Záložky

IcedLand

Alternatívne názvy: Icedland

Icedland on-line - bez brayzernaya fantastická hra, ktorá kombinuje klasické a ekonomickú stratégiu. Táto role-hrať hru v textovom formáte. Textový formát znamená, že žiadne aktívne grafické moduly. Icedland online hra je ľadový svet po apokalypse. Registrácia Icedland vás zavedie do 2091. Ťažká doba, kedy ľudia, ktorí prišli z kryogénneho spánku a snažia sa prežiť. Vytváranie obyvatelia mesta Drsná krajina nepredstaviteľné úsilie získať svoje prostriedky, ktoré sú potrebné prostriedky na živobytie. Icedland môžete hrať takmer s akýmkoľvek počítačom. A čo je najdôležitejšie prítomnosť týchto systémových požiadaviek:

1) Operačný systém Microsoft Windows 98SE/ME/2000/XP,

2) CPU Pentium 300 MHz

3) Pamäť 128 MB,

4) Kompatibilný s DirectX videoadaptor;

5) pripojenie k internetu.

Súbory na stiahnutie nemusíte hrať. Pripojte sa do hry Icedland dochádza v nasledujúcom poradí:

- Predstavil užívateľské meno - názov hry

- Myslel som, že sa heslo

- E-mail

- Prepísaný kód

Potom, ako sa dostanete na okno, kde Icedland on-line registrácia vyzve osobné údaje:

- Dátum narodenia

- Miesto bydliska

- Floor

- ICQ

- Telefónne číslo

Po dokončení tohto procesu budete mať GPS-navigátor a nôž. Je čas sa prebudiť zo kryogénne spánku, ktorý trval pol storočia, a silný pocit nepohodlia z dočasného dezorientácia, snaží sa prispôsobiť životu v budúcom svete. Najprv sa musíte postarať o zdroje, ako zarobiť peniaze. Icedland on-line hra má svoju vlastnú menu - Ilex. Usporiadať si zarobiť jeden z podnikov, alebo v štúdiu, po učenia o dostupnosti pracovných miest. Ak sa chcete vyhnúť nepríjemným prekvapeniam, iste by sa uistite, že ste vybrali ziskovosť podniku.

Zahrajte si hru on-line Icedland potrebovať čerpacie charakter. Postarajte sa o zlepšenie týchto vlastností:

- Zdravie

- Sila

- Inteligencia

- Presnosť

- Agility

- Art

- Informácie o stabilite

Učenie

- Schopnosť

Zdravie, sila, inteligencia, presnosť, agility - parametre s, ktoré zvyšujú vaša hra bude lepšia. Čím vyšší stupeň vývoja týchto bojových zručností, jednoduchšie Icedland hrať bez strachu, ktorý nie je dostatočne silný, aby prežil v krutom svete. Odbornosť, stabilita a učenie zručnosti týkajúce sa ekonomických a kvalifikačných parametrov zodpovedných za boj.

Prihlásený hra Icedland má dobre rozvinutý systém PvP. Prebiehajúce konflikty medzi obyvateľmi krajiny často vedú k bojovej potýčky. Okrem toho z času na čas musieť brániť proti útokom mutantov a afinní. Mutanti - podobne ako zvieratá, ktoré sú vrúbľovanie s ľudskými génmi. Oni boli používané vo vývoji očkovanie DPA. Ong sú vydedencami spoločnosti a objavujú náhle, ako by sa mohlo zdať z ničoho. V skutočnosti je to plnohodnotné obyvatelia Icedland, ktorý páči askéze. Ako sa raz na ceste na samote existencie, vrátiť sa do civilizovaného života, ktoré už majú príležitosť.

Budete mať možnosť podieľať sa na týchto typov boja: boj zblízka, záber, rýchlo, bez premýšľania. K dispozícii sú jednolôžkové a skupinové bitky, až do firemných vojen.

Sortiment tovaru potrebného pre prehrávanie Icedland dostatočne rozmanitá. Všetky veci sú rozdelené podľa kategórií:

1) Cold Steel

2) strelné zbrane

3) Príslušenstvo pre zbrane

4) Armor

5) Obuv

6) Doprava

7) Súpravy a stimulanty

8) Granáty

9) Darčeky

10) Elektronika

11) Umenie a vpísaný

12) Náhradné diely a nevyžiadanej

Všetky veci majú svoj špeciálny účel. Doska zbrane použiť iba v boji zblízka, ale celkom lacné. Druhy strelných zbraní majú svoje klady a zápory. Príslušenstvo pre zbrane sú laserové a optické zameriavače, granátomety. Armor je potrebné chrániť. Môžete vytvoriť sami. Obuv použité v boji. Doprava v hre je aj vzduch a zem. Lekárničky pomôže obnoviť zdravie po boji, a stimulanty sú použité priamo pri príprave poškodenia v boji. Umenie a zbierať sami registrovaný tým, že príkazy v ich adresároch. Nevyžiadaných užitočné pri vytváraní položky. A položky v poradí je potrebné zmeniť nastavenie niektorých položiek. S pomocou darov môžete venovať tým, kto sa vám páči.

V bojoch, povinný vykonávať prácu quest. A aby cestovanie pomocou hernú mapu, na mesto a sú de Freeland. Urobte si čas na preskúmanie ľadovej rozlohy pôdy. Verte mi, bude to potom budú môcť cítiť v tomto svete dobre a verím si!

Zahrajte si hru on-line bude Icedland úrovne. S každou novou úrovňou Icedland otvára veľké možnosti pre všetkých hráčov. Mnoho úrovní v hre (asi sto), takže pred prakticky neobmedzené možnosti pre rozvoj. Sledujte i bojové a ekonomickej úrovne. Rozbaliť postupne objavovať hlbokú podstatu pôvodného nápadu hry. Prehľad veria v úspech a uistite sa, že bolo možné dosiahnuť vysokú úroveň!

Ponorte sa do jedinečnej atmosféry hry a stať sa tvorcom novej nádhernej budúcnosti! Buďte trpezliví a určite majú šťastie!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more