Záložky

Jeden svet

Alternatívne názvy: Jeden svet Jeden svet

Oneworld on-line - je bezplatná hra na báze prehliadača s ohromujúcou grafiku a animácie. Ocitáte sa v tajomnej a záhadnej svete, v ktorom sa nachádza veľa zaujímavých ...

OneWorld prihlásený hra k dispozícii na akomkoľvek prehliadači a nevyžaduje inštaláciu herný klient!

Ak chcete spustiť hru, budete potrebovať Pridajte Oneworld: pri registrácii na mieste (http://oneworld. qip. ru /), budete musieť aktivovať servisné QIP, za týmto kliknite na hlavnej stránke na tlačidlo "Registrovať" a na nasledujúcej stránke zadajte názov a prihlásenie. Ďalej v novom okne zadajte heslo, alternatívnu e-mail, Pohlavie, dátum narodenia, zadajte kód z obrázku a súhlasiť s podmienkami hry. Po tom všetkom, kliknite na tlačidlo "Dokončiť". Ďalej, keď vstúpite do hry, budete si musieť vybrať stranu (svetlejší alebo tmavší), pohlavie charakteru, meno a avatara. Za to, že nové stránky, zadajte svoje prihlasovacie meno (e-mail), heslo zadané kód a prijímam pravidlá dohody. Kliknite na "Registrácia" a na túto hru Registrovať OneWorld nad vami v hre!

OneWorld on-line hra, ako už bolo spomenuté, má svetlé a tmavé strany. Na svetlé strane pripojil trpaslíkmi a elfov ľudia, a tmavý - Kostry, tmavé kúzelníkmi, liči a podobne ...

Play Oneworld, budete mať päť jednotiek (znakov), ktoré budú tvoriť tím. Každá jednotka má svoje vlastné schopnosti, ktoré by mali byť preskúmané za to, čo je použiť v hre. V prípade porážky v bitke, vaše jednotky neumierajú, sú znovuzrodenie. Tým, budete nikdy stratiť svoju armádu. V priebehu hry, bude vaše postavy získavajú skúsenosti a získavať nové zručnosti, ktoré budú silnejšie.

OneWorld on-line hra má niekoľko úrovní základných zručností, ktoré môžu zvládnuť svoje jednotky

Level F - to je najnižšia úroveň, ktorá zahŕňa: remeslá, mágia, technika, veda, velenie a riadenie,

Level E - na tejto úrovni sa dozvedel, zbrane zručnosti: palicami, dýky, sekery, palcát - bojovník a Mage - vyberte prvok používaný v budúcnosti;

Úroveň D - to je podrobnejšie úrovni. Napríklad, v určitej kategórii mágie, vaša postava je pozvaný, aby sa voľby medzi prvkami alebo určitej časti mágie ...

Ďalšie úrovne (C, B, A), sú analogické s vyššie uvedeným. Jediný rozdiel medzi nimi je, že zvýšenie pevnosti poškodenia a kúzla kúzlenia svoju postavu alebo jednotky.

Váš hrdina sa nebude bojovať a bojové možnosti. Ak chcete zahrnúť bitka - útok Fyzikálne a kúzlo, fyzickú obranu a kúzla, Health Initiative, zdravie a Mana Regeneration v boji. A tým, že bojuje - zdravie a Mana Regeneration, kliatbu a získať skúsenosti.

Zahrajte si hru on-line môžete Oneworld porážať netvormi zdroje, ktoré sú potrebné pre výrobu, stavebníctvo budov a čerpacích zručností (veľa zdrojov, takže nebudem zmieňovať).

Hra má obchod, kde si môžete kúpiť a predať niektoré veci.

Budete mať tiež príležitosť stavať také domy ako sklad, budova spracovanie Tavern, oltáre, Kovář, kaligrafie, šperky a bane. Každá budova plní svoju funkciu, takže hrať hry on-line OneWorld nebude nudiť.

Táto hra má veľa rôznych lokácií, úloh a dungeonov, a vaša prvá úlohou bude zostať v jaskyni obývané strašnými monštrami a zla. Bez skúseností, budete pomáhať sprievodca, ktorý vám pomôže pri plnení tejto úlohy. Po zadaní budete mať odmenu v podobe skúseností, a niečo, čo zlaté predmety.

V OneWorld môže hrať, v takých bojových oblastiach

PVE (hráč proti vonkajším svetom) - mapy, žalára, inštancie, je to všetko k dispozícii na vašej postave. Budete sa stretávajú s mnohými rôznymi skupinami monštier, hľadanie pokladu, zbieranie truhlice s dobrým, robiť rôzne konštrukcie a priestoru pre dobývanie;

PVP (hráč versus hráč) - celá karta s rôznou úrovňou rizika. K dispozícii je systém PVP body, obliehanie a klan boja, dobývanie a plienenie mesta svojho súpera, rovnako ako prítomnosť tuhé fatálne.

V hre je Kraft. Pomocou tejto funkcie môžete vybudovať základňu, prenájom kováča, alchymistu a ďalšie majstrami kaligrafie, budete mať možnosť zlepšiť svoje obchody pre lepší výkon, a ďalšie ...

V tejto hre, môže každý hráč má svoj vlastný pozemok, ktorý môže byť lepší v budúcnosti a naštvaná.

Jeden svet má dve meny - mince a kryštály.

Mince sú: zlato, striebro a bronz, môžu získať v hre, a kryštály je možné zakúpiť u banky, pretože to je to najcennejšie mena v hre.

V tejto hre existuje mnoho ďalších zaujímavých vecí: obradov, poklady, darčeky, atď atď Čo by to všetci vidieť a vyskúšať, prejdite na spracovanie Oneworld profil!

 

Oneworld on-line registrácia