Záložky

Metin2

Alternatívne názvy: Metin2

V hre Metin2 je určený pre tých, ktorí sa chcú ponoriť do sveta orientálne fantázie. Tu sa môžete ponoriť do neuveriteľné dobrodružstvo, sa stal majstrom bojových umení a zachrániť svet pred temnými silami.

Ak chcete hrať Metin2 najprv musia byť odovzdané Metin2 registrácii.

: Ako to urobiť,

1. Zadajte novú prezývku (login).

2. E-mail

3. Potvrďte svoj súhlas so všeobecnými podmienkami hry.

4. O niekoľko minút neskôr, budete musieť na e-mail bude odoslaný list od správy. Postupujte podľa pokynov na list, môžete aktivovať herný účet ako darček.

Keď Registrovať dokončenie hry Metin2 Metin2 on-line hra bude vyžadovať, aby ste pre priamu inštaláciu na vašom počítači.

: Ako to urobiť,

1) Stiahnite si herný klient (nájdete ju v sekcii "Na stiahnutie" na hernom mieste)

2) Spustite prevzatý súbor a on-line hry Metin2 začína pre inštaláciu na vašom počítači.

3) Nezabudnite uviesť umiestnenie na vašom počítači, ktorý bude hostiť online hra Metin2.

Po inštalácii hru na ikonu na pracovnej ploche zobrazí Metin2 .. Aj v miestnej ponuke štart bude vytvorený vstúpiť do hry. Kliknutím na niektorú z týchto ikon sa dostanete do sveta Metin2 on-line. Pravidelne bude tiež automaticky aktualizovať hru, ktorá nebude trvať veľa času. Metin2 Online hra, jej inštalácia a registrácia Metin2 testovať úplne zadarmo.

Po tomto, budete musieť vyplniť údaje o vašom účte v hre a vyberte server pre hru. Môžete vytvoril znak možno prehrávať len na tomto serveri. Ak chcete prehrávať na inom serveri, vytvoriť novú postavu.

Pri vytváraní postavy si musíte vybrať svoj budúci herný špecializáciu. Zahrajte si online hry Metin2 Tie sú vyzvané, aby takých tried ako hrdinovia Bojovník Ninja Sura Šaman.

Bojovník. V ťažkej zbroji a ťažkých umne držia mačetami, bojovníci sú majstri Melee. Tiež by ste nemali starať o ich fyzickej sily a statočnosti. Rozvoj tento znak triedy sa možno naučiť majetok obojručné osi a armors, alebo sa spoľahnúť na kombináciu klasickej bitky - meč a štít.

Ninja. Je to profesionálny zabijak. Majú v schopnosti k zálohe nič nevyrovná. V bitke, použite dýky a lúk. Na tomto základe, sa spoliehať na rýchlosť a obratnosť.

Shaman. Používa sa v boji a kúziel. Najlepší prístup k podpore ďalších vojakov. Šaman sa opiera o liečivých kúziel a kúziel, ktoré zlepšujú útok a obranu.

Sura. Je to bojovníci, ktorí oklamaní Tmavý. Vďaka tejto úspešnej boja v boji zblízka, môžu zaútočiť na nepriateľa na diaľku mágie. Oni tiež posilniť nástroj kúzla sami.

Hra Metin2 online hru, budete mať výberom jednej z troch miest (ríš).

Šinzó Empire. Jedná sa o južné ríše, ktorá sa špecializuje na obchod. Výber oblasti pre jeho zavedenie, bude vaše hlavné úlohy roztaviť ochranu a rozvoj obchodných ciest.

Jinny Ríše. Nachádza sa na východe kontinentu. Táto ríša bola založená na vojenskej triedy starej ríše. Z tohto dôvodu je veľmi agresívny voči ostatným.

Hundzho Empire. Nachádza sa v západnej časti kontinentu. Táto ríša je ovládaná náboženskými vodcami. Pretože to môže byť považované za magické hlavným kontinentu.

Hra Metin2 doslova zarážajúce, v jeho zobrazenie v štýle a atmosfére východnej fantasy bojových umení. Ste unavení z klasickej bojovej meča a lúk? Rozvíjať svoj charakter a použiť ako zbraň zdanlivo nezhubných zvončeky a fanúšikov. Takže choďte do toho! Zdokonaľovať svoje zručnosti v sláve ríše!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more