Záložky

Microsoft Flight Simulator

Alternatívne názvy: Microsoft Flight Simulator

Hra Microsoft Flight Simulator - civilné letecký simulátor. Celý rad otázok, ktoré začalo svoju históriu ako ďaleká chrbát ako existencia jedného tisíce nine set sedemdesiat druhý rok. Výrobcovia však na výrobu týchto hier slávny Corporation Microsoft. Sea hrateľnosť ponúka zábavu a zanecháva ten najlepší dojem.

Ale nie je to prehliadač založený na hračky, takže ak ste vyjadrili túžbu hrať, musíte si stiahnuť Microsoft Flight Simulator. Možno, ako začať, je vidieť videá a screenshoty Microsoft Flight Simulator, alebo aspoň prečítať poskytnutých informácií tu.

Hra Microsoft Fly Simulator mať veľmi reálny základ. Fascinujúce fyzika letu, a tým komplikuje riadenie dopravy je k dispozícii iba tu - lietadiel. Hra ponúka všetky druhy lietadiel z čoho vyberať. Iba tu:

• Skutočné letisko;

• Dispečing podporu;

• Autopilot,

• Poveternostné podmienky;

• výcvikový kurz;

• Vytváranie modelov a letiská.

Skutočné Letisko - máte jedinečnú možnosť hrať takmer na všetkých hlavných letiskách s reálnymi dátami, krajiny.

Dispečing podporu - všetko hrateľnosť vás podporovať, rovnako ako v reálnom svete, dispečerské služby a sladký hlas na druhej strane drôtu.

Autopilot - ak je to nutné, môžete presunúť, rovnako ako v živote, automatický režim.

Poveternostné podmienky - budete predbiehať všetky druhy klimatických podmienok. A ešte lepšie. Čo v prípade, že je pripojenie k internetu, môžete prísť v reálnom čase na poveternostných podmienkach.

Školenia kurz - ako v každej počítačovej hre, budete prejsť základnú odbornú prípravu pred nezávislým letu do šírym nebom.

Tvorba modelov a letisko - je to jedinečná príležitosť. K tomu budete mať všetko potrebné.

V Microsoft Flight Simulator hry hrať sám je zábava. Iba tu, vďaka vynikajúcou grafikou, môžete vzlietnuť zo skutočne existujúcich letísk. A vôbec vidieť žiadny bod na našej planéte. Vzhľadom k tomu môžete letieť tak nízko a vysoko ocenil. V prvej verzii, môžete letieť priamo u Elfivoy veže alebo cez územie hustou džungľou. V druhom prípade, samozrejme, v skutočnosti celé územie bude zase do mozaiky, možno trochu nestačí sledovať. Ale keď vezmete do úvahy všetky veľké plusy hry, že to je len malá nevýhoda.

Ako výsledok, piloti pripojiť sa k tímu a vytvorenie virtuálnej leteckú spoločnosť. A zaoberajúce sa ich uvedenie do. Dobrý dôvod zavolať priateľovi a nadväzovať nové známosti.

Ako sa máš? Už sa cítil nutkanie cítiť silu tohto nebeského priestoru?

A k tomu stačí iba navštíviť stránky a Microsoft Fly Simulator hry na stiahnutie. Snažte sa spoznať nebeský svet a pozemský svet, aby sa na oko vtáka.

Pretože všetci pracovníci nad touto hračkou investovala nielen to najlepšie zo svojich síl, ale aj duša. A pre všetkých fanúšikov obľúbené.

Choď na stránku. Tu sa čaká na svoj vzhľad. Užite si hru!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more