Záložky

Lava prihlásený

Alternatívne názvy: Lava Živá

Ako sa cítite o fikciu? Ale cestovať v čase? Ak je pozitívny, nie okolo Lava online. Tesne predtým, než začnete vyplňovať na okraje stránky Lava Zaregistrovať on-line, uistite sa, že je váš počítač vybavený nasledujúce:

• Rýchlosť procesora aspoň 1. 5 Ghz;

• Pamäť - 256 MB

• 3D videa 64 Mb;

• Operačný systém Win2000/XP/Vista.

Pripojte sa do hry, prosím Lava vojenské design s "prah". V skutočnosti, budete požiadaní, aby sa rituál sa dostať do nie tak vzdialenej budúcnosti post-apokalyptickom svete. Passage Lava Online registrácia fáza sa skladá z nasledujúcich krokov:

1) Úvod login (meno, pod ktorým budete chodiť a "hovoriť" v hre).

2) Heslo (od 6 do 16 znakov).

3) Určte platnú e-mailovú adresu a pohlavia.

4) Zadajte prosím kód z obrázku.

5) Zoznámenie a súlad s FAQ a podmienky použitia.

Až po vás, samozrejme, si môžete stiahnuť hru klienta, ktorého inštalácia sa zníži zaťaženie vášho internetového kanála ... ale v prípade, že spojenie je silný, stačí stlačiť tlačidlo "Play" a odvážne sa vrhá do vzrušujúce virtuálnej reality.

Začnete hrať hru Lava on sa presťahoval do osady nachádzajúce sa v severnej časti Afriky. Mimochodom, v-geografickej prevedení plne zodpovedá reálnej krajine afrického kontinentu. Jeho prvá skúsenosť so zarobiť cez porážke nepriateľských vojsk, alebo dokonca u potkanov. Neváhajte a urvat všetky, ktoré budú padať z porazených nepriateľov, pretože týmto spôsobom môžete zbierať veľa hodnoty pre ich ďalšieho predaja.

Ak sa stalo, že práve začala hrať hry on-line Lava, ste už s cieľom splniť niektoré úlohy, potom sa budete musieť nájsť znak, na ktorý hlava visí výkričník. To, že sa zaoberá distribúciou pracovných miest, prináša mnoho skúseností, ktoré následne vykoná hráčov sa dostať von z tohto miesta. Len neponáhľajte moc v tejto akcii, ako späť sa nevrátil. Lepšie je čerpadlo v pôvodnom mieste najmenej do piatej úrovne.

Ste silnejší a premôže nepriateľa, tým viac skúseností teraz. Lava online hra vyznačuje bitiek v reálnom režime, tak rozptyľovať od boja sa neodporúča o ničom. Mimochodom, môžete bojovať len mimo hraníc mesta. Výber zbraní je veľmi rozmanitý: on-line hra Lava Ponúkame Vám pištole, samopaly, nože ... a dokonca aj možnosť boja bez zbrane. Verte mi, že miestne boje, prosím vás, aj keď - znalec a milovník týchto strelcov. A ak nie, čo je dôležitejšie, nezabudnite venovať pozornosť na zdravie svojho hrdinu. Nula znamená smrť.

Lava on-line hra sa môže pochváliť prítomnosť dvoch mien:

• africká - je používaný denne v rôznych použitie v domácnosti.

• Gold - je možné zakúpiť len za skutočné peniaze. Používa sa kúpiť in-game unikátny veshchichek. Ale to nie je, tak to brať s nadhľadom: hrať Lava, trávia "krv", nemusíte mať, ak to nie je možné.

Pár slov o príbehu. V júni 2012 tam bola silná erupcia Yellowstone sopky a následným uvoľnením vysoko toxických ash donútený umrieť na udusenie desiatok tisíc Americanov. Potom prišlo chladné počasie (čo viedlo k celkovému poklesu poľnohospodárstva), a hrozba vyhynutia z hladu predstihla obyvateľov Zeme. Preto Lava prihlásený hrať, budete mať v Afrike, ktorá má podmienky, ktoré prepožičať príležitosť nezaniká ľudskú rasu a vy - jeden z vyvolených, ktorí tu padol. Iba tu - v neľútostnom svete poštou - apokalypsa - pre prežitie musieť bojovať o nič menej násilne.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more