Záložky

Tales of Pirates

Alternatívne názvy: Piratia

Prihlásený hra pirát - je multiplayer stratégie, adventúra v štýle fantasy, ktorá vám umožní preskúmať rozľahlosť ich vlastnej lodi tri oceány v hľadaní slávy a pokladov a starovekej artefakty. Hra v kocke sympatický anime-rozprávkových postáv a žiada, aby sa ponoriť do vzrušujúce reality. Minimálne systémové požiadavky vznesené vývojári hrať hry on-line Piratia nasledujúce:

• Systém Operačný: Windows 98/ME/NT/2000/XP;

• procesor od Intel Pentium III 800 MHz

• Pamäť (RAM): 256 MB

• Voľné miesto na pevnom disku: 1000 MB;

• Video: 16 MB;

• DirectX 9. 0C;

• Pripojenie k Internetu.

Ak ste pripravení na budúce úspechy, je na čase sa registrovať herný účet. Pripojte sa do hry Tales of Pirates je veľmi jednoduchá: na hlavnej stránke oficiálnej webovej stránky stlačte tlačidlo registrácia a výplne otvoril formulár. Zadajte svoju e-mailovú adresu (ak máte schránku na poštu. ru, potom budete mať prístup k špeciálnym službám), hra login, heslo, CAPTCHA (znaky z obrázku) a stlačte veľké červené tlačidlo "registrovať". V tomto registráciu Piratia nad. Ďalej je nutné si stiahnuť hru klienta Piratia on-line - špeciálny program, ktorý pomáha optimalizovať prevádzku a správne zobrazenie grafiky. Stiahnite si hru niekoľkými spôsobmi: z miesta v hre, a to buď priamo, alebo pomocou torrentu. Po inštalácii klienta na vašom počítači a spustiť to ísť do ďalšej fázy v Pirates on-line hra ponúkne vám vytvoriť postavu. Výber zo štyroch postáv: dva mužské dve ženy a

Lanke je ľudského pôvodu, ale bol vychovaný morfeytsami, tak veľmi dobré držanie zbraní. Chce nájsť legendárny meč, ktorý je možné otvoriť Nebeská brána.

Amy - večné dieťa (nie na správanie, proste má jedinečnú sadu génov, vďaka ktorým si nebol predurčený k rastu). Schopnosť liečiť rany a vymýšľať unikátne predmety.

Phillies - je dievča, ktorá má božský pôvod a námorník na srdci. Rozmarné, nezodpovedné a trochu ľstivý, jedným slovom - skutočná žena.

Kartsez - bojovník, dieťa jedného zástupcu ľudu Morpheus a jednoduché dedinské ženy, má obrovskú silu a vyzerá skľučujúca, ale má dobré srdce. Jediné znaky, ktoré sú k dispozícii, sú veľmi zriedkavé špeciality Champion.

Každá postava v hre je iná hlavné vlastnosti: sila, rýchlosť, čarodejníctvo, a osobitosti, rovnako ako profesie, ktoré získajú svoju postavu, keď budete hrať hry on-line pirátov.

Profesia pomôcť zlepšiť profil zručnosti v hre. Prvý okupácie vaša postava dostane po dosiahnutí úrovne 10 (lovec, čarodejnica, bojovník, navigátor). Druhá profesie master postavy dosiahnuť úroveň 40 (majster strelec, bojovník, dobyvateľ mora, čarodejnice a liečiteľka).

Po dosiahnutí úrovne 15, môžete si kúpiť loď piráti hra už na to. Čím vyšší level budete hrať, tým lepšie si môžete kúpiť loď.

Zahrajte si s pirátmi on-line môžete mať v troch oblastiach: Veľký modrý oceán, oceán a pevninu Čarovná Ascaron. Okrem toho, že piráti majú mnoho miest, kde sa môžete stretnúť sa miestni obyvatelia a cestovateľov, kúpiť alebo vymeniť potrebné položky, komunikovať a organizovať svoj vlastný cech. V hre, ako tam sú miesta, v ktorých zvieratá povolené boj proti ostatným hráčom. Vyberte umiestnenie môže byť, v závislosti na úrovni postavy.

Tales of Pirates Online registrácia vám umožní ponoriť sa do živej a unikátny svet, kde sa vydáte na pokrytie vlnu nezabudnuteľných zážitkov, bojuje s pirátmi, stretnutia s rôznymi monštrami. Príďte do hry, vytvárať a cvičiť hrdinu a ďalej na hľadanie pokladu v spoločnosti priateľov, ktorým dôverujete!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more