Záložky

Crystal Eternity

Alternatívne názvy: Kristall Vechnosti

Crystal večnosť on-line - je zadarmo MMORPG on-line browser hra, kde dianím vo svete, v ktorom bol veľký artefakt - Crystal Eternity prepožičaný z antických bohov. Ale stáročia civilizácie, žijúci v tomto svete, šiel do poklesu kvôli túžbe po moci, chamtivosti a závisti, a potom bohovia rozdeliť do niekoľkých zlomkov krištáľu a rozptýlené po celom svete ...
... Musíte vedieť, kde tieto fragmenty, a ako ich zhromaždil. Ale skôr, než si prejsť Crystal večnosť on-line registráciu, budete mať na hlavnej stránke hry budú vyzvaní, aby vyskúšať demo bitku, aby pochopili, že sa máte záujem, alebo nie.

Tak, po skúšobnej demo bojovom poli, ak ste sa rozhodli, že ste hodní toho, čo otestovať svoje schopnosti v online hru Crystal večnosti, zadajte registračný e-mailovú pole a heslo. Na tomto Dátum Crystal večnosť bude po všetkom.
Ďalej budete vyzvaní k výberu jedného z dvoch stavov: Severnej aliancie alebo Empire južných ostrovov, ktoré boli kedysi jednotní a priateľských ľudí hovoria - Empire of Light.

Po výbere štátu, môžete si vybrať znak triedy: môže to byť začiatočník alebo Recruit.
Crystal večnosť on-line hra, vaša postava ponúka celý rad profesií: zberateľ, Alchemist, Prospector, Klenotníctvo, rukopis, Rybár, doktor a Executioner. Ale majte na pamäti, že lekár a konateľ vzájomne vylučujú (tj ak ste zvolili povolanie lekára, že on bol kat nemôže byť a naopak). Vďaka profesie, vaša postava môže zvýšiť ich úroveň zručností.

Zahrajte si hru on-line Crystal večnosť, v bitkách s nepriateľom, vaša postava získa slávu, ktorá je dosiahnutie požadovanej sumy budú automaticky vymenené za radoch. Tieto hodnosti, aby vaša postava schopnosť kúpiť špeciálny armáda ukladá unikátnych predmetov (zariadenia).

V hre Crystal večnosti on-line, vaša postava má možnosť zlepšiť výkonnosť svojich vecí. Táto funkcia sa nazýva - ostrenie. Navrhujem, aby ďalej preskúmala možnosti tejto funkcie: áno, "brúsiť" si môžete obliecť akúkoľvek časť vybavenia, výnimku - bojovej zóny a bojové batohy. Ostrenie sa zvýši o určitú čiastku jednej položky Štatistiky: vytrvalosť, silu, obratnosť, inteligencia, vôľa, múdrosť, alebo morálka. Hodnota, ktorú pre zlepšenie výkonu závisí na objekte, ktorý bol použitý pre ostrenie. Aké špecifické vlastnosti zaostrenie, náhodne vybraných z dostupných funkcií na veci.

Typy položiek, ktoré môžu byť použité, aby sa "zostrenie": čepeľ masť impregnácia energie, energie kryštálov filigránové posilnenie, výstužné runami symbol a Universal Energy zosilňovač.

Zahrajte si hru on-line Crystal večnosť, môžete čerpať svoju postavu prostredníctvom účasti v triviálnych úloh a podieľať sa na love pre monštrá / zvieratá. Ako bonus, bude váš hrdina získať skúsenosti, povesť bodov, rovnako ako peniaze a užitočné predmety.

V tejto hre, vaša postava má možnosť zahrať si svadbu s jeho vyvolených. Po svadobnom obrade, bude správca Svadobné Miesto, váš hrdina a jeho snúbenica môcť využívať bonusové snubné prstene.

Play Crystal večnosť môže byť jednotní v klanoch a podieľať sa na masívne bitky s monštrami v špeciálnych prípadoch, rovnako ako v globálnom PvP bitiek.
Ak toto všetko baviť a ste pripravení na báječné dobrodružstvo, požiadala o registráciu na hru Crystal večnosti.
V Crystal večnosť hra bude zaujímavé pre každého!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more