Záložky

Parapetom: City Dance

Alternatívne názvy: Parapetom, parapetom

Parapetom online - zadarmo multiplayer online role-playing game, realizovaný v trochu neobvyklom formáte pre CIS sociálneho simulátore. Čo všetko je viazané na tanec - to všetko len s cieľom vytvoriť jedinečný a jedinečnú atmosféru v hre, a celá online hra parapetom bol vytvorený s cieľom dať hráčom príležitosť, aby sa nové príjemné známosti, nájsť si nových kamarátov v sieti a mimo neho, a možno aj splniť svoju spriaznenú dušu. To je pravda, pretože hra má zvláštnu príležitosť osláviť svadbu. Všetko, čo je potrebné, aby sa oženil - je nájsť nevestu alebo ženícha, a spolu s ním ísť do kostola, kde sa slávnostne korunovaný. Parapetom online hra stojí za to vyskúšať aspoň raz hrať.

Pripojte sa do hry parapetom nemali moc času a je veľmi jednoduchý postup. Budete musieť zadať:

 • Názov vašej hernej postavy
 • Heslo pre prístup k hre
 • Vaša e-mailová adresa

Potom, čo na vašej e-mailovej schránky dostane list s oznámením, že registrácia parapetom kompletné, môžete ľahko stiahnuť klienta a začať hrať.

Požiadavky na systém hra je celkom zhovievavý, hrať parapetom, musíte mať:

 • Procesor s taktovacou frekvenciou 700 MHz
 • 512 MB RAM
 • 128 MB grafická karta
 • 4,5 GB voľného miesta na pevnom disku

Herný parapetom on-line vo svojej podstate je moderný pasáž, a to je to, čo zaujme a hrať. Ovládanie je veľmi jednoduché, a všetko, čo potrebujete vedieť - to je niekoľko základných tlačidiel. Celkom k dispozícii, existujú štyri povinné pohyb o desať krokov a triky obrovské číslo Combo. Aby sa stal kráľom tanečného parketu, budete potrebovať veľmi rýchlo trénovať vaše reakcie. Tak to je jednoduchý spôsob ako na uliciach začínajú veľmi skutočné celebrity tanečné krajine. Samozrejme, že jedna technická znalosť je dosť, budete musieť udržiavať rovnakú rýchlosť, nasledovať rytmus, ale to nie je tak jednoduché, ako by sa mohlo zdať.

Väčšina tanečné kroky v hre sú merané v pevnom počte bodov určených podľa kvality prevedenia týchto pohybov. Spustenie hrať hry on-line parapetom nesmie byť diskontovať taký dôležitý ukazovateľ hry ako jednotku. Toto je analogické s combo systém, ktorý umožňuje vykonávať veľmi zložité triky a tanečné kombinácie, ktoré budú bohato ocenené.

Hrať hru parapetom Uistite sa, že si nielen profesionálni tanečníci, a tí, ktorí nikdy to skúsil sám v tejto úlohe. Spoločenské hry stanovuje, že hrdinovia v hernom editore myslel na detail a je skvelý nástroj pre vytváranie jedinečný charakter. Vaša predstavivosť bude váš skutočný pomocník, pretože žiadne obmedzenie pri vytváraní postavy v hre nie je. Vaša postava môže vyzerať, čo si len chcete: bude to vaše, inak absolútny opak kopírovanie - to je len na vás.

V hre existujú štyri druhy zveri meny:

 • Mince
 • Body
 • Kontrola
 • Dance

Body získal počas tanca

Kontrola možno zakúpiť od dražby

Mince sú v podstate ekvivalentné skutočné mene, ktoré ste vložili do hry

Dance rovnaký druh odmien sú vydávané na vás víťazstvo v rôznych tanečných súbojov a turnajov. Mimochodom, tá vec stojí a súťažiť o to rozhodne stojí

Tento druh zápasu peňazí, môžete bezpečne tráviť na nákup tých či iné vybavenie v podobe oblečenia, obuv, doplnky a predmety z vášho šatníka. Ak vám záleží na vašom stave, môžete dokonca získať motocykel alebo auto. Je potrebné poznamenať, že Prehráť parapetom zaujímavejšie, keď vedľa va parapetom bude hrať viac a vaši kamaráti.

Hra má klan systém, zistil, že okrem iného poskytuje tiež skutočný bonus.

Zhrnieme itok za všetko je popísané vyššie, je potrebné povedať, že hra parapetom veľký, bude vám nezabudnuteľné chvíle vo virtuálnom svete tanca a umožniť, aby sa pár zaujímavých nových priateľov. Nepoužívajte tmoliť, zaregistrujte sa a zaplávať si v reálnom mesta tanca!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more