Záložky

Svetový pohár

Alternatívne názvy: Svetový pohár

World Cup on-line - je multiplayerová browser hra v žánri "Football Manager", v ktorom hráč pôsobí ako majiteľ futbalového klubu, jedného z 16 profesionálnych futbalových líg.

World Cup on-line hra nemusí nainštalovať herné klient, a je prístupný z ľubovoľného prehliadača. Ak chcete spustiť hru, budete musieť Registrácia Svetový pohár: Tu môžete vstúpiť do hry s pomocou sociálnych sietí, ako je napríklad, Mail. ru, Facebook, Spolužiaci, VK (ak existuje registrovaná účet v jednej z nich), alebo priamo z webu prostredníctvom registračného formulára (v poli dátového typu e-mail a heslo, potvrďte podmienky Pravidiel hry a stlačte tlačidlo "Registrovať"). Zaregistrujte sa na tejto fáze v hre World Cup končí, a potom vytvoriť nastavenia hry: V novom okne, ktoré sa objaví, zadajte meno používateľa do príslušných polí (nick) Názov budúcnosti klubu, vyberte Národnej ligy 16 krajinách a kliknite na "Next". Za to, že v ďalšej obrazovke bude požiadaný, aby sa podrobil školenie na hru (je vhodné vziať! ) Alebo opustiť ju. No, teraz si môžete vyskúšať hrať hry on-line World Cup.

Hlavným cieľom tejto hry je kúpiť a tréning hráčov, rovnako ako vybrať tie optimálne herné taktiku a rozvíjať infraštruktúru klubu. Okrem toho, budete musieť zapojiť viac mladých hráčov z ich vlastného vzdelávania, a podieľať sa na rôznych národných turnajoch.

Hlavným cieľom tejto hry - vytvoriť najúspešnejší futbalový klub v tomto projekte.
Prvé víťazstvo v hrách, bude tím obdrží prvej úrovne. Dosiahnutie druhej úrovne, tím automaticky podaný v šampionáte vybrané krajiny (v tejto fáze, že by bolo odsunuté). Dosiahnutie novej úrovne, môžete ísť hore divíziu, kde budú nové budovy bude k dispozícii infraštruktúru klubu, a ďalšie zaujímavé turnaje. Ak chcete prejsť na každej novej úrovni, musíte získať určité množstvo skúseností, ktorý je uvedený na účasť v hrách (víťaz - 3 body za remízu - 1 bod).

Každý hráč má svoju vlastnú pozíciu v hre, a každá položka má svoje vlastné charakteristiky. Tu sú hlavné charakteristiky hráčov v projekte on-line hry World Cup
- Brankár (rýchlosť, obratnosť, reakčné)
- Defender (rýchlosť, pričom loptu, osobnej starostlivosti, ovládanie lopty, presné prevodovky)
- Stredopoliar a vpred (rýchlosť, ovládanie lopty, presné údery, elektrické údery, presné prevodovky).
, Po každom zápase charakteristiky hráčov sa menia, a ich výkonnostný úroveň závisí na rôznych podmienkach, ako je napríklad úroveň trénera a koučovanie tímov, dôležitosť zápasu, a tak atď

Veľmi dôležitú úlohu hrajú jednotliví hráči na výkone
Talent - vyššia hráč talent, tým rýchlejšie sa vyvíja.
P.. pripravenosť - zistiť, ako hráč je pripravený na zápas.
Morálka - čím vyšší index, tým istejšie hráč cíti na poli.

Každý hráč má stanovený plat, ktorý sa mení v závislosti na skúsenosti a zručnosti (vyššia trieda, tým väčší plat).
Hrať hru World Cup on-line môže byť účasť v rôznych priateľských zápasov a turnajov, zaisťovanie jeho tím najvhodnejší štýl: Rýchla hra mimochodom, obvykle hrá v priechode alebo driblovanie.

World Cup online hra umožňuje pre všetkých hráčov tímu určiť stav: Nechajte tím, dať do predaja alebo Odmietnuť.

Play World Cup bude zaujímavé pre všetkých, ktorí nie sú ľahostajní k futbalu. Ak niekto máte nejaké otázky ohľadom tejto hry, k dispozícii zákaznícka podpora je vždy potreboval pomoc. V tomto prehľade sme sa nie všetky funkcie tohto herného projektu, pretože je dostatočne veľký a funkčné. A vďaka prístupnú a zrozumiteľnou informačný obsah, môžu veľa naučiť v priebehu hry.

Ak chcete hrať vo Svetovom pohári, nepotrebujú veľa, len túžbu, túžbu dosiahnuť svoje ciele, a samozrejme, na majstrovstvách sveta on-line registrácia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more