Záložky

Gothic 3

Alternatívne názvy: Gothic 3

Hra Gothic 3 je počítačová hra, v ktorej akcie sa vyvíja po udalostiach druhej časti gotiky. Akcie v hre vyvinutej na pevnine Midland. Tu musíte zvoliť stranou, pre ktorú budete hrať, z vaša voľba bude závisieť od výsledku udalostí.

Stiahnuť Gothic 3 môžete na oficiálnych stránkach hry, alebo na inom mieste, ktoré poskytuje tento prístup. Tiež počítačová hra Gothic 3 si môžete stiahnuť cez torrenty, populárny súbor downloader.

Gothic 3 Hra ponúka tri možnosti pre stretávacie hry:

1) Pre Innocent - v tomto prípade, užívate na stranu rebelov. Ich tábory sú umiestnené po celom kontinente, a že sú vo vojne s orkami. Vzali ich krajine a ich cieľom je vrátiť.

2) Pre Beliar - v tomto prípade budete mať na stranu vrahov. Je veľmi bohatí ľudia. Sú považované za veľmi dobré bojovníci majú rôzne druhy zbraní na svojom území sú najlepšie arény k boju.

3) Pre Adanosa - výber Adonasa, budete mať na stranu orkov. V hre Gothic 3 Orcs sú bojovní ľudia, ktorí sa chce chytiť všetky pozemky. Snaží sa zachytiť mesto mestom.

Tiež v hre Gothic 3: Forsaken Gods majú iné frakcie (Minor):

1) Nordmartsy - sú obyvatelia pristáť Nordmar. Sú považované za vynikajúci bojovníci a kováči. Ich magické môj zajatý orkov a robia všetko pre to, aby si ju späť. Na tejto stránke sa vaša postava môže získať užitočné vedomosti, napríklad, ako nadviazať zbrane.

2) Wanderers - a ľudia, ktorí obývajú lesy Myrtana. Milujú prírodu a nenávidí orkov, ktorí sa na ceste všetko zničené. Ich vodcovia sú druidi, ktorí len poznajú jazyk prírody. Iba Druidi môžu naučiť znakovú kúzlo.

3) Nomads - a ľudia, ktorí bývajú v púšti. Útočia na karavany, bane a otroci išli vrahov.

Pred zápasom si otvorí alebo zatvorí rôzne úlohy, sa objaví v hlase riešení niektorých akcií. A tiež bude záležať na tom, čo postavy ste priatelia a ktoré sú nepriatelia.

V hre Gothic 3 zbrane vyrába nordmartsy. Buď postava môže naučiť tejto zručnosti.

V počítačovej hre Gothic 3: Forsaken Gods územie je rozdelené do troch oblastí:

1) Nordmar - to zasnežené oblasti s drsným podnebím.

2) Varant - to je hot región, pevná púšť.

3) Myrtana - to je najkrajšie oblasti zasadené do zelene všetky, lesy. Je plná krásnych vodopádov a riek.

V tretej časti hry nájdete gotický nový bojový systém. Všetky akcie bude záležať len na vás. Tiež sa stretnete na svojej ceste sto nových postáv a uvidíte, čo obrovský herný svet.

Musíte vykonať obrovské množstvo zložitých a jednoduchých úloh. Tiež si všimnite, že v závislosti na vašom výbere ukončiť.

Ponorte sa do neuveriteľného sveta Gothic 3, ktorý vám predstaví nové postavy, zvieratá, monštrá a zašleme na vzrušujúcu cestu.

Objavte svet!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more