Záložky

Hellgard

Alternatívne názvy: Hellgard

Hellgard on-line - bez prehliadač založený MMORPG hra sa v štýle fantasy, obývaný obortni, upíri a inkvizítori.

Takže to, čo by sa spustiť hru, budete sa musieť zaregistrovať Hellgard:

  • Ak chcete zadať svoj e-mail a heslo
  • Ak chcete vybrať znak
  • Priraďte názov znaku

Pokiaľ ide o postavy v hre Hellgard: sú tam tri závody, inkvizítori, Vlkodlaci a upíri. Každá rasa má na výber z mužského alebo ženského pohlavia.

Pozrime sa na týchto pretekoch:

Inkvizítori - lovia nebezpečné pre človeka bytosti a majú nadprirodzené schopnosti

Vlkodlaci - statoční a nemilosrdní tvorovia, ktorí sú pripravení k boju, ako s upírmi a inkvizítorov, a so sebou;

Upíri - upíri, oni milujú krv, ale niektorí dávajú prednosť človeku, a niektoré čisto zvieracie.

V Hellgard hre, každá postava, je ich tam päť z najdôležitejších parametrov:

Power - vplyv na zdvihu,

Postava - vplyv na zvýšenie počtu životov a brnenie;

Agility - ovplyvňuje daňových únikov;

Inteligencia - má vplyv na počet bodov energie, mágie obrany a útoku,

Luck - ovplyvňuje šancu na kritický úder.

V budúcnosti hrať hry on-line Hellgard, s každou novou úrovňou alebo konkrétne skúsenosti, môžete selektívne zvýšiť tieto parametre, ale je potrebné zvážiť, aké to bude mať vplyv jednotlivých parametrov a zvýšiť ju jeden ktorá je nevyhnutná pre vás k ďalšiemu víťazstvu.

V každom zo závodov v on-line hre Hellgard, má svoj vlastný jedinečný mesto a jedinečný druh vývoja postáv, navyše každá postava má osobná zbraň a opravné prostriedky, jeho smer vývoja a jednotlivé profesie (shahterstvo, rybalstvo, zhromažďovanie, obchodu ). Za účelom zlepšenia skúsenosti v Hellgard on-line hry, budete musieť zapojiť do priechodu početných a zaujímavých questov, a plniť rôzne úlohy. Svetové hry online Hellgard sa skladá z mnohých malebných miest, ktorá je domovom rôznych tvorov a netvorov. Tu sú niektoré z reprezentáciou lokalít: Serenity Valley, Finger Serfirota, ropucha pole, bojujú o prežitie, Labyrint, Kameliard, poľovného revíru Kameliarda, Teorot.

Vývoj vašej postavy v hre závisí na faktoroch, ako sú osobné skúsenosti a opatrenia zhody, pokiaľ ide o morálku vyvolený. Preto Nellgard hrať, mali by ste venovať pozornosť ich povesti.

Je potrebné poznamenať, že hrať hru Hellgard on-line, budete mať jedinečný, pre hry, ako je napríklad možnosť vlastniť domáce zvieratá (zvieratá), ktorí sú tak oddaný svojmu pánovi, že sú ochotní bojovať, že bude chrániť svojho pána. Predám maznáčik môže mať trénera.

Pár slov o tom, ako hrať Hellgard, môžete si zarobiť. Tu sú niektoré možnosti: plnením úloh, zber cenné kvapky, obchodné veci, a s pomocou svojich priateľov (cez info Player).

Bojový systém v hernom Hellgard postavený v reálnom čase, kde sa okrem obvyklých bojov, sa môžete zúčastniť v masívnych bitkách smrteľné. Za to, čo by Hellgard hru bolo zaujímavé, že hra má schopnosť vytvárať klany.

Na záver preskúmania, pridajte nasledujúce: hra nie je pre slabé srdce, dosť ťažké, s dobrou grafikou a zvukového dizajnu. Pripojte sa do hry po Hellgard, nebudete ľutovať, že sa rozhodol vyskúšať sami v úlohe jednej z reprezentáciou postáv v tejto hre.

Tak, Hellgard kontrola na vás čaká!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more