Záložky

Králův Bounty

Alternatívne názvy: Králův Bounty

Králův Bounty - počítač turn-based hra. Prvým strategickým a role-playing hra vydaná v roku tisíc deväťsto deväťdesiat, v sérii populárnych hier v žánri fantasy. Králův Bounty hra, ktorá sa na prvý pohľad môže zdať, ako by sa nič prilákať pozornosť. Ale ak si ešte stále sa na to pozriete, uvedomíte si, že jediné miesto, kde sa môžete zoznámiť s existenciou takej zaujímavé fantastické postavy ako Viking. Králův Bounty hra Legenda hrdinov beletrie.

To je, keď čítate, a pri pohľade na všetky možné informácie o tejto hre rozhodnete hrať, budete musieť navštíviť stránky, na ktorých budete mať možnosť hrať kráľa Bounty sťahovania. Králův Bounty hry na stiahnutie bude celkom jednoduchá vec, aby sa v prítomnosti takéhoto programu alebo torrent na stiahnutie.

Podstatou hry Králův Bounty je vaša postava bojuje s zlých nepriateľov, ako monštrá počas jeho putishestviya. Všetky akcie sa koná na území Endor v Darion. Hra Kings Bounty, je štandard pre akúkoľvek počítačovú hru, v počiatku vyžaduje vytvorenie a výber vašej postavy. Tu je nutné, aby dobre, že ako status výber znaku ovplyvňuje celú svoju hru. Po prvé, poďme sa zoznámiť s charakteristikou každého z návrhov.

Zrovna nedávno, séria hier kráľa Bounty svieže vydanie novej série s názvom kráľa Bounty bojovník sever. Tu máte na výber z troch postáv:

• Viking;

• sklad;

• Magus.

Viking - hlavný a jediný kvalitatívne hlavné bojisko, ktorý rastie rýchlejšie ako akékoľvek obrany a útoku. Tiež, iba v prítomnosti tohto jedinečného fenoménu odporu severe a absolútnu zlosť. Robiť to spôsobuje ťažké poškodenie nepriateľovi, s takmer žiadny mať Patera.

Sklad - a navyše - držanie mágie. Jeho sila je v boji proti náladu a počet vojakov, ktorý sa obohacuje silu ako najlepší vodca, mágie. On tiež má moc vzkriesenia a liečiť ranených.

Magus - má tiež schopnosť mágie - ruinami. Tento znak sa nespolieha na platnosť alebo armády, dúfa, že iba pre múdrosť a hlboké efekt. K dispozícii len pre neho schopnosť - vyššia mágia a alchýmia. Magus riadiť taktické, premyslené riešenie, získať spojencov a oslabujú nepriateľov, alebo len rozdrviť nepriateľa tok mágie.

V Kings Bounty hry je zaujímavý a zábavný. Ale mužskej hráči sa môžu tešiť na obrazy postáv - spoločníčky, existujúce na ochranu protagonistu - Valkýry. Tu sa môžete stretnúť, a dokonca aj trpaslíkmi, ktoré budete chránená. Budete na ceste k návšteve trhov a obchodov, to sú znaky, ktoré nie sú osobitne vplyv na hrateľnosť.

Game Králův Bounty z pozdĺžne v high-kvalitné grafikou, najmä ak vezmeme do úvahy nedávnej sérii hier. ponúkané tiež hudba, ktorá len zdôrazňuje podstatu hru úspešne.

Môže začať hrateľnosť. Bezbranných ľudí, ktoré čakajú prejav vašej odvahe a pomoc. Dobrá hra!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more