Záložky

Idle Heroes na PC

Alternatívne názvy: Idl hrdinovia

Stiahnite nečinné hrdiny na PC - tímové bitky a nielen

Game Idle Heroes je vhodné pre tých, ktorí milujú RPG hry, ale neradi behajú po mape a plnia úlohy. Tu nájdete viac ako 300 rôznych hrdinov s rôznymi schopnosťami, ktoré môžete zbierať v skupine a kopať monštrá a šéfy. Hra nie je nuda, ale skôr - návyková na dlhú dobu. Každý hrdina je jedinečný a má svoje vlastné zručnosti a schopnosti. Správna kombinácia vám umožní vytvoriť neporaziteľnú bojovú skupinu.

Hra Idle Heroes sa začína tréningom, ktorý trvá niekoľko minút. Povedia vám základy hry, bitky, typy a atribúty hrdinov, ich najímanie a čerpanie. Takže opatrne prejdite školením. V počiatočnej fáze nebudete mať veľa príležitostí a funkcií, ktoré sa otvoria v ďalších fázach hry. Odporúčame vám rýchlo začať zvyšovať úroveň svojho účtu. Vlastnosti budovy:

 • Battle - pošlite tímy hrdinov do boja, aby vykonali automatickú farmu a bojovali s davmi. V bitkách môžete získať skúsenosti, parfumy, zlato a vybavenie. Stále existuje možnosť získať dvojitú cenu.
 • Test of Brave - neustále bitky s hráčmi na iných herných serveroch. Zhromaždite skupinu a pripojte sa k bitke. Upozorňujeme, že po každej fáze sa zdravie vašej skupiny neobnoví.
 • Veža zabudnutia - vnútri veže sú rôzne strážcovia, porazte ich a získajte obrovské kamene a vybavenie. Na určitých poschodiach je možnosť získať hrdinu s 5 hviezdičkami.
 • Arena - bojujte s ostatnými hráčmi v aréne. Vyhrajte, získajte body a získajte diamanty zadarmo. Test majstrov sa otvára v piatok - ostáva len jeden. Získa hlavnú cenu hodnú majstra!
 • Magický kruh je najrýchlejší spôsob, ako získať nových hrdinov. Zhromaždite srdcia alebo zvitky viacerých priateľov a získajte bezplatné hrdinské volanie. Keď je kruh plný energie, automaticky získate 5 * hrdinu.
 • Kruh stvorenia je jediný spôsob, ako zvýšiť hviezdu hrdinu. Zhromaždite potrebné zdroje a materiály, ktoré chcete vylepšiť.
 • Oltár - spotrebúva zbytočných hrdinov. Na oplátku získate duchovia hrdinov, kamene pokroku hrdinu, prach a kamene duše. V rekonštrukčnej predajni si môžete vymeniť duše za hrdinov. Kamene možno získať aj z balíkov udalostí.
 • Forge - Vytvorte pre svoje postavy vysoko kvalitné vybavenie. Vezmite prosím na vedomie, že zariadenie, ktoré je vo výkovku, sa nezobrazí.
 • Lotéria - zbierajte lotérie mincí, roztočte bubon a získajte cenné ceny.
 • Čierny trh - tu si môžete kúpiť liehoviny hrdinov, pokrokové kamene hrdinov, fragmenty hrdinov, výstroj, predvolať zvitky, vstupenky do arény a lotérie.
 • Seer Tree - privolajte hrdinov z konkrétneho tábora pomocou Seer Jewel. Hrdinovia zo 4 - 5 hviezdičiek. Získajte úlomky 5 * univerzálnych hrdinov. Každý hovor dáva viditeľovi ďalšie želanie. Chcete, aby sa hrdina jedného tábora zmenil na iný. Môžete zmeniť hrdinov 4-5 hviezd.
 • Krčma - v krčme plňte úlohy pomocou svojich hrdinov a získajte odmenu. Zadania majú rôzne ťažkosti. Na splnenie tejto úlohy sú potrebné náročnejšie úlohy, vyššia odmena, ale silnejší hrdinovia.

Všetci hrdinovia v hre patria do rôznych táborov, z toho 6 kusov: tma, pevnosť, priepasť, les, tieň a svetlo. Tieň a svetlo majú proti sebe útočný bonus, zvyšné tábory pred nimi nemajú žiadne bonusy. Tmu bije pevnosť, pevnosť bije priepasť, priepasti bije roky, les bije temnotu.

Bolí hrdinovia - jedinečná veľkonočná akcia - veľkonočný ples

Použite kladivo na rozbitie vajíčka a na získanie v ňom obsiahnutého darček. Existujú tri druhy kladív a vajec:

 • Drevené kladivo láme obyčajné vajíčko; obsahuje privolané zvitky, zlaté paličky, 1m mince, časti kože pre hrdinov.
 • zlaté kladivo - zlaté vajce; obsahuje časti legendárnych hrdinov, legendárne vybavenie a diamantové kladivá.
 • diamantové kladivo - diamantové vajíčko; obsahuje iba najlepších najlepších hrdinov, rovnaké vybavenie a artefakty.

odmien hodných, choďte na to!

Sťahovanie Idle Heroes je jednoduché, kliknite na zelené tlačidlo, nainštalujte androidový emulátor BlueStacks a v ňom už hrajte Idle Heroes na android.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more