Záložky

Illuminares

Alternatívne názvy: Illyuminares

Igra Osvetlenie pre očarovaný East

fanúšikov Anime netreba hovoriť o nádhernom, farebnom svete, v ktorom žijú jeho obyvatelia. Ale ak ste noví, a len nedávno prebudený jeho milosť, hra Illuminares od developera Tengco, spolu s vydavateľom GGMedia, vás poradí s jeho zázraky, očarí scenérie a fascinuje s veľkým príbehom.

Na prvý pohľad sa v takom malebnom rohu nič nestane ničím hrozným. Ale keď začnete hrať Illuminares, pochopíte, ako môže byť podvodná a podvodná krása. Medzi veľkolepým kvitnúcim sakrom, slávnostne sa rozvíjajúcimi pagodami, sviežimi sadami broskýň, sa niekedy stretávajú hrozné udalosti a hrdinovia hrdinovia sa zbavujú zlých duchov, démonov a netvorov, ktorí sa chovajú v krásnych krajinách.

registrácií iluminárov je prirodzeným procesom pre hračky založené na prehliadači, ale ak ste zaregistrovaní v sociálnych sieťach, môžete ich použiť na vstup do hrateľnosti.

Nováčikovia sa zdajú byť v rozprávke, ale obdivujú krásu, ktorá bola objavená, nezabudnite sa rozhliadnuť - situácia sa môže rýchlo zmeniť. Tichý hluk alebo zlovestný vrč bude prerušovať ticho a niekedy nepriatelia nečakane zaútočia s úplným tichom. Navštívte sklady Draka a slávnej krajiny Čest, preskúmajte zlovestné žaláry a dungeony, v ktorých sa súperia radi schovávajú.

Správa charizmatických znakov, získanie potrebných skúseností pre ďalšie dobrodružstvá. Neexistuje nedostatok adrenalínu - mnohé úlohy sú spojené s nebezpečenstvom a priatelia a virtuálni asistenti vám pomôžu nájsť.

Sme stretli s hrdinami

Voľba hrdinov v hre Illuminares je skôr lakonická:

 • Deva
 • Bestiya
 • Mag
 • Voin
Každý z nich má vlastný zoznam zručností, ale keďže sortiment hrdinov je skromný a ďalšie čerpanie je potrebné, musí sa riadiť osobnými preferenciami - s ktorými by som chcel stráviť zvyšok svojho života v rozprávkovom svete.

Medzi zručnosti hrdinov - schopnosť vlastniť tri typy zbraní, kombinovať ich s kúzlom, a keď sa zúčastňujete bitky, ich včas vymeňte. Avšak bez ohľadu na to, aký zručný je postavič bojovníka, nemožno sa postaviť proti nepriateľskej vlne. Budú doplnené svojimi talentmi asistentmi, medzi ktorými sú pomerne zaujímavé tváre: opitý pán, rozprávková víla, neprekonaný samurajský vrah.

V bitkách budú spolu s vami temperované, zvyšujú sa zručnosti a získavajú užitočné predmety so zariadením. Oceníte ich účasť, keď príde čas vyliečiť vám rany alebo rýchlo zaútočiť na monštrum.

Osobitne chcem venovať pozornosť tým domácim miláčikom, ktorí vás budú nosiť na sebe:

 • Bears
 • Byk
 • Vepr
 • Turtle
 • Tigr
 • Králik
 • Fenix ​​
 • Drakon

Tieto držiaky vám pomôžu viac ako raz, keď potrebujete rýchlo sa dostať na nové miesto alebo manéver na mieste pristátia, kde sa peklo rozvíja. Každý si zaslúži pozornosť a bude užitočný, ale každý hráč sníva o tom, že stúpa až do okamihu, keď dokáže skrotiť Draka alebo Phoenixa.

Všetko na ceste!

Bojový systém osvietenia je bežný - hráči s hráčmi (PvP) a hráči proti monštrám (PvE). Jeho pozitívne poslanie hrá možnosť spojiť sa do cechu. V priateľskom dave ísť do najodľahlejších, temných žalárov, aby ste ich vyčistili od príšer. Na takú špinavú prácu sa spoliehate na ceny a skúsenosti, ktoré získate za úspešnú prevádzku, otvoria nové príležitosti. Navyše, choďte do hry každý deň, zúčastňujte sa na lotériách a získajte darčeky. Nikto nebol nikdy poškodený novými krídlami alebo zbrojami bohov.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more