Záložky

Kings Ice

Alternatívne názvy: Ice Kings

Ak ste unavení z nevýrazný herný domácich hráčov, prevziať iniciatívu do svojich rúk - byť manažér a tréner najúspešnejšieho hokejového tímu v hre Kings Ice on-line! Skúste na postavenie športového vedenia a stratég v nádhernej ľadovej bitky.

Ale predtým, než začneme hrať hry on-line Ice Kings, upozorňujeme na technické aspekty vašej strane v ňom.

Pretože jeho jednoduchosť a dobrá grafika optimalizácia Kings Ice on-line hra, v ktorej sú najnižšie možné systémové požiadavky:

  • Windows XP / Vista / Windows 7
  • Zvuková karta
  • Klávesnica a myš
  • Možno použiť ľubovoľný prehliadač a minimálna rýchlosť pripojenia k internetu

Pripojte sa do hry Kings ľadu - ako jednoduché a krátke procesu. Zadajte svoje prihlasovacie meno a adresu aktuálnej e-mailovej schránky. Potom si určite pohlavia, krajinu pobytu a krajine požadovaného budúceho tímu (občianstvo pre hokejistov), ​​a dokonca aj heslo pre potvrdenie. Teraz musíme len súhlasiť s tromi bodmi pravidiel a podmienok pre účasť v hre a registrácii Kings Ice pripravený. Akonáhle dostanete e-mail s odkazom pre aktiváciu Vášho účtu a potvrdil presne to, čo potrebujete v Kings Ice registra, prihláste sa a ísť na víťazstvo!

Prihlásený hra Ice Kings - klasický hokejový manažér, kde budete rozvíjať svoj vlastný štýl hry a samozrejme, aby preukázal svoju účinnosť ako tréner a manažér tímu. Začnete hrať hry on-line Ice Kings, že vybrať základné atribúty svojho hokejového klubu: názov tímu, symbol, tvar, a prípadných ďalších pokút. To vám pomôže špeciálna konštruktor.

Ďalej, choďte na prvú úlohu, ktorý sa skladá z troch etáp. Každá etapa - jeden priateľský hra, v ktorej môžete začať realizovať svoje taktiky a analyzovať silné / slabé stránky svojho tímu. Tieto informácie sú veľmi užitočné pre vás, pre budúce vzdelávanie a zlepšenie tímovej hodnotenie. K dispozícii 22 hokeja. Vyškoliť ich, modelovanie vplyvov, zvýšenie fyzickej aktivity, všeobecne, to všetko na ďalší zápas bude rez nad.

Každý z 22 hráčov majú zručnosti a schopnosti:

  • Fyzická pripravenosť - percento označenie, ako je unavený hráč
  • Zručnosti - výstavy trieda prehrávač, jeho výkon hry
  • Morálka - závisí na výkone zápasu
  • Pozícia hráč (obranca, útočník, a tak )
  • Zarovnanie pozície (bez dodatočných pozíciu hráč môže byť náhradou)

Vašou úlohou je, aby mohli vyvíjať a distribuovať tieto vlastnosti tak, aby v priebehu hry, aby sa minimálne poškodenie a získať čo najviac z každej aplikácie na prehrávači. Naozaj, pred veľkých turnajoch, a stále viac a viac taktne bude správať svojho súpera.

Ale hra Kings Ice on-line - to nie je len naháňa puk a koučovať tím. Tu budete mať možnosť zlepšiť svoju klzisko, najať zamestnancov ako lekári a masérov. Na rozdiel od nich, budete potrebovať niekoľko trénerov prispieť k rozvoju tímovej zručnosti, mimochodom, pre brankára bude tiež potrebovať samostatný trénera. Výmena politika nákupu hráčov tu bude tiež vhodné - ak ste talentovaný tréner, môžete si dobré peniaze na to.

Možno hrajú Kings na ľade, bude prevažne mužské publikum, ale dievčatá si môžu vyskúšať. To je presne ten prípad, kedy môžeme dokázať - hrať v Kings ľadu nemusí byť nutne "skutočný muž" to byť odvážny a vizionársky stratég.

Prihlásený hra Ice Kings pre milovníkov ľad a puk!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more