Záložky

Monopoly Hviezda

Alternatívne názvy: Monopoly Star monopol

Herný Monopoly Star je masívne multiplayer online hra patrí do žánru "ekonomické stratégie", v ktorej budete musieť vášeň, šťastie, inteligencia. To je fascinujúce zábava s priateľmi. Tiež príjemné emócie, ktoré dostanete na stolný hra Monopoly, vo VIP účastníci majú možnosť preniesť hry vyhrať svoju vlastnú elektronickú peňaženku.

Herný Monopoly diktuje pravidlá, ako blízko k jeho stolová verzia (Monopoly, obchodník, bankár, milionár, atď ). Pre väčšie pohodlie, hrateľnosť je automatizovaný Monopoly on-line, nestráca svoju príležitosť podieľať sa na vytváraní akýchkoľvek ekonomických rozhodnutí. Hlavným cieľom hry Monopoly on-line je zničiť svojich protivníkov, ale to nemusí byť sám v konkurze. Váš stav Monopoly on-line môže byť zvýšená: prenajať alebo predať svoj majetok, ktorú chcete kúpiť, ako toto.

Do Monopoly hrať on-line, uistite sa, že váš počítač spĺňa systémové požiadavky, ako sú: frekvencia procesora - 2 GHz, 1 GB RAM, Grafická karta - 128 MB. Monopoly Registrácia neberie moc času a jednoduché:

1. Na hlavnej stránke vyberte položku "Registrácia",

2. Zadajte platný e-mail;

3. Zadajte bezpečné heslo a zopakovať;

4. Myslite na postavy prezývku a nahrať avatar, zadajte svoje skutočné meno, pohlavie, dátum narodenia a kraja bydliska;

.

5 Vyberte možnosť "Registrovať".

Monopoly hra - populárny po celom svete ekonomickej herný plán, ktorý bol vytvorený americkou Charles Darrow. Hra Monopoly Hviezda celkom vzrušujúce, núti účastníkov ukázať emócie, okrem toho, Game Monopoly je ekonomická stratégia, s pomerne jednoduchými pravidlami. V Monopoly môže hrať on-line najmenej 2 osoby. Vaším cieľom je, aby sa súper v konkurze. Budete Monopoly hrať on-line a následne hodiť kockou, pohybujúce sa v kruhu na niekoľkých miestach - na toľko, koľko padlo na kockách. Vaše akcie v Monopoly on-line priamo závisí na tom, v akej oblasti (oblasti buniek), ktoré sa, že je, existuje niekoľko možností: kúpiť banke alebo stavebnej , zaplatiť výkupné, ak pozemok je vo vlastníctve súpera. Ak chcete získať Monopoly on-line, môžete si prenajať alebo predať svoju vlastnú štruktúru a činnosť. V tomto prípade, ak je transakcia nemá dosť peňazí, môžete si vziať úver v hre Monopoly.

Budete hrať on-line monopolu starých pravidiel. Má obdĺžnikový podmienky, budete mať súpera, hodíte kockou (virtuálne, v tomto prípade). Monopoly hra vám umožní kúpiť budovu a akumulovať finančné prostriedky. Tvorcovia Monopoly on-line sláva sa snažil opustiť maximálnej podobnosti verziu hry on-line s jeho reálnou verzii. Musím povedať, že to urobili: Prvé minúty hry Monopoly Hviezda doslova oslniť realizmus, jednoduchosť, primeranosti a pohodlie.

Monopoly hra bola pôvodne umiestnená ako voľné hre, ale je tu tiež možnosť vloženia prostriedkov, napríklad kúpiť VIP status, ktorý ponúka veľa výhod. Ale Monopoly onlin e je voliteľný stav: nemôžete míňať svoje peniaze a užiť Monopoly on-line!

Zarob si Monopoly onlin e možné hrať s ostatnými hráčmi na peniazoch v rámci schémy (víťazný môžete priniesť do WMR-peňaženky) . Môžete sa tiež zúčastniť turnaja, ktorý má cenový fond. V Monopoly on-line, je tu ďalší spôsob, ako - k účasti v affiliate programe projektu. Peniaze, ktoré zarobil Monopoly onlin e môžete stráviť v hre alebo dať kabelku WMR.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more