Záložky

Topenie World Online

Alternatívne názvy: MWO

Veľa bojuje s monštrami a cudzincov chrániť ľudstvo pred vyhynutím, a vrátiť sa do svojej nadradenosti na planéte, ktorá bola stratená po globálnej katastrofe - to sú ciele a ciele na ďalšie vesmírna stratégia "topenia svetov" alebo Melting World Online.

Aby bolo možné prehrávať v Tavenie World prihlásený, budete potrebovať počítač s nainštalovaným operačným systémom, Windows Vista alebo Windows 7 Procesor Pentium 3 700MHz alebo lepší, aspoň 512 MB pamäte RAM. Pripojenie k Internetu musí byť väčšia ako 512 Kb za sekundu. Na obrazovke nastavenie, nastaviť rozlíšenie aspoň 1024x768 a 16 bitové farby. Priamo do hry, budete potrebovať prehliadač: Internet Explorer minimálne verzia 8. 0, FireFox nie je pod 6. 0 verzie, Google Chrome alebo Opera s pluginom Adobe Flash Player verzia nie je pod 10.

Pripojte sa do hry Tavenie World Online sa vykonáva štandardným postupom. Na oficiálnych stránkach hry, stlačte tlačidlo "play", potom sa vám bude vo forme vyplňovaní zápisu dát Melting World Online. Zadajte svoje užívateľské meno, platnú e-mailovú adresu a heslo. Ďalšie, prijmite licenčnú zmluvu a vykonať primitívne aritmetické, po - ". Začať hrať" Zostáva overiť, či úspešne aktivovaný vo vašom topenia svete on-line registráciu a bojovať!

Ak ste typ hráča, ktorí nemajú radi komplikovať ich starostlivý výber počiatku vlastností herné postavu a ďalšími vecami, potom budete určite tu. Online hra Melting World prihlásený proti úplne jednoduchá - priradiť pilota a auto-robot, ktorý bude riadiť. Môžete na iné účely, zoznámiť sa s ich parametrami. V budúcnosti môžu byť zlepšené, a doplniť všetko, dobre, v tejto fáze hry Topenie World prihlásený bude, ako sa hovorí, že vzhľadom. Ako budete postupovať cez úrovne, môžete zbierať body a získavať viac robotov (až sa dostanete až osem), a najať pilotov. A v prípade, že hra Melting World on-line vám nedovolí túlať sa vo výbere charakteru, výber zbraň ju nahradiť úplne. Delostrelectvo, guľomety, protilietadlové raketové odpaľovacie zariadenie, granátomety, lúč a plazmové lasery, atď atď Na každú zbraň jeho spektrum pôsobenia a využitia, takže dobrý odraz, a keď to je užitočné pre vás.

Topenie World prihlásený online hra, kde sa vaše pilotný systém úrovní tejto zručnosti-úrovňou rozvoja. S ich rast a rast svojej zručnosti, hoci oni sú distribuované do celého vášho tímu, bez ohľadu na to, ako moc to nebolo roboty a piloti žoldnieri. Sami bitky vedené v režime kroku (čo je úplne prirodzené, RTS). Možno, že niekedy je to návykové hry, zatiaľ čo na druhej strane - je čas rozhodnúť o taktike, alebo si pamätať, čo robot, ako ozbrojený, pretože keď sú už osem nevyhnutne začnú sivohnedá. A mimochodom, od tejto stratégie, je tu ešte jedna vec, ktorá je vďaka hrať hry on-line topenia World Online na mysli, a nie unáhlene - ". Body akcii" a Jednoducho povedané, obmedziť svoje kroky. Tieto body sa vynakladajú pomerne rýchlo, a ich zásoby munície závisí na robota (brnenie, zbrane, atď ) Takže vážení (doslova i obrazne) akcie pilotov a roboty - k svojmu prospechu.

Hrať hru topenia World Online on-line a rozvíjať svoju postavu (tím) vám sú ponúkané v troch oblastiach: zlepšenie taktiky útoku (rozvíjať presnosť, rozsah, poškodenie), nádrže (to znamená, že venovať pozornosť zručnostiam pre prežitie), len preto, aby práce na prospech jeho tímu (oprava robotov zaoberá zásob, jej prieskum a ťažbu, atď ). Čo dávajú prednosť alebo rozvinúť vo všetkých smeroch, akonáhle sa rozhodnete.

No, samozrejme, topenia World online hrať sám nejako moc. Skupina boje a duely tajne významne diverzifikovať hru, a čo sa týka skúseností bude oveľa užitočnejšie než boj šéfov singlov. Takže, pozvať svojich priateľov (alebo pripojiť klany) a ukázať svoje schopnosti stratég Fanta-vonkajší svet Topenie World on-line! Hra MWO - presne to, čo ste hľadali!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more