Záložky

Hellblade: Senua obeta

Alternatívne názvy: Hellblade: Senua obeta

Psychologická hra Hellblade.

The Hellblade hra je vo vlastníctve developera Ninja Theory, ktorý tiež prevzal úlohu vydavateľa, a nezveril túto citlivú otázku nikomu. A nie celé štúdio pracovalo na samotnom hernom produkte, ale len malý tím, v ktorom sa zhromaždilo len 15 ľudí.

Táto hračka pre tím, ktorý sa prvýkrát hodil na takú rozsiahlu prácu, je druh experimentu. Ako vždy sa stane, prvé dieťa najobľúbenejší z neho vyživuje, miluje, snaží sa predpovedať každý rozmar. Podobne, v tomto prípade bola táto myšlienka oslovená s vážnymi úmyslami vydať niečo veľkolepé, ambiciózne a zároveň vyfúknuť myseľ. Autori priznávajú, že sa dostali hlboko do štúdia všetkých druhov psychických porúch, ktoré ich zamiešali do okultizmu. Každý človek má svojich malých démonov žijúcich (aj keď pre niektorých nie sú tak malé).

Prevádzanie na obraz hlavnej hrdinky Seuna z bojového keltského kmeňa, vývojári sa uchýlili k pomoci z rôznych zdrojov kvôli autenticite. Aby psychologická porucha charakteru vyzerala prirodzene, obrátili sa na profesora Paula Fletchera, ktorý sa špecializuje na neurobiológiu. Značne pomohol aj Welcom Trust, charitatívny fond slávny pre medicínsky a vedecký výskum v rôznych oblastiach. Aj ľudia, ktorí kdysi prežili psychózu a rozhodli sa podeliť o svoje osobné skúsenosti, prispeli k tomu. Týkali sa momentov, keď počuli hlasy vo svojich hlavách. Vytvárajúc repliky hrdinky, autori sa rozhodli, že sa nezapájajú do zmeny reálnych možností tak, aby všetko vyzeralo realistickejšie.

V naháňať svoje vlastné monštrum.

Vďaka dlhej a tvrdej práci sa narodila Seuna a stala sa takým spôsobom, ako ju hráč vidí a začína hrať hru Hellblade. Ona je posadnutá tým, že dosiahne dno pekla, aby našla odpovede na otázky, ktoré jej trápia. Ale nevie, že peklo je vždy vedľa nej, je to prejav jej chorého predstavenia. Zapálený mozog vyvoláva neznámy svet démonov, s ktorými musí bojovať. V skutočnosti ide len o halucinácie, bludy a strašné ilúzie spôsobené podvedomím.

Stiahnite si Hellblade od augusta 2017, tento dátum je ohlásený ako oficiálne spustenie projektu. Z videoklipu, ktorý ukazuje štúdio, možno povedať, že je to prvotriedny produkt s obrovským svetom a duchmi, ktoré vytvorili.

  • Prehľadajte terrain
  • Vyhľadajte položky
  • Fight monsters
  • Zlepšite svoje zručnosti

Zaujímavé fakty.

Pred hraním v Hellblade budete pravdepodobne zaujímať niekoľko zaujímavých informácií o tom. Napríklad, vytvorením bojového systému, pozvali kaskadérku Chloe Bruceovú, ktorá bola v priebehu natáčania hviezdnych vojen v sekcii "Force Awakening", ktorá bola podvedomím Daisy Ridleyovej.

Hlavnú úlohu v spoločnosti Hellblade vykonala Melina Yurgens, ale v skutočnosti nie je herečkou, ale v inom projekte sa zaoberá úpravou videa. Uskutočnila úlohu Senois dočasne, zatiaľ čo hľadala trvalú herečku. Tím si však uvedomil, že Melina rýchlo vstúpila do úlohy a urobila vynikajúcu prácu, a preto jej ponúkla, že bude pokračovať v práci prostredníctvom obrazu až do konca.

Hoci sa dievča súhlasilo, spočiatku bola strašne plachá a niekedy dokonca požiadala svojich kolegov, aby odvrátili alebo vypli svetlá, keď mala vykonať príliš emocionálne scény. Ale práca na sebe a cvičenia v telocvični postupne vniesli dôveru v ňu a plachosť nebola taká silná.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more