Záložky

Vedúci

Alternatívne názvy: Predné, Predné hra War on-line

Vedenie prihlásený - browser-based multiplayer online role-playing hra, ktorá rozpráva o čase Veľkej vlasteneckej vojny. Vedúci online hra je ideálna pre každého, kto je unavený nekonečnou nadvládu fantasy a sci-fi hier a miluje históriu, rodných krajín. Je potrebné poznamenať, mimochodom, že hra bola napísaná predné online vývojári SNS, a preto môže byť právom považovaný za rodák.

Členstvo Vedúci hra nebude dlho trvať a bude jasné každému, kto sa chce pripojiť. Ak chcete zaregistrovať, budete musieť zadať:

· Meno postavy

· Heslo pre prístup k hre

· E-mailová adresa, ktorá bude zaslaná list informujúci, že registrácia dokončená hlavná

Požiadavky na systém s cieľom začať hrať hry on-line vedúci minimálna, pretože hra nemá klienta a môže hrať na akomkoľvek počítači s pripojením na Internet.

Na začiatku hry každý hráč dostane právo vybrať si stranu, na základe vlajok, ktoré sa bude bojovať

· Wehrmacht

· Červená armáda

Akonáhle ste sa rozhodli sa stranou, budete mať hodnosť súkromie, dostal, že začína ťažkú ​​cestu k čestný titul maršala armády. Je potrebné poznamenať, že veľmi vojenskej hodnosti, nie je len "pre parádu", ktoré poskytujú prístup k určitým privilégií, ktoré si môžete vychutnať lezenie na kariérnom rebríčku. Skrátka a dobre, jedná sa o rovnaké poradie a analógie úrovne v hre. Okrem zvýšenia je v hre ako je systém špecializácie. To je usporiadaný tak, že príjem z konkrétnej špecializácie určuje svoje zručnosti študoval. Napríklad, môžete vždy stáť mlčanlivý a nepolapiteľný partizánske desivé nepriateľských vojakov v nepriestupných lesoch, alebo naopak zvoliť veliteľa cesty, ktorá vedie na útok Echelon bojovníkmi lojálni k vám.

Predný online herný systém, ktorý je navrhnutý tak, aby všetky akcie prehrávači možno rozdeliť do dvoch kategórií - bojové a nebojové. Mimo bitky hráč môže naplniť svoje nábojový pás, získať potrebné vybavenie a začať pracovať. Úlohy si zaslúži osobitnú zmienku. Amaze kvality štúdia dej hry, výrobky obvykle browser-based nie sú povzbudivé podobnej kvality, ale táto hra je naozaj výnimka. Pokračovanie hrať hru predné online, budú spĺňať celý rad objektov, ktoré pomôžu hráča:

· Cache

· Bod radio

· Útulky

Bojový systém v hre - turn-based, čo znamená, že všetky hracie pole je rozdelené do buniek, z ktorých každý z účastníkov bitky dostane určitý počet akčných bodov, čo mu umožnilo obhajovať sám alebo vykonať útok. Záleží na množstve určitých schopností charakteru, rovnako ako jej názov. Zaujímavosťou hry je, že hráči, aby ich pohyby súčasne, a server potom vykonáva simuláciu boja a robí rozhodnutia o ktorej obrat je potrebné vziať do úvahy ako prvý.

Zaujímavá hra je nedostatok zameranie klanu systému, takže fanúšikovia hrať vedúcu sám nebudete mať toľko nepohodlie a zneužívanie. Ale fanúšikovia nájsť nových priateľov a hrať hry on-line Vedúci tím má dobre navrhnutý systém jednotiek, prostredníctvom ktorého môžu hráči zúčastniť klanových vojen, a komunikovať so svojimi kolegami.

"Zvýrazniť" hry sú jeho vlastné hráči, pretože publikum hra je kvalitatívne odlišné od ostatných podobných produktov. Chat správy sú vždy moderované a sťažnosti dostal za odplatu v rekordnom čase. Mimochodom, správy hry je vždy otvorený konštruktívny dialóg. Podobný jav v on-line hranie je veľmi zriedkavé, spravidla správy - tento samostatne zárobkovo dôležité a pompézne ľudia len zriedka venovať pozornosť bežných užívateľov, ale tu je všetko presne naopak. Pretože toto, hra Predný stáva oveľa krajší ako ostatné, ako je jej hry.

Aby som to zhrnul, musím povedať, že táto hra bude apelovať na mnoho fanúšikov z Veľkej vlasteneckej vojny, históriu svojej rodnej krajine a vôbec všetkých tých, ktorí sú unavení z šedej každodennú prácu a sny ponoriť do premenách času.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more