Záložky

Navi Age

Alternatívne názvy: Navi Age

Navi Age hry: Pirate Story

Being pirát nie je ľahké. Trvalé valcovanie, silný rum, nasolené ryby, navždy nespokojný kapitán a zradní spolupracovníci. A predsa ich pozvite, aby ste sa dostali na breh a stali sa zákonnými chlapcami, rýchlo vás kŕmia žralokmi.

Igra Age Navi, pravdepodobne najrozšírenejšia prehliadačová hra, v ktorej mechaniky a vnútorný svet dosiahli skutočne pôsobivú veľkosť. Vývojári venovali najväčšiu pozornosť všetkým momentom, od kreslenia detailov až po vybavenie lodí a charakterové charakteristiky. Vo veku Navi hrať je naozaj zaujímavé, vzrušujúce a fascinujúce.

Lift kotva!

Každý hráč, ktorý nikdy nevenoval pozornosť námornej téme, bude čoskoro dokonale schopný pracovať s takými konceptmi ako je kino a mizzen-stožiar, rovné a šikmé plachty, predné a sklady. V čase si môžete vytvoriť vlastnú loď. V ponuke uvidíte jeho charakteristiky:

 • Parusa
 • Záležitosti
 • Misky
 • Uvorot
 • Tochnost
 • Kritický útok
 • Kritická obrana
 • Zaschita
 • Návod N-Parsa
 • Power V-Sail
 • Power cheerful
 • Tip
 • Tryum

Tak zistíte, koľko materiálu sa použije na stavbu bojovej lode a koľko to bude stáť.

Prístup k všetkým funkciám hry, ktoré hráč dostane, keď absolvoval registráciu v systéme Navi Age. Milióny ľudí využili toto privilégium a teraz orajú otvorené priestory, objavujú krajiny, hľadajú poklady, bojujú a vyjednávajú, vo všeobecnosti sa správajú aktívne.

Po prevzatí veliteľa lode vytočte neohrozený tím. Pretože hry prehliadača potrebujú niečo vyvinúť, Navi Age iPlayer túto tradíciu pokračuje. Indikátory rastu musia byť poskytované lodiam a námorníkom, ale samotný kapitán by nemal zaostávať. Ak niektoré vlastnosti počas útoku pomáhajú, iní majú úžitok v obrane a boji proti bielemu boju. Niekedy, ak chcete zaostriť na jednu z vlastností, stačí aktualizovať svoje zariadenie.

Bitka alebo obchod?

Výsledok bitky bude závisieť od toho, ako ste starostlivo a zodpovedne vybrali tím a loď, ich vybavenie a tréning. Koniec koncov, aj kapitán Hook sa nespoliehal len na silu svojho ostrého pohľadu a ostrosti háku, ale naplnil ho dielmi, střelným prachom, šabľami a pištoľami.

Keď sa vydáte na obytné prívesy a usporiadate bojové prestrelky s ostatnými hráčmi, pokúste sa zbaviť sa nielen zubov, ale aj koreňov vlasov. Nezabudnite, že ste proti skutočným hráčom, ktorí majú záujem o víťazstvo a získať nie menej ako vy. Ich flotila môže mať viac lodí, ktoré sú dokonale chránené a vybavené vojenskými zbraňami a posádka môže byť lepšie vyškolená a má viac skúseností.

Ak pochopíte, že ešte nie ste zrelý na aktívne činnosti, môže byť pre vás výhodnejšie, keď sa venujete obchodu, ušetríte peniaze, silu a zručnosti. Neexistuje nedostatok obchodných prístavov na mnohých kontinentoch a môžete ľahko nadviazať kontakt s nimi, prepravovať rôzne druhy tovaru na predaj a kúpiť potrebné prostriedky. Ponúknite svojim susedom cenný tovar, môžete si zarobiť slušné množstvo peňazí a začať s niečím, čo v tejto chvíli naliehavo potrebujete. A dosiahnutím päťdesiatej úrovne môžete rozšíriť flotilu a automaticky priradiť obchod. Toto nám oslobodzuje od neustáleho cestovania medzi brehmi, čím uvoľňuje cenný čas na ďalšie dôležité, odmeňujúce činnosti.

Výrobcovia naplnili hru do očí s rôznymi možnosťami rozvíjať príbeh sami. Zaujímavé úlohy s rôznou zložitosťou, farebnými súbojmi, skvelou krajinou, skvelou grafikou a online komunikáciou prehrávačov, len špičkou ľadovca. Zvyšok musíte preskúmať sami, ponoril sa do vlny vzrušujúcej sprisahania.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more