Záložky

Godswar prihlásený

Alternatívne názvy: Gods War prihlásený

Godswar Online - multiplayer online role-playing game, bezplatne, vďaka ktorej sa môžete presunúť do tajomnej a je držiteľom mnohých tajomstvách sveta starovekého Grécka. Všetci milovníci starožitností a dávna história on-line hry Godswar online bude milovať.

Pripojte sa do hry Godswar to trvať veľa času a bude veľmi jednoduchý. Musíte zadať názov konta a heslo pre prístup do hry a e-mailovú adresu, na ktorú dostanete list s potvrdením, že registrácia Godswar zavershenai je dostatočné pre spustenie hry.

Prvá vec, ktorú vidíme v hre - to je pekný cartoon grafika. Všeobecne platí, že hra sama o sebe a obraz vyzerá veľmi pekne, farebné a jasné, a umožňuje, aby zostali v hre na dlhú dobu.

Mimochodom, Godswar - herný klient. A dávame pod minimálne systémové požiadavky pre hru: CPU - 1 GHz RAM - 1 GB grafickej akcelerátory karta s 256 MB, operačný systém Windows XP alebo novší, aktívne pripojenie k internetu. Ako môžete vidieť, so všetkou svojou krásou, hra ako celok nie je príliš náročný na výkon počítača.

Spočiatku, budeme musieť vybrať svet, v ktorom hráme, dobývanie nových výšin a zaujať svoje právoplatné miesto v panteónu. Je dobré lokalizácia hry, ktorý bol daný dostatok času. Ruský jazyk je podporovaný vôbec, a to bez výnimky, herné servery. Po výbere na svete bude musieť zavolať nm vášho hrdinu a určiť svoju vlasť. Voľba môže byť medzi Spartou a Aténami. Po tomto, budete musieť rozhodnúť, aký druh špecializácie bude mať svoj charakter.

Všeobecne platí, že editor postavy je veľmi šťastný, pretože to fungovalo dobre, a rad možností pre zmenu vzhľadu je dosť. Dokonca aj tí najnáročnejší hráči budú môcť optimalizovať vzhľad vašej postavy, aby vyzeral absolútne unikátne. Godswar Online hra, ktorá ohromí nedostatok akýchkoľvek ďalších položiek. V dnešnej dobe, väčšina produktov moderného hernom priemysle často presýtený rôzne niekedy zbytočné a nepotrebné prvky funkčnosti, ale táto hra je príjemná výnimka z tohto trendu.

Trieda systém je tiež implementovaný v hre tak jednoduchého, ako je to možné, aj keď to neznamená, že je to vada herných tvorcov. Naopak, triedy majú skvelú rovnováhu medzi nimi, a ich počet a odlišnosti od seba navzájom nútení tráviť hodiny v myslení nad tým, čo sa rozhodli špecializovať. Všetko, čo musíte urobiť - je vybrať si tú postavu, pre ktorú chcete hrať, ale pre zvyšok nemôžete prežiť. Zostatok herné triedy - čo hra Godswar on je veľmi hrdý.

Teraz pohľad na detail triedy zastúpené v hre. Priest - je liečiteľ, podporiť akúkoľvek skupinu a jej podporu. Mag - znalec starých zvitkov a mocných kúziel, bojovník, ovládať mágiu. Champion je bojovník zblízka, drvenie fúka svoje najsilnejšie protivníkov, ale v prípade potreby za pomoci svojich kamarátov, pretože by sa sám ťažko.

Mnoho hráčov sú prekvapení prítomnosťou vstavaným-in game hracie topánok, ktoré oficiálne povolené tvorcovia hry. Hrať hru Godswar čím sa stáva oveľa jednoduchšie, ak ste na zamestnanie je časovo obmedzená.

Vlastne, rozhranie je na slušnej úrovni, programátori a dizajnéri sa uistiť, že všetky zručnosti a vykonávať ďalšie činnosti, pohodlne a hrať Godswar bolo pekné. Ďalšou veľkou výhodou je to, že úplne každá zobrazená ponuka hra je k dispozícii pre použitie ako kombinácia niekoľkých tlačidiel na klávesnici.

Preto je potrebné poznamenať, že systém implementovaný v hre pivnici proste perfektný. Jediná vec, aby zvážila, je skutočnosť, že zostupujú do jamy, môžete iba vtedy, keď sa dostanete do deväťdesiate úrovne. Hordy monštier a obrovské množstvo dôležitých a významných artefaktov - vďaka tejto hry v Godswar by ste nemali nikdy jesť. No, už vás zaujímalo? Neváhajte, zaregistrujte sa a stal dobyvateľ antiky!

 

Hra Godswar Online registrácia