Záložky

Ereality

Alternatívne názvy: Ereality

Nové tváre Reality bezkonkurenčné hra sa líši od všetkých ostatných on-line projekty pre svoju jedinečnosť. Podľa všetkých tých, ktorí už mali možnosť stretnúť sa s hrou jeden na jedného, ​​má obrovský potenciál a všetky šance na výhru priazeň väčšieho počtu hráčov na celom svete. Táto role-playing hra, vyrobený v žánri MMORPG , počítané na veľkom počte užívateľov. Ako projekt na báze prehliadača, nemusíte inštalovať žiadne ďalšie programy alebo súbory, a na začiatku hry budete mať len byť zaregistrované iba v Faces Reality on-line.

Ako viete, môžete očakávať aktívnu interakciu so všetkými registrovaných užívateľov hry. V súčasnej dobe existuje veľké množstvo registrovaných účastníkov, takže buďte pripravení na a spoznať nových ľudí s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi. Budete sa podieľať na bojoch a bitkách, ktoré sa vyskytujú v kraji reality v reálnom čase. Táto hra umožňuje ako individuálne a skupinové typy bitiek, a preto budete môcť pripojiť klany a konať proti kombinovaným silám nepriateľa.

Od tohto on-line projekt na začiatku hry, ako je uvedené vyššie, tváre kontrola Realita je nevyhnutný proces. Celá hra rozhranie prispôsobené pre ruských hráčov, takže ťažkosti registrácia by mala vzniknúť.

1. K registrácii začal, musíte kliknúť na rovnaké tlačidlo "Sign Up", ktorý je na domovskej stránke hry.

2 . Potom budete mať k dispozícii na registračnom formulári, ktorý budete potrebovať na vyplnenie, po všetkých tipov a poradenského systému, zadanie používateľského mena, hesla a výberom pohlavia charakteru. Až potom môžete začať hrať Faces Reality.

V prípade potreby, každý začiatočník sa môže prihlásiť do systému pomocou účtu na jeden zo sociálnych sietí. Zoznam všetkých podporovaných sociálnych sietí je zastúpená aj na domovskej stránke hry.

Hlavným rysom tejto hry je, že jeho administratíva sa neustále snaží udržiavať kontakt s každým z užívateľov, sa snaží uspokojiť všetky túžby a realizovať aj tie najdivokejšie predstavy. Preto sa každý týždeň v hre aktualizovanej questy a úlohy zlepšila hrateľnosť.

Začal hrať hru The Edge of Reality, môžete sa naučiť základy magické veci a naučiť sa nové zručnosti. Projekt má pokročilé funkcie, role-hrať postavy, ktoré dáva hre zvláštne čaro. Na okraji skutočnosti existuje niekoľko hlavných tried postáv, vrátane:

1. Knights.

2 . Berserker.

3 . Valkyrie.

4. Nosferatu.

Ako môžete vidieť, budete mať dobrou voľbou. Tiež, každý hráč bude mať k dispozícii všetky základné elementy: zem, voda, vzduch a oheň.

Najpríjemnejšie je skutočnosť, že bez tváre Reality môže hrať ktokoľvek. Víťazstvo v tejto hre je zaslúžené úspech a nie proplacheny proces.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more