Záložky

Svet gladiátori

Alternatívne názvy: Svet Gladiators

Historické multiplayer online role-playing hra World protivníkov vám možnosť vyskúšať si pre seba, čo sa na scéne vo smrtiace bitke, kedy v stávke je nielen povesť, ale aj život všeobecne, a ako obyčajný gladiátor uspieť v tejto zložitej a často bezdôvodné reality . Hlavným cieľom prehrávače - povýšený do stavu bojovníka ríše. V hernom svete bojovníkov je udržiavaná on-line jemná rovnováha v pláne - úspešnú kombináciu prvkov 2D a 3D animácie, dobrá, pokiaľ ide o farby použiteľnosti, prístupné rozhranie a zaujímavých obrazov. Stručne povedané, pre "zábalu", vývojári snažili čo najlepšie. Ale vo svete bojovníkov by mal hrať, a pretože "plnka" rovnako. Je tu v - bohatý dej, originálne herné mechaniky a bojového systému, schopnosť rozvíjať postavu v mnohých smeroch a to všetko s humorom a tematické (historical) spôsobom.

Pokiaľ ide o požiadavky na systém hry, pokiaľ ide o požadované konfigurácie, napr na svojich oficiálnych internetových stránkach uviedol. Je uvedené len to, že hrať hry on-line svet gladiátorov prednostné prehliadača Google Chrome, a na PC, musíte mať Adobe Flash Player verzia 9 alebo vyššia, pretože.

Pripojte sa do hry World of bojovníkmi - ďalšie pôvodné vývojári čipov. Vytvorte si účet sa stáva akýmsi dialógom medzi vami a kronikára olie. Under odporúčania staršieho zadáte meno pre svoj charakter a určiť jej pohlavia, potom heslo, e-mailovú poľa Adresa Skype a ICQ. A konečne, prijať pravidlá hry vo svete a vaše gladiátora on-line registrácia je takmer dokončená. Potom Oliy poslať svojho hosťa na kováča, kováča na vodcu Light Side boha Helios, ale preto, že sa dostanete do pán podsvetia mŕtvych do podsvetia. Každý z nich pozdravia vás a dať nejaký prvok munície - úbohý helmu, štít a úbohý úbohý meč - to je to, čo budete hrať v prvej svetovej gladiátorov. Munícia tzv špinavé nevadí (aj keď nie bez neho), ale akési hierarchie, ktoré je uvedené, zbrane a vybavenie. Úbohí sivá zbrane - je určený pre začiatočníkov, aby skúsenejší hráči, ktorých fialovej zbrane, falšované Hephaestus, a high-end zbraní - červené - to je veľké rímske legionára získať vojakov.

Takže po tomto zdĺhavom procese komunikácie, výber a zoznámenie sa s nuansy hry, ktorá je "registrácia protivníkmi World", sa konečne ocitnete v samom srdci Ríma, a tie sa stretávajú s výberom, na ktorú stranu sa postaviť - pripojiť sa bright armáda boha Helios, alebo zvoľte tmavú stranu. Tieto a ďalšie majú svoje vlastné výhody, silné bojovníkmi z temnoty do útoku, a bojovníkmi svetla opotrebovanie brnenia a zbrane z veľmi odolného kovu nebi, majú jazdu a dobrý výkon.

V náručí hierarchie, hra ponúka online svet gladiátorov a gladiátorské kariérnom rebríčku - päť stavov vývoj postáv: Gladiator, Gladiator uznal, voľné obyvatelia Ríma, politik a veľký bojovník Ríše. Každý stav je udelená pre určité úspechy, ale ako viete, najviac zaslúžia.

Ale hrať hry on-line sveta bojovníci možné bez použitia k vojenským alebo politických bitiek. Zapojiť sa do pátrania, ktoré prinesie peniaze a skúsenosti, učí o svete - pre Vás vytvoriť širokú škálu lokalít a všetky druhy robotov. Priateľov a vytvárať klany, aby sa nepriateľom a je vhodný pre všetky svoje víťazstvo a úspechov v osobnom denníku.

Stručne povedané, svet bojovníkov on-line hry, kde je veľa príležitostí pre realizáciu charakteru. V tomto prípade sa všetky herné udalosti dôjsť na pozadí historických krajín v farebné prostredie starovekého Ríma. Pridať sa k tejto fascinujúcu hru a dať mocný Rím "na kolená."

 

Svet bojovníci on-line registráciu