Záložky

IMVU

Alternatívne názvy: IMVU

Vedeli ste naozaj rád, chát a často usporiadané tak, aby stretnutie s novými ľuďmi, ale hra je práve pre vás IMVU. Do tohto projektu bolo pripojených viac než osemdesiat miliónov ľudí z celého Zemi a aktívne sa zúčastniť. Pre účasť v hre tam, akékoľvek obmedzenie na mieste bydliska a umiestnenia. Len si predstavte, môžete obdivovať obrovské malý priestor stretnúť sa a hovoriť vo formáte 3 D . Každý z účastníkov hry, ktorí by si želajú, byť schopní dať prednosť charakteru, že sa mu to páči, a po ňom je kvôli spoznať nových zaujímavých ľudí. A potom je tu pravdepodobnosť, že je v hre IMVU on-line môžete splniť svoju spriaznenú dušu. A len tak nudiť nemusíte trpieť! Ak nie ste prihlásený deň alebo večer nájdete v tejto hre, niekto, s kým hovoriť a byť schopní mať dobrý čas. V tomto programe, je špeciálny obchod. Tu sú len pohľad na mená, si uvedomuje, že môžete odovzdať až po schválení. Ak chcete povzbudiť váš záujem o tento projekt bude rozprávať niečo o druhu produktu, ktorý má viac ako desať miliónov a dôsledne používajú ostatní účastníci v hre. Dráždivý vyhliadky, aj keď je to?

Sme už vyjadril o tom, že budete potrebovať, rovnako ako v iných on-line registráciu hry. IMVU registrácia Hra je požadované, aby úspešne spustiť. Len administrácia tohto projektu sa nechá zaregistrovať u jedného zo sociálnych sietí, ako je Facebook, Tweeter, Google alebo akékoľvek iné.

Ale ak ste sa nezaregistrovali do viac než jednej z týchto sociálnych služieb. siete alebo nechcú viazať na účet tejto hre budete musieť zadávať dáta v registračnom formulári. Ak chcete spustiť registráciu kliknutím na odkaz s názvom « Vyberte [_3_ ] tvoj bez avatar ».

A potom sa pred vašimi očami sa zdá stránku s formulárom, prostredníctvom ktorého budete musieť vytvoriť svoj vlastný účet, zaregistrovať projektu a pokračovať hrať IMVU. Na začiatku, ste povinní dať prednosť vzhľadu vášho budúceho hrdinu. Vaša pozornosť za predpokladu rôznych maskách systém, samec a samica. Dajte prednosť svojmu vzhľadu, ktorý je krajší, a kliknete na neho zaškrtnutím políčka. V priebehu hry, ak chcete, môžete zmeniť obrázok postavy s touto návštevou obchodu.

Riadok " Vyberte tvoj avatar Názov » Budete musieť zadať Vaša hra prezývka, ktorú spoznáte na hráča.

Linka pod vami bude musieť prísť a napísať svoj tajný kód prísť s špeciálne pre túto hru. A v ďalšom riadku, duplikovať ju potvrdíte pravopisu. To je nevyhnutné, aby sa hrať hru IMVU neškodný a nebojte sa o tom, čo váš účet môže byť počítačový pirát. Kód používa obe čísla a symboly.

Ďalšie riadok napíšte Váš e-mail, používate. A potom vyberte dátum narodenia.

Nasledujúca záznam z hľadiska postáv, ktoré sú v obraze potvrdiť, že ste človek a nie robot, zaškrtnite políčko, ak chcete dostávať novinky z hry, a kliknite na tlačidlo " [_3_ ] Vytváranie IMVU Účet ", súhlasí s pravidlami hry.

Položte herný klient na vašom počítači a začať hrať zadarmo IMVU.

 

IMVU on-line registrácia