM,

• 64 MB grafická karta alebo vyššia,

• stabilné pripojenie k internetu.

• Adobe Flash prehrávač.

Pokiaľ ide o prehliadača, Poludnie 21. storočia, on-line hra, ktorá je podporovaná všetkými prehliadačmi.

Pripojte sa do hry Obedná 21. storočia začína vetou "vstúpiť do akadémie", kliknite na neho a ako prídete vyplniť vaše dáta poľa. Zadajte

• prezývka - prezývka

• riešiť aktuálne schránku

• Heslo

• kód pre overenie.

Ak chcete skontrolovať poludnie 21. storočia bola dokončená, používateľskú dohodu a prijímam odkaz pre aktiváciu vášho účtu, je v liste, ktorý príde na zadaný e-mail.

Takže, tvoj napoludnie 21. storočí, on-line registrácia potvrdená a hrmenie intergalaktickej vojny sa dostanete do tejto vzrušujúcej kozmickej reality. Začnete hrať poludnie 21. storočia na planéte Orion, bude to vaše osobné miesto. Postavy tu sú štandardné, ale môžete si vybrať jednu z troch frakcií:

• kolonizátori

• obchodníkmi

• piráti.

Kozmická sonda tiež priradiť štandardu, ktorý ste práve prečítali jeho parametre.

Tak, v blízkej budúcnosti, alebo si vyhrá a preskúmať nové územia, alebo držať ekonomiky, alebo cestovať do vesmíru pirát s zlými úmyslami. No, tak ďaleko, prioritnou úlohou bude vybavovať svoju vlastnú kolóniu, aby "zakryť zadnou."

Hlavným zdrojom v galaxii - je energia. Môžete si ho z elektrárne, ktorá bude musieť postaviť. Vo väzení sa môžete tiež stavať továrne, ktorá bude zostavovať moduly pre kozmické lode. Vašou hlavnou úlohou v tejto fáze - budovať svoj vlastný vozový park, je jediný spôsob, ako môžete bezpečne pohybovať po galaxii, ale v prípade útoku dať primeranú odpoveď.

Nemenej dôležitým zdrojom - Vodík, ktoré plávajú kozmické lode. Výpis je rovnako dôležitá ako energia.

Na rozdiel od nich, že sú na planét zdrojov, ako sú meď, kremík a zlato. Každá z týchto zdrojov pre vás vyrobiť nano-roboti budú svojich verných pomocníkov vo všetkých dieloch.

Na poludnie 21. storočí, hrajú obzvlášť zaujímavý, pretože to môže doplniť svoj vozový park nielen postaviť závod na výrobu kozmických lodí. Napríklad, môžete stále útočiť na lode, ich okrádanie, pričom na palube lode. A že nemusíte nutne mať vesmírnu loď a veľa elegantný skúsenosti. Tu dôležitá taktika dobre a svetlá výška, samozrejme. Tiež do svojej flotily môžete pridať plávajúcich lodí, vziať do vleku a ísť do kolónie, bude tam nano-roboti majú sladkosti.

Najväčšou hrozbou, a to najmä za zlomok obchodníkov sú cudzinci, ktorí sa nazývajú Trinnitami. Tento cudzinec sa piráti, ich cieľom - karavany zdroje. Všimnite si, že sa blíži takmer nemožné, takže dôraz v obrane proti nim - je rýchlosť odozvy. No a hmotnosť - väčšia je vaša flotila, tým ľahšie hrať hry on-line Poludnie 21. storočia, za všetkých odvetviach rozvoja.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more