Záložky

Light & Darkness

Alternatívne názvy: Svetlo a tma, LD

Pre tých, ktorí dobyli svet «» Lineage a nostalgická, ponúkajú stretnúť s herné svetlom a tmou on-line - prehliadača RPG, nie moc horší ako jeho predchodca. Online hra Svetlo a tma - je to úžasné dielo grafikov, kvalitné animácie, veľké vysledovať mieru a fantastických obrazov. V snahe dostať sa do tohto príbehu, urobiť prvý krok - zaregistrovať. Pripojte sa do hry svetla a temnoty zvyčajne prejde bez zložitých predmetov - názov (jeho vlastné, a potom prísť s na znak), e-mailovú adresu, heslo a potvrďte ho, alebo sa prihlásiť k odberu newsletteru, súhlas užívateľa. Všetky z nich? Má registrácia Svetlo a Tma - vo vrecku. Teraz zostáva čakať na list s aktiváciou účtu, potvrďte ju a uistite sa, že vaše Svetlo a tma v on-line registrácia bola úspešná.

Prvým krokom, ako začnete hrať hry on-line svetlo a tma, je vybrať si server, ktorý bude vytvorený podľa vašej postavy. To sa zvyčajne nazýva tieto dva svety - Thor a Ares. Thor na serveri funguje štandardné PvP. Tu budete mať možnosť realizovať sa v bojoch a bitkách ako monštrá a ostatných hráčov. Zaujímavosťou je, že povolenie zaútočiť na vás nepotrebujú, aby boli pripravení na bleskovými útokmi, a pripraviť sa na ne. Dobrá show sama o sebe - a oceníte nielen spojencov, ale aj súperi (pridať body do vašich bojových zručností). Ak sa vydáte hrať na svetlo a tmu na serveri Ares, budete chránení z akéhokoľvek prekvapenia - je tu len pre špecifikované pochopiť, v súbojoch a bitkách, bez spontánnosti nepriateľa, ale tiež nepriaznivo prítomný. No a ďalšie nuansy - napríklad je možné uzavrieť zmluvu s rovnakým rovnakého súpera, s cieľom zničiť nepriateľské neutrálne (monštrá).

Definované server, a to by bolo dobré vytvoriť postavu. Svetlo a tma v ktorej môžete hrať bojovníkov, zlodejov, obchodníkov, lukostrelcov, kňazi a mágov. Výber triedu, budete presmerovaní na zodpovedajúce miesto, a začať od "kroniky" svojho hrdinu. Odovzdávanie novú úroveň, bude získavať body pre zlepšenie osobné charakteristiky hrdinu - agility a vytrvalosť, silu a inteligenciu, šťastie a zručnosti. Pridanie do svojich hotovostných rezerv, ísť pre zbrane a vybavenie mesta, tam si obchodníci a "dobrý štít" ponuku, a "zlé topánky" môžete odmeniť.

Svetlo a tma hry on-line sa proste hemží príbeh questy, a tam sú aj niektoré, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre určitú triedu znaku, ktorá je populárna najmä u tých, ktorí sa zaviazala hrať hry on-line Svetlo a tma. Problémy TK hra sa opýtať znakmi non-player, a spôsob, akým sú rýchle a slová na rozlúčku udeliť.

Svetlo a tma on-line hra, "krytie" obrovský priestor - priestor mapa sa odohráva na 15. m mil Existuje obrovské množstvo miest, ale pohyb medzi nimi nie je ľahké. Ak ste bohatý hrdina, potom cez špeciálne portály poskytujú vám rýchlo a pohodlne, ale ak s mincami ťažké potom ísť na dlhú cestu do úchytov alebo plávanie s inými hrdinami, ktorí organizovaných klan, napríklad.

Tiež v roku svetlom a tmou môže hrať, vziať v neutrálnej polohe - zber, učiť sa remeslo. A to všetko sa deje veľmi realistický, ak úroda - to v pravý čas, v prípade pobytu, tak v noci (hra má deň a noc) a mnoho ďalších detailov, ktoré vytvárajú nádhernú atmosféru, farebné a lákavé pre hráčov.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more