Záložky

Kartuga

Alternatívne názvy: Kartuga

On-line hra Kartuga - zadarmo prehliadač pirát stratégie s RPG prvkami, ktorá sa odohráva v reálnom čase. Vďaka Kartuga prihlásený môžete cítiť skutočný lupič a rozpitvať na morské rozlohy, a potom vstrevaya do nebezpečných škrabancov. Celý svet oceán je otvorená pre váš výskum. Pocit pánovi tieto obrovské rozlohy! Spoločnosť InnoGames - vydavateľ hry, sa uistiť, že používatelia nebudú nudiť. Veľa zaujímavých prípadov prichádzajú odvážne cestovateľov. Máte plné právo zaútočiť na obchodné lode drancovať mesto, aby hádať so silami spravodlivosti, urobiť všetko pre to, aby sa obohatil. Pirate život je ideálny pre tých, ktorí nie sú zvyknutí sedieť. Potrebujete obrovské množstvo energie, vykonávať množstvo úloh rôznej náročnosti, ktoré sa nemôžu naďalej zlepšovať svoju loď, aby pokryli všetky potrebné aspekty, ktoré sľubujú rozvoj. Ak sa rozhodnete hrať Kartuga, je potrebné poznamenať, že teraz je projekt vo fáze uzavretej beta testovania. Kartuga Preto výroby - to je proste požiadavka na pozvanie k hre, skôr než priamy prístup k zúriacej bláznivých dobrodružstiev. Ale nebojte sa, že vaša túžba byť ponechané bez dozoru. Dvere do virtuálneho sveta, bude otvorená všetkým prichádzajúcim.

Pripojte sa do hry vyžaduje Kartuga vyplniť tieto polia: užívateľské meno, heslo, e-mailovú adresu. Potom môžete prijať dohodu, potom môžete očakávať, že list na zadanú e-mailom. Povzbudený tým, že systémové požiadavky pre hru, že nie je príliš vysoká. V prítomnosti moderný prehliadač a vysokorýchlostného internetu, môžete bezpečne hrať s počítačom, a to aj priemerné parametre.

Tak, kde začať Kartuga hrať? Netreba dodávať, že s obstaraním lode. Pred nastavením plachetnica pripraviť zodpovedajúcim spôsobom. Všimnite si, že zlepšenie lodí budete zapojení v priebehu hry. Vývoj rovnakého charakteru, je v dôsledku hromadenia skúseností. A čím viac - tým lepšie. Potom, čo ste pokroku prostredníctvom hry ponúka prístup k desiatkam rôznych zručností. Každý sám za seba volia štýl hry. Našťastie hra obsahuje veľa funkcií, ktoré prispievajú k slobode voľby. Získať aspoň, napríklad rôzne typy lodí. Môžete si vybrať presne to, čo drahšie srdce a pocit šťastia na palube pravda.

Kartuga hra vyžaduje taktiku. A čo je najlepšie z týchto otázok vo vopred koordinovať s ostatnými členmi tímu. Áno, je to oveľa užitočnejšie zjednotiť, skôr než snažiť sa vyhrať slávu. Tím Akcia zatiaľ nič zlého, a dokonca úplne odporujú. Zvlášť, že tím bojuje v hre - celkom impozantný pohľad, a zapojiť sa do nich sám nebude fungovať. Naučte sa zmierlivo vyriešiť problémy v rámci tímu, nestrácajú svojich priateľov na maličkosti. Konať s náležitou úctou ku každej osobe, kto to bol. Mimochodom, môžete si vybrať pre seba rolu inžiniera, alebo Torpédoborec Protector. A aj keď majú rôzne funkcie v každej koordinovanej činnosti tímu prináša mnoho výhod. Zadajte znaky, ktoré sa líšia v tom, že majú jedinečný spôsob vývoja, svoj vlastný štýl a povolanie. Preto, aby úlohu, ktoré sa rozhodnú prispôsobiť osobná loď.

Hráč Kampaň pre jedného v hre je vhodnejšie pre vyrovnanie zručností pirát. V podstate budete hrať hru Kartuga, tešia rôzne multiplayerové módy. Skúste všetky dostupné, aby pochopili, čo najviac zasiahne miesto.

V nekonečných bitiek a mali by byť riešené také záležitosti ako hon za pokladom, prepravu tovaru, rozvoja vedy, výskumu oblastí, prepustenie súdruhov v núdzi, vyzbrojovania lodí. Stojí za zmienku, že hra sa odohráva zmenu historických epoch. To odstraňuje jednotvárnosť - a nikdy sa znova a znova nudiť vzrušujúce podnik. Nechajte sa váš voľný čas sa stáva zaujímavejšie a bohatý. Veľa šťastia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more