Záložky

Gladiators

Alternatívne názvy: Gladiators

Prihlásený hra Gladiators je bezplatná multiplayerová browser hra s RPG prvkami, ktorá sa odohráva v antickom Ríme. Gladiators môže hrať na akomkoľvek počítači alebo notebooku kedykoľvek. Štandardná registrácia Gladiators v hre bude trvať niekoľko minút. Môžete ísť na Gladiators hry stránkach on-line, vyberte kartu hrať a ísť na Registrácia Gladiators. Vyplňte dotazník, ktorý vyžadoval pole pre registráciu sú meno, e-mail, pohlavie, jazyk hry, krajiny pobytu a hesla. Po zoznámení sa s pravidlami hry kliknite na tlačidlo pre registráciu. Teraz hrať gladiátorov, registrácia je dokončená. Kontrola v Gladiators on-line, môžete ako majiteľ gladiátorské školy, nákup a školenie otrokmi. Budete sa podieľať na rôznych turnajoch, kde profesionálni bojovníci vyhrať alebo zomrieť dôstojne, chváliť ťa.

Gladiators hry on-line vám dáva možnosť pozrieť sa na bojovníkmi. V hre si môžete stavať budovy, zlata a kupovať ďalšie gladiátorov. Peniaze môžu byť použité nielen na bojovníkov, ale aj na ich zbrane. Gladiators musieť najať lekára a učiteľa. Každý z vojakov má svoje výhody a nevýhody štúdia, ktoré ste mu skutočný hrdina môže urobiť. Zahrajte si hru on-line Gladiators zaujímavé, pretože turnaje sa konajú každý deň, a za ich víťazstvo dostanete peniaze a ocenenia. Hra je veľmi dynamická a zaujímavá. Názvy protivníkmi bojovať svoju cestu a typ zbrane, vo väčšine prípadov majú celý rad historických dát, ktorá označuje vážny prístup k herných vývojárov Gladiators on-line.

V hre Gladiators tam je desať druhov bojovníkov, z ktorých každý je tak blízko k realite doby. Tu môžete nájsť Gladiátorem s cibuľou a trojzubec, na koni alebo na voze šermiar alebo Spearman.

V gladiátorov zaujímavé hrať, pretože hra umožňuje bitku medzi oboma školami na tri typy arén:

• zápas (jeden bojovník z každej školy)

• bitka (až sedem bojovníkov z každej školy)

• boj o prežitie (jeden z každého gladiátorských škôl, miesto porazeného prichádza nový gladiátora. Bitka pokračuje tak dlho, kým jedna zo strán nemá koniec žaláre)

Game žaláre on-line môžete tiež bojovať za provinciu starovekého Ríma, riadenie a ekonomika jeho Ludus (budovanie sietí budov, príjmy), organizovanie turnajov gildy, kúpiť príspevok Senát a ďalšie výhody. Môžete si celkom dobre k rozvoju ich podnikania. Výborná grafika a funkcie on-line hry gladiátorov, nenechá nikoho ľahostajným.

Zahrajte si hru on-line Gladiators bude zaujímavé je pre všetkých fanúšikov on-line hier, rovnako ako obdivovateľov atmosférou divokých gladiátorských bitiek. Online hra Gladiators dobre premyslené a zaujímavé v prírode. Gladiators on-line vám umožní vrátiť sa do doby staroveku a plne využívať jeho atmosféru. Ak sa chcete cítiť ako rímsky patricij, potom sa rýchlo zaregistrovať!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more