Záložky

Grand Theft Auto 4

Alternatívne názvy: Grand Theft Auto 4

Takmer každá hra vydaná pod vysokým znejúce titulnej GTA, sa podarilo stať sa legendou vo svojom žánri. Zaujímavé príbehy, skvelé misie, vzrušujúce dobrodružstvo hrdinu a mnoho druhov odtieňov a prvkov, ktoré si len potrebujú vidieť na vlastné oči a cítim osobne. To všetko dokonale stelesňuje a Grand Theft Auto 4 ks. Tento projekt sa podarilo, aby sa stal špeciálny pre všetkých občanov Ruska, Ukrajiny a Beloursi, pretože hlavné herné soundtracky zaznamenal slávny rapper Seryoga. Áno, je to v GTA 4 sa vaša postava bude môcť cestovať po celom meste, počúvať hudbu "domácej výroby" - dosť príjemné, nie?

Grand Theft Auto IV - hra, ktorá vám povie príbeh Liberty City. Hrdina Niko počul veľa príbehov o svojho brata, úprimne veril v reálnom amerického sna. Netreba dodávať, snáď o tom, čo bolo jeho sklamanie, keď sa tvárou v tvár so skutočnými problémami, sedí za volantom taxi nenáročný, namiesto sľubovaného noblesný Ferrari, a prenajal malý Flatlet "meradlo" bol rovnaký " luxusná vila. " Avšak, ako je uvedené vo zvyšku line hry, GTA 4 nám ukazuje podstatu - statoční hrdinovia nemajú rozobrať pri pohľade na nebezpečenstvo, ktoré sú ochotní prejsť kvôli spravodlivosti a víťazstva. Poznaj hru GTA 4 hrať silu po celú noc, jeden po druhom, prekonávanie nových a nových misií.

Projekt bol trochu upravený v porovnaní s jeho predchodcami: ulice zmizli bicykle a autá na rozhlasových bômb. Jasné a žiarivé farby sú vyblednuté, ale grafika sa stala jasnejšie, vierohodné. Všetky zmeny majú prospech projektu - to je v žiadnom prípade nemôže stať nudné a nezaujímavé.

Hra Grand Theft Auto 4 nadväzuje na dobrú tradíciu - iskrivý humor je prítomný veľmi často, vývojári nádherne škádlení najznámejšie značky a ochranné známky. Napriek tomu, že protagonista projektu - bezcitný vrah, pozrieť sa na neho príjemne. Charizma a nervy z ocele Nico jednoducho strhujúce pozornosť na seba. Dokonca si dovoliť paralelu medzi Nico bolesti brucha a Danila Bagrov.

Ak chcete spustiť hru, budete musieť najprv stiahnuť Grand Theft Auto 4. Rýchlo a ľahko si, že pomôže akékoľvek torrent tracker. Akonáhle ste schopní sa pripojiť k projektu, budete príjemne prekvapení jeho premyslené texty a skvelé hlasové herectvo v pohode. V zmesi s gameplay hráč ukazuje video, ktoré sa v tejto hre nie je ani viac ani menej dorazili v osem hodín.

Ako GTA IV, bude hra bude vždy populárne. Sú kvalitné a zaujímavé - to, čo potrebujete, aby akékoľvek hráč. Poponáhľajte si radšej skúsiť svoje šťastie na rozlohu Liberty City! Užite si hru pre seba a odporučiť svojim priateľom! Ďalšie podrobnosti sú uvedené v video prívesov pre hru.

 

Grand Theft Auto 4