Záložky

Jail Wars

Alternatívne názvy: Jail Wars

Game Jail Wars - bez prehliadača MMORPG trestnej predmety. Ak ste unavení z toho, že model občan, ktorý nikdy rozbije literu zákona, je čas sa ponoriť do virtuálneho vesmíru a stať notorický podvodník. Začiatok Jail Wars hrať, ocitnete sa uprostred agresívnych a nebezpečných zločincov. Spoločne budete môcť prežiť vzburu vo väzení, nie naklonil správy, ktorý urobí všetko, aby sa upokojiť banditami. Zanechala za sebou všetky ťažkosti a utrpenia, budete pohybovať vyššie a vyššie ako zástupca mimoriadnej kariéry zločinca. Čoskoro budete slávny v kruhoch svojho vlastného druhu, zarábať dôveryhodnosť a bude cítiť veľmi pohodlne v tejto úlohe. Zažite vzrušujúci pocit úspechu, zvýšiť úroveň adrenalínu v krvi, siatie vo voľnom čase pre vzrušujúcu hru!

Pripojte sa k trestnej komunite môže byť ktokoľvek. Systémové požiadavky na hru tolerantní. Tiež stiahnuť Nemusíte sa. Jednoducho vytvorte účet. Jail Wars Registrácia je nasledujúci: zadajte svoju e-mailovú adresu, ktorá bude slúžiť ako užívateľské meno, heslo je premyslená, prepísaný kód z obrázku a kliknite na "Vytvoriť účet". Buďte pripravení na to, že ste súhlasíte s podmienkami registrácie a zmluvy projektu. Ďalej vytvoríte postavu. Tie by mali byť stanovené medzi štyrmi existujúcimi syndikátov: Cosa Nostra, bratia, bratia a čiernej bojovej Guard. Každý syndikát má svoju vlastnú samostatnú jednotku. Po vykonaní výberu, zapíšte si meno vašej postavy, vyberte požadovanú podlahu, a potom vytvoriť vzhľad vašej chuti (tvár, vlasy).

V priebehu hry Jail Wars on-line musí rozvíjať svoju postavu. Budete sa pohybovať s istotou cez úrovne, kým sa nedostanete na najvyššej - 30.. S každou ďalšou úrovňou dobytie vám pripadajú tri body a jeden bod parametre zručnosti. To znamená, že čím viac - tým silnejšie sa stane vaším hrdinom. Až po 15. úrovni, stanete plnohodnotným členom syndikátu, a získať veľa výhod. Napríklad prístup k zdieľanej nádvorí syndikátu tetovanie na PRÍPADE "Vzbura vo väzení" a ďalšie.

Samozrejme, každý z syndikátov svoje vlastné charakteristiky, ale tam sú zručnosti, ktoré sú k dispozícii pre prípadné členov syndikátu. Zdieľanie spoločné zručnosti pre aktívne a pasívne. A tri vetvy všeobecných zručností dávajú možnosť vybrať si svoju vlastnú cestu rozvoja. Zručnosti zahŕňajú vetvy bojovník s pevnou rukou, pocit, že vďaka šoku, bojovej zúrivosti, otvorené rany, séria pracovných miest, a popravčej šialenstvo. Tento odbor je určený spôsobiť najväčšie škody. Ak chcete mať vysoké obranné vlastnosti, vyberte pobočku bodyguarda, ktorý zahŕňa nasledovné zručnosti: ťažký cieľ, iniciátor, dezorientácia, prežil, kamenné múry, silné telo, posledný úsilie, bod zvratu. No talenty vetvu s označením komplic zameraných na efektívne využívanie doplnkových predmetov. S rozvojom tohto odvetvia bude prístupná takých zručností, ako prvá pomoc, komunikatívnosť, slabé miesto, neškodnú, šetrnosti, zdravotník, presného výpočtu, zaludny trik. Ako budete študovať zručnosti v priebehu hry budete otvárať viac a viac. Mimochodom, môžete zlepšiť ako jeden z trendov a učiť sa zo všetkých najviac potrebné.

Jeden z chladného čipu, ktorý sa môže pochváliť herné väzenia PANDORA - tetovanie. Je ich prítomnosť rozlišuje banditami zo strany štátnych orgánov. Preto, budete vždy vedieť, ich vlastný druh. Mimochodom, keď sa rozhodnete ozdobiť svoje telo jedného zo symbolických ozdôb na výber z toho, čo bude. Viac než 1000 druhov tetovanie ponúkané vašej pozornosti!

Tiež hrať držanie Jail Wars , môžete využiť obrovský arzenál zbraní. Vzhľadom k tomu budete musieť bojovať všetky druhy buď autobusom alebo iným hráčom a pokračujúce vojny medzi samotnými syndikáty, môžete to urobiť bez toho, aby slušné zbraní. Zhromaždite boxery, nože, brúsky, kluby, reťaze a ďalšie dobroty. Existujú v hre a Laky. Patrí medzi ne lekárničky, Zosilňuje a buffy.

Stojí za zmienku o možnosti vytvoriť v rámci syndikátu gangu. Inteligentný hráči zjednotiť hrať hry on-line Jail Wars, s využitím svojho plného potenciálu. Nezabudnite, že môžete mať v zoskupení často nemôžu dovoliť jeden tvrdohlavý. Aj keď v zásade, nie vy, alebo nie je záväzné. Play Me v zábavnom, Vex zdravie s opačným syndikáty, vytvárať ďalšie a ďalšie nepokoje v slobode pre výber a nekonečne nenávidel bunky dráždiť pozorne väzenskej správy. Nechajte všetky svoje nádeje splní!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more