Záložky

Kings Age

Alternatívne názvy: Vek kráľov

V Kings Age doskové hry je všetkých fanúšikov on-line stratégie, a to najmä ľudia, ktorí sú blázni o stredoveku, rytierov a hradov. Tu sa stanete kráľom a byť schopný cez meča vo feudálnych vojen s ostatnými online hráčmi. Staňte sa mocným a s vaším súhlasom bude postavená nová a starých miest vyprázdniť.

Ak chcete hrať hru Kings Age on-line, musíte byť odovzdané jednoduchej registrácii do hry Kings veku. Jediné, čo potrebujete:

1. Vyberte svoju prezývku.

2. Vyberte nové heslo známe iba na vás.

3. Zadajte svoju e-mailovú adresu.

4. Potvrďte svoj súhlas s obchodnými podmienkami a ochrany osobných údajov.

. 5. Potom, v e-mailu Vám bude zaslaný e-mail z hry a kliknutím na odkaz listu začnete hrať hru on-line Kings Age.

Ak kontrola Kings vek skončil, musíte vybrať sveta (mapa), ktorý začne vývoj vášho mesta. Hlavné rozdiely v mapách, ktoré majú mapy pre začiatočníkov aj skúsených hráčov. Pretože ste doteraz vyvinuté mesto a jeho skúsenosti v budovaní lepšie zvoliť hrať mapu Kings Age pre začiatočníkov. Ďalší hráči na tejto mape sa zmestili vaša úroveň.

Kings Age online hra začína pre vás ako pravítko s malým hradom a okolitými niekoľko akrov pôdy z vašej krvi, kde je stále ešte málo obsadenie vaše extrakcie dohoda zdroj. Teraz môžete zistiť, či tieto krajiny transformovaná do nádhernej hlavné mesto svojho kráľovstva.

Hrad je srdcom vášho vysporiadanie. Čím vyššia je zámok úroveň máte, tým rýchlejšie stavby na vašej krajine. Ak váš hrad dosiahne úroveň 15, budete môcť zbúrať budovy.

Prihlásený hra Kings Age robí štipku realizmu, pokiaľ ide o to, čo nemôžete donekonečna hromadiť zdroje. Je obmedzená veľkosťou skladu. Viac skladovanie, tým viac zdrojov môžete ušetriť. Ak je sklad plný, zastaviť ťažbu zdrojov.

V Kings Age on-line rozvíjať svoje budovy pre ťažbu zdrojov (píla, kameňolom, baňa pre ťažbu rúd, mlyn) Radšej rastu týchto zdrojov do svojho skladu.

Rovnako tak v priebehu rozvoja mesta, budete mať k dispozícii objekty ako sú:

Refuge. Tu budú vaše predmety môcť schovať pred nepriateľskými útokmi a ušetriť nejaké prostriedky.

Barracks. Tu môžete urobiť nábor vojakov, a posielať ich do vojny. Čím vyššia je úroveň kasární, tým silnejší vašich vojakov.

Mestská múr. Keď zaútočí nepriateľ hrad zvyšuje bojové schopnosti vojakov.

Verzia. Potom môžete vytočiť balenie zvieratá pre karavany k posilneniu obchodných väzieb.

Market. Na trhu si môžete kúpiť rôzne tovary a pošlite im karavany naložené. Čím väčší trh, tým viac karavany.

Alchemist. Tu ide vývoj všetkých druhov neobvyklých vecí, avšak užitočných aby sa svojho kráľovstva.

Memorial. To je socha v centre osady, ktorý môže byť postavený iba vtedy, ak sú všetky stavby dosiahli svoje najvyššie úrovne. Ťaží z obrovskej sochy - to zvyšuje bezpečnosť vašich vojakov na hrade vo výške 50%.

Hra Kings Age prihlásený vám ponúka flexibilné možnosti vojakov. Každá jednotka má svoje vlastné schopnosti a špecializáciu.

Ak máte málo peňazí a času na prípravu kvalitnej armádu, môžete sa uchýliť k naberaniu poľnohospodárov. Sám, sú veľmi slabé, ale kvôli ich veľkému počtu a zlepšenie ochrany hradu, môže zachrániť osud.

Spear to nie je veľmi silný proti iným turistických skupín, ale dobrý proti namontovaných rytierov. Templári - pešiaci s mečmi. Veľmi nebezpečné pre ďalšie turistické skupiny. Lukostrelci sú vždy ako vedľajšiu úlohu. Tiež tam je besný. Rytierske kavalérie jednotky potrebné pre rýchle a drviacich rán.

Pre prieskum nepriateľských síl, môžete si najať služby špiónov. Pre útočných zámky v hre, a za predpokladu, baranidlo Katapult (trebushe).

Váš pevnosť bude oslávený pre všetky on-line kráľovstvo vďaka svojim úspešným kampaní a obchodných karaván dosiahol najviac vzdialených častí sveta a spolu s nimi prinesie nevýslovnej bohatstvo. Vaše meno bude uvedené s úctou a rešpektom. Kings Age kontrola na vás čaká!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more