Záložky

Jeden kus 2 pirátskeho kráľa

Alternatívne názvy: Van Pies 2

Jeden kus online 2 Pirate King Pirate Adventures

fanúšikov anime smer určite veľa vie o sprisahaní japonského televízneho seriálu One Piece. Sláva tejto pirátskej ságy o odvážnom chlapcovi Luffy, ktorý sa rozhodol napadnúť pirátov, už dlho prekonal Japonsko. To je dôvod, prečo, po eponymnej sérii, bola spustená počítačová hra založená na prehliadači, ktorá umožňuje každému hráčovi zúčastniť sa cesty Luffyho a jeho tímu.

Po prvej časti projektu vydali vývojári na radosť fanúšikov série ďalšiu verziu One Piece Online 2. Táto možnosť môže spôsobiť veľa diskusií o odchýlkach od pôvodného pozemku, ale nikto nemôže nazvať túto novinku nie jedinečnou. V tomto prípade tvorcovia hry nepoužívali známu históriu pirátov, ktorá prebieha už 15 rokov. Bol zvolený úplne iný prístup. Pre hru sa vybralo znenie čarovnej beletrie, ktorá umožnila radikálne zmeniť celú koncepciu.

Rozdiely pirátskych svetov

When vytvorili túto online hru, vývojári vzali do úvahy priania fanúšikov, preto hlasové herectvo bolo vykonané rovnakými hercami ako v predchádzajúcej časti. V tejto verzii hry je samozrejme nejaká fikcia a dokonca zanedbanie pôvodného sprisahania. Ale na tomto základe sa vývojári nechali vytvoriť spojenectvo medzi Luffy a admirálom Borsallinom, alebo darebákom Enelom.

Now môžete hrať One Piece 2 s významnými úpravami toho, čo sa deje, čo prináša viac zaujímavého príbehu pre hráča, samozrejme, existuje veľa takýchto úprav v hre. Hráč má teraz možnosť previesť ľudí do zombie počas hry a prinútiť Luffy, Zorro a Sanji, aby tím boli hlavným nepriateľom celého pirátskeho sveta.

Výhody online hier:

  • Plot nie je hlavnou charakteristikou tejto hry. One Piece Online 2 bude vyzývať tých hráčov, ktorí sú priťahovaní príležitosťou bojovať s mnohými virtuálnymi darebákmi,
  • Jednoduché hranie. Dokonca aj nováčik na tento anime smer môže rýchlo pochopiť, čo sa deje na obrazovke. Každá úroveň je obrovská mapa s miestnosťami, chodbami atď. d. Hráč musí zachytiť nepriateľské herné body, manévrovať medzi nepriateľskými armádami,
  • Kvalitná grafika s technológiou stínovania. Nie je to nič, čo si vývojári tejto hry vybrali, pretože vytvára dojem sledovania série,
  • Schopnosť používať náznaky počas hry. Dokonca aj najviac oddaný fanúšik tohto anime príbehu sa môže stratiť v detailoch hry. Preto bol pre tento účel poskytnutý špeciálny obchod v hre, kde si môžete zakúpiť profily, videá a životopisy účastníkov.

iPlayer One Piece 2 Online je predovšetkým hra pre fanúšikov. Existuje veľké množstvo odtieňov a funkcií, ktoré sú známe iba tým, ktorí sú oddaným fanúšikom japonskej televíznej série a prvej verzie prehliadačovej hry založenej na jej motívoch.

Fakt, že sprisahanie série a pôvodnej hry tu sú trochu zabudnuté, nie sú vôbec zmätení fanúšikmi tejto hry, začnú hrať One Piece Online 2 a oni sú zachytení nový svet neuveriteľných dobrodružstiev. Sprisahanie nie je v popredí vo formulácii vývojárov, hlavná vec tu je špeciálne efekty, živé grafiku a dynamický vývoj sprisahania.

Aby ste mohli hrať Van Pies 2, je potrebné zaregistrovať sa na stránke. Potom bude užívateľ schopný znovu a znovu sa vrátiť k svojim obľúbeným momentom hry a prekonať najzaujímavejšie úrovne, vybudovať svoju stratégiu, viesť bitky a vybrať optimálny anime charakter.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more