Záložky

Odraz vesmíru

Alternatívne názvy: Odraz vesmíru

Reflexia Universe Online - je shareware multiplayer hra v žánri sci-fi s unikátnym ekonomického systému. Online hra Reflection vesmír prináša do počítačových špecifické systémové požiadavky prehrávača.

Pripojte sa do hry vesmíru reflexné jednoduchá a nezaberie veľa času. Zaregistrovať Reflection vesmír vás vyzve na zadanie prihlasovacích údajov - meno, o ktorú sa vstúpiť do hry, heslo, prezývku - meno, pod ktorým budete vedieť, v hre, e-mailovej schránke. Odraz sa tiež zaregistrovať on-line vesmír vás vyzve k napísaniu typ grafickej karty. Na konci, budete musieť súhlasiť s podmienkami zmluvy o užívateľa a prijať pravidlá hry. Potom, spustite hru, budete musieť stiahnuť klienta - špeciálny program, ktorý je nainštalovaný na vašom počítači a optimalizuje internetový prevádzku, súčasne znižuje pravdepodobnosť chýb pri zobrazovaní grafických objektov.

Reflexia vesmír online hra umožňuje užívateľom, zatiaľ čo oni hrajú v odraze vesmíre, ako zarobiť peniaze počas bitiek predaja tovarov, vyrobených, a potom prevádzať do skutočné peniaze. Pre výrobu potravín, zbraní a ďalších predmetov s cieľom ich ďalšieho predaja, budete sa musieť pozrieť na zdroje game webe.

Na začiatku hry budete mať brokovnicu s muníciou a minimálnou sadou. To je vynikajúca príležitosť vyskúšať svoje sily pri streľbe, a súčasne využívať 3D prvky strieľačka (hry "strieľačky"), ktorý obsahuje hru Reflection on-line vesmír. S touto zbraňou môžete loviť divoké planéte.

Pre vaše postava v hre je veľký potenciál obchod

- Obchod, kde si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete - od zbraní do potravín

- Nákup, v ktorom môžete predávať niečo naliehavo, aby urýchlene získať prostriedky

- Aukcie budete vystavovať svoj jedinečný produkt.

Vaša postava si môže vybrať svoju vlastnú cestu rozvoja a zarábať peniaze v niektorej z oblastí

- Využitie

- Zhromažďovanie,

- Výroba zbraní

- Poľnohospodárstvo,

- Služby v Self-Defense Forces,

- Politická činnosť,

- Vytvorte si vlastné plnohodnotné herné business

- Tvorba a vývoj jeho klanu.

Hoci ekonomický model v hre čo najbližšie k realite, aj keď, keď budete hrať hru on-line vesmír Reflection, potom ponorte sa do sveta Zeme siedmej tisícročia. Hra dokonale vysvetlené nuansy tohto sveta, jeho hodnôt, systém sociálnych vzťahov a kultúrnych rysov života.

Ak chcete prehrať odraz vesmíru, musíme byť schopní používať počas bitky prirodzené krytie - nebudete môcť vyhnúť lietajúce guľky. Pre Strely na bránku nebudete musieť kliknite na neho myšou, pretože systém funguje zrak. Navyše, herné vývojári predstavili zaujímavý parameter bojový systém - ak si nechtiac bude strieľať, môžete spôsobiť škody na ich spojencov. Hra je k dispozícii široký výber zbraní, zručností, ktoré vaša postava bude rásť s úrovňou.

Keď hráte hru on-line odraz vesmíru, môžete si vybrať jeden z ôsmich bojových profesií, ktoré sú všetky obchodné záležitosti a zarobiť peniaze na bojovom poli.

Ďalšou výhodou hry je, že vaša postava, ak je to žiaduce, môže zmeniť svoje povolanie, bez straty schopnosti a skúsenosti.

Táto hra vás ponorí do reálneho sveta prakticky budúcnosti po veľkej katastrofe, a tam si budete môcť zarobiť peniaze, žiť na Zemi v súčasnej dobe.

 

On-line registrácia je odrazom vesmíru