Záložky

Overlord Spoločenstvo zla

Alternatívne názvy: Overlord Spoločenstvo zla

Game Overlord Spoločenstvo zla: zlo sa vracia.

20. 10. 2015 opustil hru Overlord Fellowship of Evil v žánri role-playing blockbuster, ktorý sa stal rozšírením predchádzajúcich častí. Vývojár Codemasters povedal, že tento druh experimentu pre návrat k klasickému pôvodu hernej technológie.

Gameri vidia situáciu zhora a nie sú otvorení na preskúmanie širšej oblasti akcie. Môžete umiestniť jednu kampaň alebo spolupracovať so štyrmi priateľmi, aby ste prešli kĺb. Vytvorte základnú hračku pre najobľúbenejšie platformy:

 • Xbox One
 • Microsoft Windows
 • PlayStation 4

Mnogie, ktorý zvládol Overlord Fellowship of Evil, sťahoval a vyskúšal, vyjadril rôzne názory a nie všetci boli spokojní. S ohľadom na tvrdenie, autori sľubujú, že neskôr vydajú aktualizovanú verziu, ktorá bude opravená v nesprávnom čase.

Vaša úloha je jednoznačné pravé zlo!

Ak ste zvyknutí vybrať si medzi brnení a leskom v žiare rytierov a ich protivníkov Rytíri taky, ale nie tak radií, vývojári tejto zábavy rozhodli všetko pre vás, nechať len na kontrolu síl zla. A to sa nebude miešať, je to pohľad na hubené gremlins s chamtivými očami. Že tieto krásy a musíte spravovať, ak si stiahnete Overlord Fellowship of Evil.

V predchádzajúcej časti stratili Gremlins (ich prisluhovači) svojho majstra Temného lorda a oživili ho, že mu chýbajú zručnosti. Už dlho trpia šikanovaním, sledujú šťastné tváre roľníkov, zelené lúky a voňavé kvety, ktoré vlajú po motýle. Tak dlho ako rúhanie nedokáže tolerovať temnú dušu a kmeňový grék, ktorý odišiel do jaskyne, našiel knihu pradávnych kúzel, ktorá sa nazvala štyrmi sluhami tmy.

Zrelé démoni sú nepríjemná práca, ktorú človek vytvoril, aby vytvoril svet chaosu, aby vniesol hrůzu do duší ľudí. Až po všetkých prípravách sa môžete znova pokúsiť oživiť Temného pána, ale teraz prosím privítajte štyri príšery:

 • Vysilnaya necromancer raz nesprávne držal rituál a to bolo fúkané na kusy, ale teraz je späť v obchode,
 • Ustrashayuschy silný bojovník v jeho dobe nedokázal zaútočiť na kamenné trolls, a zomrel, ale je teraz späť,
 • Zlobný trpaslík bol zabitý členom Bratstva zlého,
 • Temný elf bol zasiahnutý svojim najviac neúprosným nepriateľom.

priradil každému znaku svoju vlastnú úlohu v novej histórii Overlord Fellowship of Evil na PC. Útočia na frontálny útok, pracujú z diaľky, používajú mágiu a oslabujú nepriateľov. Aby sa stali silnejšími, potrebujeme rozvíjať ich zručnosti zaslaním bitky, ktorá bude stačiť. Čoskoro bude možné doplniť ich talenty o ďalšie zručnosti na vybavenie rôznych zbraní a vybavenia.

V porovnaní s predchádzajúcimi časťami Overlord FOE vidíme rozdiely v princípoch vojenskej akcie skorší dôraz na hmotnosť zavarushku teraz hrdinovia dostali svoje vlastné gremlins mignon s osobným súborom vlastností, ktoré môžu tiež čerpať.

left a čierny humor, ktorý tak hráčom zapôsobil a ozbrojil ich spolu so zbraňou, môžete ísť do dediny, aby ste sa mohli zúčastniť rabovania, ničenia domovov ľudí, ničenia hospodárskych zvierat a zotročovania ľudí. Nechajte niekoho a verí, že Project Overlord je trochu rustikálny, v dynamike nešťastia a on neodmietol.

Minimálne systémové požiadavky

 • OS: 64 bitov / Windows 7 (a viac)
 • Pamyat 4 Gb
 • Protsessor: Séria Intel Core i3 / AMD FX (lepšia)
 • Video: AMD HD4850 ​​/ Nvidia GTS250 (lepšie)
 • Mesto miesta na disku: 5 Gb
 • DirectX: 9. 0s
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more