Záložky

Lagoonia

Alternatívne názvy: Lagunare

Lagoonia on-line - neobvyklé browser hra. Táto simulácia života na vzdialenom ostrove, ktorý doteraz nebol dotkol rukou civilizácie a kde budete musieť ísť celú cestu ľudského vývoja od prvých požiarov vytvoriť zábavné impérium.

Bohužiaľ nie sú k dispozícii žiadne ruská verzia hry. Ale to nie je obmedzenie, ale iba možnosť, pretože on-line hra lagoonia vám dáva možnosť dozvedieť sa nejaké ľahké a zábavné angličtinu a získať užitočné zručnosti. Pretože teraz, ak idete na pustom ostrove a môžete ľahko nájsť cudzincov spoločnú reč a byť schopný spriateliť sa s nimi.

Pripojte sa do hry lagoonia pomerne komplikovaný: musíte zadať svoje užívateľské meno, zvoľte si heslo a zadajte poštovú adresu. Žiadne očakávania listy potvrdiť registračný lagoonia nevyžaduje svojich hráčov a môžete okamžite ponoriť do nádherného sveta na tropickom ostrove. V registrácii lagoonia je vyrobený tak, že nemusíte tráviť veľa času vyplňovaním rôznych formulárov a môžete veľmi rýchlo začať bojovať o svoje miesto pod tropickým slnkom.

Potom sa musíte rozhodnúť, ako to bude vyzerať náš charakter. Môžete si vybrať pohlavie, účes, farbu vlasov a pleti. To vám umožní vytvoriť obraz o charaktere najviac podobné vlastné, alebo snáď podobná niektorej zo slávnych hercov alebo športovcov.

Takže, vaše lietadlo havaruje na tropických ostrovoch a predtým, než si dať niekoľko cieľov: k dosiahnutiu pobrežia, kde ste sa dostali k pochopeniu, hľadanie ďalších preživších nájsť to, čo úkryt pred počasím a rôznych nebezpečenstvo číha na vás v neznámom ostrove. A nájsť niečo dobré, taky by sa zastaviť, pretože hodina je už neskoro a žalúdok rachotí s odkazom na ich potreby. Je žiaduce, aby k sebe, aby sa stal večera rôzne predátormi. Ak sa náhle tam. Tu sa samozrejme pomôže oheň - to môže variť a jesť voľne žijúcich živočíchov a bude strašiť. Lagoonia on-line hra, v ktorej človek potrebuje, aby opätovne preukázal svoju prevahu nad ostatnými druhmi a prírode všeobecne.

Lagoonia on-line hra má niektoré závažné rozdiely od ostatných herných projektov. Napríklad Zaujímavosťou hry je jej pokojný pozemok. Prežitie v novom mieste bude očakávať, že vás k spolupráci a vzájomnej pomoci s ostatnými, ktorí prežili a hráči, nie krvavé zničenie ako sa to deje vo väčšine hier. Ale neberte to ľahké. Pokojné prežitie vyžaduje úsilie.

Prihlásený hra lagoonia má svoje vlastné finančné charakteristiky. Hlavnou menou hry je klenot. Môžete získať ich plnením rôznych úloh v priebehu hry. Dôležité ukazovatele vašej postavy sú zdraví a energie - pre nich by mal vždy nasledovať, pretože bude závisieť na efektivite svojej práce.

Spustenie hrať hry on-line lagoonia, že by pochopiť hru, prvýkrát budete musieť postupovať podľa pokynov. To vám pomôže pochopiť základy hry, naučiť sa dobre a potom hrať lagoonia zelenej začiatočník sa obrátiť na skutočné guru neobývaných ostrovov, ktoré môžu prežiť v každej situácii. Postupom času, ako si otvoriť obrovské vyhliadky na sústruženie námety ostrova, plné nebezpečia a ťažkostí v reálnom turistického raja. Vytvorenie siete zábavu a pobavenie. Tak, raz pri leteckom nešťastí, sa vám podarilo nielen prežiť v drsných podmienkach, ale tiež vyšplhať až na vrchol finančného sveta.

Kam na dovolenku ďaleko, a už tak túži sa dostať do mora, bola zbúraná na pláži pod tropickým slnkom a potom začať hrať hru on-line lagoonia je najlepšie z dostupných možností pre vás problém vyriešiť. V lagoonia hre bude zaujímavé pre všetky deti i dospelých, a dokonca aj starí rodičia.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more