Záložky

Hmla

Alternatívne názvy: Hmla

Mist Online (Myst prihlásený) - browser-based multiplayer online hra zadarmo, ktorá bola dlho miloval slušné množstvo fanúšikov z podobných hier. Online hra Myst a veľký to je celoživotné rezidentom prehliadač-založené hry na hrdinov, ale aj cez to, stratí nielen svoju zvláštnu príťažlivosť, ale práve naopak - sa stále viac stáva oveľa lepšie a oveľa vážnejšie, pokiaľ ide o kvalitu výrobku. Online hra Mist - to je kus príjemných pocitov, pre ktoré ľudia neustále vtiahnutí do sveta MMORPG.

Registrácia Mist v hre nebude trvať dlho. Všetko, čo musíte urobiť - názov účtu, e-mailovú adresu a heslo pre zabezpečený prístup k vášmu účtu. Takže, po pár minútach na vašu e-mailovú adresu, dostane list im oznamuje, že zápis Mist nad.

Game Myst má krásny rozhranie, cez ktoré konštruktéri pracovali na slávu. Takže používať ho ocenia ako pre začiatočníkov a tých, pre ktorých je táto on-line hra - je to prvý záznam.

Jeden z "vrcholov", v hre je to, že sa zvýšenými hladinami zmeny charakteru nielen jeho herné vlastnosti, ale aj jeho vzhľad. Rastie, tvárnenie a stále viac a viac hrdinského. Preto, budete vždy schopní určiť približnú úroveň vzhľadu na svojho súpera ešte predtým, než začne bitka.

Zaujímavé vývojárom kurz je upustenie od mnohých už nudí štrajkov v oblastiach tela. Bojový systém, ktorý nám predkladá Mist on-line hry je trochu zmätok obyčajných bitiek a turn-based modelu, čo Boje sú zaujímavé a nepredvídateľné. Ani jeden bojuje bohatú bojovú časť hry, ale aj pre tímy boja, a to znamená, že vaša postava stojí za to starostlivo vybrať skupinu alebo klan, aby sa pripojil. Mist on-line hra, ktorá sa môže pochváliť nielen bojový systém, ale aj systém čerpanie svojho hrdinu. V skutočnosti, že prakticky neexistuje úplatky triedy ako takej.

Všetky v hre, tam sú tri kombinácie niektorých vlastností charakteru, ktoré určujú svoju pozíciu v boji. Ak máte ťažké obranca, potom - agility a vytrvalosť, ak ste bližšie v duchu napadne štýl, potom je nutné sa zamerať na sile a intuíciu. Tak, inteligentne kombinuje taktiku vývoj postáv, v priebehu času sa u Vás objavia jedinečný bojový štýl, ktorý vám najlepšie vyhovuje. Mist online hra príjemne potešila vyvinutý ekonomický systém. Na bežného užívateľa je to odráža vo slušné množstvo príležitostí, ako si zarobiť na živobytie a údržbu milovaného človeka. Najjednoduchšie a najefektívnejšie možnosť - výroba a predaj prostriedkov. Tiež si môžete zarobiť z rovnakých dodávok výrobca rôznych artefaktov. Samozrejme, že bude musieť trochu viac úsilia, ale odmeny za prácu bude oveľa väčší. Hra dokonca ponúka vzrušujúce príležitosť podieľať sa na lotérii, ale aby sa skúsiť svoje šťastie len začať hrať hry on-line Mist.

S každou novou úrovňou sa vaša postava otvorí určitú časť herných miest, nové zručnosti a schopnosť používať silnejšie zbrane. Vlastne, váš arzenál, šatníková skriňa a hra kariet rozšíriť do tej miery, že sa zvyšuje úroveň vašej postavy.

Spustenie hrať hry on-line Mist, veľa hráčov tvrdí, že je Chur zložité a ťažké pochopiť. Ale to je práve pre túto hru realizovalo mentoring systém: Prvé tri úrovne bude na vás, aby ste nasledovať svojich učiteľov - sú hráči ako máte nejaké znalosti hry. Pokračovanie hrať v hmle, akonáhle sa dostanete na úrovni štyri, budete mať príležitosť stať sa členom jedného z klanov. Skrátka a dobre, priestor pre výber nie je tak veľký, ale takmer všetky klany v hre - veľmi silné, a preto by ste mali vážne uvažovať, ak máte stále pochybnosti, že vstupu do klanu výhody vám.

Hovorí sa, že Mist hrať, že je nielen príjemné, ale aj zaujímavé - jedna z mála hier, ktoré možno právom nazvať úspechom. Nepoužívajte tmoliť, zaregistrujte sa a cítiť sa ako hrdina!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more