Záložky

Kingdoms of Amalur: Reckoning

Alternatívne názvy: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Game Kingdoms of Amalur: Reckoning je single-player hra na hrdinov, ktorá vznikla po tom, čo spisovateľ Robert Salvatore. Akcie v hre sa odohráva v magickom mieste: Alamura kráľovstvo.

Počítačová hra Kingdoms of Amalur: Reckoning, môžete si stiahnuť na akomkoľvek mieste, ktoré poskytuje túto funkciu.

Pred zápasom, vývojári odporúčajú vidieť o Kingdoms of Amalur: Reckoning videa. Úvodná videá ukazujú väčšinou všetky funkcie hry.

V hre Kingdoms of Amalur: Reckoning úlohy môžu byť rôzne úrovne zložitosti: ako jednoduché a zložité.

Hra Kingdoms of Amalur: Reckoning hrať môžete začať s čistým štítom. V hre sa zobudíte u mŕtvoly, po návrate z mŕtvych. Vaša postava si uvedomuje, že má veľmi silné kúzlo, vďaka ktorému je vo vašich silách zmeniť celý svoj svet.

Sú v neustálom boji, konfrontáciou, bude vaša postava musieť odomknúť tajomstvo jeho nesmrteľnosti a skoncovať so zlom, ktoré vládne po mnoho rokov.

Na začiatku hry Kingdoms of Amalur: Reckoning Môžete si vybrať, ktorý závod bude liečiť svoju postavu:

1) Almain (šľachtici) - je bohaté a rozmaznané ľudí. Majú znalosti alchýmie a majú tendenciu sa presvedčiť, ale tiež vie, kováčstvo.

2) Varani (potulní ľudia) - títo ľudia nie sú šťastie v živote, a boli pokryté nenávisti. Môžu odhaliť neviditeľné, a zapojiť sa do obchodu, a môžete vybrať zámky.

3) Ljosalfar (ľahké elfovia) - je pozitívny ľudia, ktorí obývajú lesy. Majú znalosti alchýmie a výrobných kryštálov a vyprchá čaro.

4) Dokkalfar (temní elfovia) - Je to zlé elfovia, ktorí boli na zlej ceste. Môžu vytvárať kryštály a majú schopnosti presviedčania a stealth.

Tiež v hre Kingdoms of Amalur: Reckoning má tri strom tried:

1) Warriors - je najsilnejší a odvážny triedy.

2) Magee - majú znalosti alchýmie a kúziel.

3) Rogue - to je najviac mazaný a šikovný trieda, ktorá sa nebojí ničoho.

Vaše bojové schopnosti sú závislé na presne to, čo trieda dávate prednosť. Váš vzhľad závisí aj od zvolenej triedy.

V hre Kingdoms of Amalur: Reckoning zbraň budete hrať, závisí na triede, ktorú si vyberiete

1) Bojovník - rôzne meče a kladivá.

2) Pre lúpežných - dýky, luky, meče víly.

3) U kúzelníka - paličky, čakra, žezla.

Je to hra Kingdoms of Amalur: Reckoning kamene, ktoré vy môžete použiť namiesto zbraní. Nazývajú sa začarované príslušenstva. Patria medzi ne: krúžky a unikátny náhrdelník.

V hre Kingdoms of Amalur: Reckoning používa systém osudu, s ktorými sa hráč môže otvoriť ďalší osud.

Ponorte sa do neuveriteľného sveta Kingdoms of Amalur: Reckoning, poznať všetky jeho vlastnosti! Nedovoľte, aby zostup nepriateľov a zbaviť jeho svet od starovekého zla.

Veľa šťastia pri plnení svojich úloh!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more