Záložky

Ostrovy

Alternatívne názvy: Ostrovy, Islandworld

Islands Hra je zadarmo a nevyžaduje žiadne sťahovanie, takže hrať hry on-line Islands potrebujete iba prehliadač a internet.

Ak chcete začať hrať hry on-line ostrovy musíte sa zaregistrovať. Pripojte sa do hry je veľmi jednoduché, ostrovy a skladá sa z týchto položiek

1 . Zadajte .

2

. Bod [ _17_] E-mail .

3

. Vyberte si bezpečnostnú otázku.

4. Zadajte odpoveď na otázku.

. 5. Uveďte podlahu.

Akonáhle ukážete všetky registračné údaje ostrovy budú vykonané.

Ostrovy Hra má štyri typy postáv:

·                   Lebardist;

·                   Nozhevik;

·                   Šermiar;

·                   Universal.

Halapartníkov - vysoký a svalnatý atlét, ktorý budí rešpekt pre jeho silu, jeho silné údery ľahko drví žiadnu ochranu. To je skvelá voľba pre tých, ktorí sa nenechajú sa odradiť tým, spravodlivého a otvoreného boja, a ktorého pravidlá nie sú ustúpiť tvárou v tvár nebezpečenstvu, kontrastné ho vždy odvahu a telo.

Nozhevik preferuje ľahké a nenápadné zbrane, to je rýchly bojovník. Bude mať žiadne ťažkosti, aby sa predišlo silné a tlakom rany, a v reakcii na štrajk nozhevik preukázať zručnosť a vedomosti z najzraniteľnejších miest na nepriateľa, udrel ho rad smrtiacich útokov.

Pre jeho meč šermiar rovnaké časti tela, ako stehna alebo ramena. Je majster šermiar šikovný boj sa vždy čaká na okamih, kedy nepriateľ je otvorená k útoku, k okamžité zastavenie útoku na jeho pokusy poraziť šermiarov. Z jeho veľmi ťažké, aby sa vyhol útokom, a ochrana čepele nedovolí mu sa dostať dosť blízko, aby aplikovať kritický úder.

Univerzálny - je bojovník, ktorý nikdy vzal lekcie elegantné držanie ostria aristokratov. Jeho štýl - tvrdé školských dvoroch a uliciach prístavného mesta, dáva neoceniteľné lekcie pre každého, kto by mohol ešte prežiť v betónovej džungli. Touring nie je tak silný, nie ako mrštný ako úkladný vrah s dýkou, nie ako bez poškvrny ako šľachtici, ktorí od detstva, aby časť s ich mečmi. Avšak, to môže byť oveľa nebezpečnejšia, než ktorýkoľvek z nich, kombinujúci bojové zručnosti každého.

Islands online hra začne v malej dedine Arroyo na ostrove v omyl.

Island on-line hra je najdôležitejšou zložkou - vývoj vášho charakteru. Ak chcete prežiť v mori plnom nebezpečenstva, skutočný korzár predovšetkým byť silný, šikovný a šťastný muž.

Islands prihlásený hra je veľmi vzrušujúce. Môžete očakávať, že vzrušujúce dobrodružstvo na súši i na mori .

Vaša postava bude mať päť hlavných charakteristík:

·                   Agility;

·                   Sila,

·                   Endurance;

·                   Luck;

·                   Zdravie.

Budete mať možnosť zvýšiť ich distribúciou skúsenostné body, ktoré budú mať na vás, keď je hladina vášho pirátske univerzity. Od základnej charakteristiky dát závisí zbrane a brnenia, ktoré môže využiť svoj charakter, a čo sa bude jeho zručnosť v boji sa spustí najčastejšie.

Obratný bojovník zasiahnutý presnejšie a útok súperovi častejšie vo vzduchu okolo neho, skôr než zasiahnuť cieľ.

Fyzická sila vášho bojovníka bude mať vplyv na škody spôsobené mačetami a pravdepodobnosť vplyvu Meek - útok tak silný, že v prípade, že a blok, súper nebude môcť udržať svoju rovnováhu, a čím viac budete platiť odvetný útok.

Vytrvalosť určuje kapacitu vašej postavy, pevnosť postavená bloky, a silou, s ktorou charakter zbaví únavy.

Šťastie vás chráni pred nepriateľskými kritických zásahov a slečny z obzvlášť náchylné k nepriateľom, a zvyšuje šancu na odvetný útok priamo na cieľ po úspešnom bloku. Fortune tiež užitočné pre vás, ak ste náhle risknesh výzvu stúpencov Voodoo.

Zdravie určuje počet životov postavy - zníženie z úspešného útoku nepriateľa znamená smrť v bitke, keď sa dosiahne nuly.

Play ostrovy si môžete takéto zbrane ako

·                   Halapartna;

·                   Knife;

·                   Sword.

Ostrovy v hre veľmi zaujímavé, tu na vás čaká farebné miest, veľký výber zbraní, bojových pirátmi a hľadanie pokladu. Zaregistrujte sa a hrať - nebudete ľutovať!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more