Záložky

Overkings

Alternatívne názvy: OverKings

Prihlásený hra Overkings - pekná mladá prehliadač založený na multiplayer RPG. Ak ste unavení z hračiek "zips" o pravidlách a konvenciách Vitajte na fantastickom stredovekého sveta Overkings on-line - ". Už nič" svet, kde bude váš hrdina daných plnú slobodu konať a na neho za to,

Štart, samozrejme, vytvoriť osobný účet. Vezmite prosím na vedomie, že on-line registrácia Overkings vás okamžite vyzve k výberu znaku triedy. Celkom osem tried - Amazonaka, čarodejnice, čarodejník, barbar, vodná nymfa, Čarodejnica, strážnych a Assassin. Tiež si okamžite dať meno vašej postavy. Navyše, zadajte svoje prihlasovacie meno (e-mailovú adresu) a heslo, a prijať pravidlá a dohody užívateľa. V tomto registráciu Overkings dokončená.

Uistite sa, že registrácia bola úspešná Overkings hru a ísť za korunu Všemohúceho! Naša postava takmer vytvorený a teraz si ho môžete vybrať povolanie na splnenie špecifikácií. Hrdinovia trochu ľubovoľne delia na pozitívne a negatívne znaky, pretože ako sme povedali skôr, každý môže hrať Overkings podľa ich pravidiel. V rámci tejto "demokracie" znamená, že nemusíte žiadať o povolenie, tak k útoku na nepriateľa, a ešte viac tak okradnúť ho. Nivelačné charakter závisí na vaše želanie - chcem bojovať, ísť do miest, kde bitky, chcú byť bohatí, zaoberajúca sa obchodom a ekonomikou a chcú dobrodružstvo, spojiť klany a cestujúci vyraziť na cestu pozdĺž neznámych chodníkoch ešte tento tajomný svet.

Overkings on-line hra, v ktorej hráči súperia proti životnému prostrediu (s rôznymi monštrami a bossmi) a nepriateľské hráčov (prírodné bitka). Tiež questy v týchto herných módov, môžete tiež podieľať na zachytenie zámkov a získať bojové skúsenosti bojovať o zdroje a zdroje obohatiť sa na úkor porazených. Ak chcete ísť pokojnejšie - stavať hrady, zaoberajúca sa ťažby zdrojov, rozvíjať svoje schopnosti bojovníka taktiku a vychutnať si krásu okolo seba. Ak ste dosť bohatí, môžete si dovoliť žiadne artefakty a brnenie, čo je tu v hojnej miere, a ktorý výrazne pomôže hrať Overkings podstúpili najmenej škody.

Overkings online hra sa skladá z piatich regiónov (lokalít):

- Bervil, pokojnej dediny obklopená lesmi v údolí rieky Gvirdol;

- Conchobar, perla mesta svojho kráľovstva;

- Anomikon, město ruiny, tam, kde je chaos, choroby a šialenstvo;

- Veron, akonáhle Ahoj kráľovstvo, a teraz - miesto pre lov vlkolakov,

- Norliht - kráľovstvo pani sneh - Queen Hel.

Každý región má za sebou históriu slávy a pádov v každej živej bytosti rôzne vlkolaci, zombie, ľudia obri. Všetky tieto legendy a neuveriteľne návyková hra hrať Overkings online každý nový úloha sa stáva viac vzrušujúce.

Okrem iného, ​​nájdete veľké prírodnej krajiny v kvalitnom grafickom výkone, rovnako ako komunikáciu s ľuďmi blízko vás s rovnakými záujmami. Po prehraní hry on-line Overkings nemusí byť nutne to isté, tam je vždy možnosť sa pripojiť k klanu a jeho podporovatelia pochodovať s nimi k hlavnému cieľu - koruna Všemohúceho.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more