Záložky

HullyWood

Alternatívne názvy: Holywood

Nlayn hra HullyWood - zadarmo prehliadač založený role hrať hru, parodovať skutočný Hollywood. Jedná sa o jedinečnú príležitosť zažiť hviezdnu život so všetkými jeho zaujímavé vyhliadky a úskalia. HullyWood on-line je ostrov, kde hostitelia veselý, zakalený oči v niektorých situáciách, ale všeobecne v pohode kino. Tu sa varí hereckej činnosti a HullyWood registrácia môže urobiť člena. S nevyhnutnými požiadavky na systém a pripojenie k internetu bezpečne pripojiť v tomto virtuálnom svete, plný humoru. Ak chcete hrať hru on-line HullyWood potrebu:

1) Microsoft Windows 98SE/ME/2000/XP

2) CPU Pentium 300 MHz

3) 128 MB pamäte

4) Grafická karta kompatibilná s DirectX

Registrácia HullyWood - jednoduchý a rýchly proces, ktorý je vyplnenie registračného formulára a vyberte vzhľad herné postavy. Nie je potrebné stiahnuť a nainštalovať herný klient. Pripojte sa do hry HullyWood takto:

- Predstavil postavy menom (login)

- Premyslené a písomné heslo

- Heslo je potvrdená opakovaným podaním

- Zadané svoju e-mailovú adresu

- Zaškrtnite políčko, že súhlasíte s podmienkami tohto projektu

Vitajte na zábavnú online hru HullyWood! Prejdite cestu od jednoduchých až po hornú štatistikov slávy. Nech Mega hviezda nie je tak jednoduché, ale v skutočnosti skutočné! V tomto svete plnom klamu, nenávisť, závisť a moc peňazí, je presne to, všetko záleží na vás. Nie je nevyhnutné, aby plytvanie nervy. Tvrdá práca, samozrejme, nebol zrušený, ale niekedy úspech v hre závisí na manifestácie pútavé. Poraziť svojich súperov môžete použiť rýchlu reakciu na situáciu. A nech tak vaše činy nebudú vždy spravodlivá, ale účinné. Len svedomitý zapamätanie veľmi dlhé scenáre sa nič olova. Niekedy to môže byť oveľa účinnejší ako nečakanú ranou, ako sa hovorí pod pás. Takže nebuďte príliš hypochonder, pamätajte, že vaši nepriatelia sú, príležitostne tiež nebude ušetrím. Avšak, napriek skutočnosti, že čas od času musieť prijať drastické opatrenia HullyWood on-line hra ponúka možnosť, ako celá bude charakter vašej postavy. Na opustenom ostrove súčasnosti:

- Superheroes

- Supervillain

Hearted a slušný Superheroes nenechá nikoho na holičkách. Či už je to žalostný mewing mačiatko na strome alebo slabé stará dáma, prechádzajúca niekoľkými nebezpečných križovatkách - Superheroes všetky ponáhľať na pomoc.

Supervillain prišiel presne naopak. Obťažovať každého, iní vytvoriť všetky druhy problémov a nepohodlie pokračovať s realizáciou plánu, cez rozhorčené výkriky ostatných - to je základom ich pohľadu na svet.

Ale je tu ďalšie kategórie herných postáv, ktorá sa stáva hrozbou, rovnako superhrdinovia a supervillains. Napätá atmosféra na ostrove je umocnený neočakávaným útokom armády kinomonstrov, ktorý spravuje Supervrag Cthulhu. Tieto odporné bytosti bez rozdielu, ktorí ničia. Preto, aj napriek neustále opozícii voči sebe navzájom, Superheroes a supervillains majú v kritických okamihoch, aby spojili svoje úsilie.

V podstate HullyWood on-line hry - to klasická ťahová bojový systém. Budete musieť vybrať pozíciu pre ťahy, a výsledok bitky závisí na stupni vývoja postavy a základné šťastie. A aj keď to trvá veľa úsilia, vaša zábava sa neobmedzuje na neustály boj. Počnúc HullyWood hru, nájdete množstvo rôznych tried. Bude musieť nakupovať na Boulevard butikov, obťažovať sociálne užitočnú prácu (napr. skládka, dekorácie), ktorý sa konal konkurz do filmu produkčnej spoločnosti, navštevovať herecké kurzy a ďalšie. Nech sa stane čokoľvek, dávajte si pozor na zachovanie vlastného herectva. Tiež starať sa o divadelné rekvizita, ktorá pomáha zlepšiť herný potenciál. Ukážte svoju osobnosť, a potom miesto na slnku, ktoré ste poskytli. Je možné, že veľmi skoro vaša snaha bude úspešná. Len si myslím, ako krásne je získať prestížne ocenenie, alebo nastaviť vlastnú hviezdu na Alley Stars. V priebehu času, môžete dokonca mať svoju vlastnú produkčnú spoločnosť. To všetko je veľmi lákavé, ale hrať HullyWood, nemusí stratiť ostražitosť. Najhoršie konkurentmi a snažiť sa niečo škaredého na vás. Takže oni môžu dokázať, že nie ste len slušný hráč a najlepší z najlepších! Online hra HullyWood nielen pomáha cítiť ako hviezda, ale získať maximálny pôžitok z jasného rušný život. Set, šatňa, luxusné salóniky, davy fanúšikov, nesymetrické komediálny režiséri a producenti sú všadeprítomné! Všetky tieto atribúty života herca vám dajú zabudnúť, čo porodila!

Zahrajte si hru on-line, budete HullyWood úrovne. Okrem toho, sú jej podskupinách. Začiatočníci v hre nie je v nebezpečenstve. Na tretej úrovni môže byť bezpečne asimilovaní, čoho sa báť. Ale potom sa vaše imunita skončí. Zvýšiť úroveň obľúbenosti bodov, ktoré získate, distribúcia, ktoré sa deje v šatni. A nech každý nový level hra sa stáva zložitejšie, ale verím, že lákavé príležitosti, ktoré ponúka vám stojí za to. Takže určite sledovať spolu! Presvedčte sa, že čím ďalej idete, tým viac zaujímavá hra!

Vzhľadom k tomu, vysvetlené otázky vám pomôže pochopiť, referenčné informácie. Pôvodne vysledovať komiksy a krásny dizajn vašej chuti. V tomto štýlovom hra nemá obdoby. Ohodnoťte sami výhody. Poponáhľajte si tento lákavý ostrov pod spaľujúcim tropickým slnkom, a čoskoro uvedomí, že nechcete, aby ju opustiť. Trpezlivosť vám hranie hier vzrušenie a veľa šťastia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more