Záložky

GTA: Episodes from Liberty City

Alternatívne názvy: GTA: Episodes from Liberty City

Celý rad hier GTA - zbierka legendárnych a úspešných projektov, ktoré môžu zaujmú raz a navždy. Každý rok sa počet nových fanúšikov hry rastie niekoľkokrát - upgrady a rozšírenie projektu čakajú na niekoľko miliónov ľudí po celom svete. GTA EFLC ks - darček na privítanie pre hráčov. Táto hra sa líšia úplnosť, a prirovnávať to k celej rade projektov, v ktorých z jednej verzie k zmene základných prvkov, len si netrúfam.

Tento projekt - plných dve hry. Jediná vec, ktorá odvádza pozornosť od svojej nezávislosti - nízka trvania. Deje Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City je úzko spätá s pôvodnou, ale vývojári sa podarilo vytvoriť unikátny a jedinečné nové herné udalosti. Ani skutočnosť, že obaja "podvracanie" projektu sa uskutoční na otvorenom priestranstve rovnakého mesta, nekazí celkový dojem z hry. Tvorcovia budúci epizóde GTA podarilo urobiť nemožné: vytvoriť dve úplne odlišné hry. Ihneď po začatí herné hráč môže cítiť rozdiel v atmosfére a anturazhnye.

Mimochodom, o začiatku hry, rovnako ako predtým, než budete môcť skúsiť svoje šťastie v projekte bude musieť stiahnuť GTA 4: EFLC. Inštalačný proces bude trvať 15 až 20 minút silu, ak utečiete o pomoc pri sťahovaní torrent trackerov. Chystáte sa do hry, bude vám okamžite pochopiť, aké sú hlavné rysy projektu. Súčasťou The Lost and Damned mierne otvorené, aby vám tajomstvo života bežného ulica motorkárskeho gangu, ktorého členovia nie sú predmetom všeobecne prijímané normy a zákony - majú svoje vlastné vízie života. A The Ballad of Gay Tony - bohatou históriou, ukazuje očarujúce strán a drahé autá, luxusné dámy ... a rovnaký vzťah k pravidlám a zákonom, rovnako ako v The Lost and Damned.

GTA EFLC - hra, ktorá rozpráva príbeh o modernom svete, kde peniaze sú symbolom moci. Významné zmeny v projekte ešte nie je, však, to všetko je kompenzované skvelou hrateľnosťou a cool grafika. Aby to pre vás jednoduchšie "základný výcvik", byť varovaná, že v tejto hre pozemku nie je príliš vplyv na hrateľnosť - je tu potrebné ešte vytvoriť správnu atmosféru.

V GTA EFLC hre bude apelovať na všetkých fanúšikov projektu, a to bez výnimky, ktoré, aby som bol úprimný, sprisahania, ktoré nepotrebujú, hlavná vec - zničiť všetkých súperov. Ale o úplne odlišné herné stratégie fascinujú dlho. Napríklad, v "motorkárske ságy" nemusíte získať prestížne spolupracovníkov, pretože všetci členovia motocyklového bratstvo už dávno prestala byť len priatelia, rodina - takže je pravdepodobné, že bude charakterizovať. Ale Ballad of Tony bude mať úplne iný, falošný a nespravodlivý svet, kde takmer všetky otázky nevyhnutné riešiť päsťami. V odstránené GTA EFLC video trailer zobrazené všetky hlavné výhody projektu. Z neho sa dozviete o nových mini-ciele a úlohy. Zaujalo?

 

GTA: Episodes from Liberty City