Záložky

Pirate Galaxy

Alternatívne názvy: Pirate Galaxy

Pirate Galaxy on-line - MMORPG fantasy žánru, je zameraný na PvP bitiek. Jedná sa o produkt splitscreen Studios. Tvorcovia sa uistiť, že ste boli schopní sa rozhodnúť, či chcete hrať pomocou prehliadača alebo klienta nainštalovať. Navyše, hra nevyžaduje žiadnu finančnú investíciu. Užite si zábavné hry, môžete si úplne zadarmo. Prínosy projektu sú realistické 3-D grafiku, vývoj sprisahania dynamiku, prítomnosť veľa, vojenských aj nevojenských úloh, schopnosť preskúmať široké rozlohy galaxie, a vlastniť svoje vlastné vesmírnu loď. Hlavným cieľom každého hráča - vynaloží všetko úsilie, aby vyhnať arogantný cudzinca z ich domovskej planéty. Pripojte sa k on-line komunite a cítiť to, čo robí ľudí budúcnosti!

Pripojte sa do hry Pirate Galaxy bude vykonávať vás tešiť po mnoho rokov. Ocitáte sa v čase, keď mimozemšťania rozhodnú prevziať Zem a zničiť svojej bývalej obyvateľov. Avšak, ľudia sa búrili a ponáhľali brániť svoju vlasť. Začína hrať Pirate Galaxy, zadáte do krvavej vojny univerzálny stupnice. Na území bojov prepravovaných do vesmíru, a dokonca aj na iné planéty Zem. Žiadne ďalšie pokojná miesta absolútne ničoho. Pripínanie na lodi medzi hviezdami, musíte byť neustále v strehu. Naozaj, kým sa nedostanete do jedného bodu do druhého, musíme opakovane zaoberať v prestrelke.

Pred podpisom na oficiálnych stránkach, uistite sa, že konfigurácia vášho počítača zlyhá. Pre hru predložila nasledujúce minimálne systémové požiadavky:

- Operačný systém Windows 98SE, ME, 2000, XP;

- Pentium 4 procesor 1GHz;

- Video NVIDIA GeForce 2 série, ATI Radeon 7500 alebo Intel i810G,

- 256 MB RAM

- 100 MB voľného miesta na pevnom disku.

Pirate Galaxy výroby - vypĺňa špeciálny formulár s týmito odbory: užívateľské meno, e-mailovú adresu, heslo. Okrem toho, ste povinní prijať dohodu o členstvo. Teraz nič, aby sa stal prekážkou na ceste k novej priateľov zároveň nebezpečný svet! Vitajte späť! Možno, že sa tu na vás čaká, aby konečne poraziť cudzie bytosti.

Herné Pirate Galaxy - je miesto, kde sa stretli, ako sú rasa ľudí, Mantis, starobylé a matanoidy. A pretože mantisy vybrali agresívnu taktiku, ľudia hádzali všetky svoje sily sa vyhrať tieto trojmetrové obrami. Mantis líši krutosť, ale ľudia sú už dlho známe pre ich húževnatosť. Takže to ešte nie je známe, kto vyhrá. Ako začiatočník sa pripojiť ľudia don tvoria elitnú jednotku a začať plniť úlohy svojich úloh. Hlavným poslaním - vykoreniť zlo sa šíri po celej galaxii v podobe nečakaných arogantný mantisy. Encounter nepriateľov, ktorí vás budú všade, kam smeruje. Človek má len dostať von z doku, ako pred vami sú ohrozené. Aby bolo možné primeraným spôsobom odrážať útoky súperov, uistite sa, že loď bola v dobrom stave, a tam bol žiadny nedostatok zbraní.

Zahrajte si hru Pirate Galaxy starostlivo. Nenechajte si ujsť dôležité okamihy, ako sú obchodné vzťahy, zber, ťažby nerastných surovín z obežnej dráhy. Pre úspešné riadenie lode sa budú musieť naučiť používať zbraň, patrí ochranné pole, spustiť batérie Krionita použití urýchľovača. Prevedenie všetkých týchto krokov, nemusíte len rozvíjať a získavať skúsenosti, ale tiež sa stal bohatší každým dňom. Hodina, kedy sa môžete cítiť Pirate Galaxy on-line celkom sebavedome a pohodlne.

Oveľa zaujímavejšie Pirate Galaxy hrať vo flotile. Pretože týmto spôsobom budete mať možnosť podieľať sa na veľkých vojen, spoločne so svojimi spojencami zachytiť celú planétu. Plus obrana proti nepriateľovi dohromady je to jednoduchšie. Nedovoľte, aby cudzinci prasa planetárnych systémov ťažiť najcennejšie zdroj Krionita. Dajte im vedieť, čo ľudia môžu robiť! Znížená ich aroganciu a aby chveje vo svojej moci! Môžeme si len priať, aby ste boli schopní realizovať všetky svoje plány! Veľa šťastia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more