Záložky

FIFA MANAGER 13

Alternatívne názvy: FIFA MANAGER 13

Hra FIFA MANAGER 13 je slávny futbalový manažér, ktorý bol vyvinutý spoločnosťou Electronic Arts. Táto hra je určená pre rôzne operačné systémy Windows. Môžete sa pokúsiť hrať vo FIFA MANAGER 13 v demo verzii, kde ich schopnosť kontrolovať futbal a šťastie.

Linka pre futbal FIFA MANAGER 13, môžete si ho stiahnuť na oficiálnych stránkach hry, alebo na inom mieste, ktoré poskytuje túto možnosť. Tiež stiahnuť FIFA Manager 13, môžete použiť torrent súbor, ale pre to budete musieť stiahnuť inštaláciu programu.

Si môžete zahrať on-line vo FIFA MANAGER 13 ZADARMO registra na fóre, kde si môžete porozprávať s ostatnými hráčmi. Pre registráciu na fóre FIFA MANAGER 13, je nutné zadať:

1) Vaša e-mailová adresa.

2) heslo a meno.

Pred zápasom alebo demo v plnom pohľade na hru FIFA MANAGER 13 video, ktoré ukazuje základné pravidlá hry a herných schopností. Tieto znalosti budú užitočné pre vás v budúcnosti zúčastniť sa hry.

Tiež si všimnite, systémové požiadavky pre hru FIFA MANAGER 13. Váš počítač musí spĺňať nasledujúce parametre:

1. Intel Pentium 4 2,4 GHz - procesor.

2. 1 GB - RAM.

3. 8 GB - HDD.

Každý hráč v hre FIFA MANAGER 13 má svoj účel. Vy a ona sa musí rozhodnúť na začiatku hry: túžba byť v prvom tíme, zlepšiť svoje zručnosti, schopnosť hrať v tíme a majstrovstvách.

Ako manažér, vaším cieľom by malo byť udržať harmóniu v tíme a spĺňajú všetky potreby a požiadavky.

Ste v hre FIFA MANAGER 13 bude váš asistent, ktorý vám pomôže v mnohých smeroch:

- Business Intelligence s klubom,

- Vytvorenie psychologického portrétu prehrávače;

- Pri riešení konfliktov.

V hre FIFA Manager 13 vám zlepší svoje umenie s riadením futbalový tím.

Hra má špeciálny oddiel, ktorý sa otvorí pred vami:

1) Osobné rivalita medzi partnermi v klube;

2) Ciele prehrávače;

3) Vzťahy s partery hráčom v tíme;

Táto časť vám ukáže hlavné faktory, ktoré majú vplyv na stav vášho tímu a vnútornú atmosféru v ňom.

Pred vami v hre Poštové nových funkcií - to je príležitosť hovoriť s hráčmi. Môžete hovoriť so svojimi hráčmi o ich osobné ciele a túžby, rovnako ako ponúknuť im nové úlohy pre self-zlepšenie.

Tiež, pred odoslaním hráčov v rezerve, prenajať alebo predať, môžete s ním hovoriť o tejto téme, a vyriešiť všetky nuansy.

Ďalšou novinkou v hre je zvýšiť herné obrazovky 1280x1024. Táto inovácia umožňuje rozšíriť herný priestor.

Hra FIFA Manager 13 je stále plná mnohých prekvapení a noviniek. Najdôležitejšia vec, ktorú pre vás predviesť skvelý manažér, ktorý povedie svoj tím k víťazstvu.

Štúdia informácie o hre, vidieť filmy, ktoré vám určite pomôžu v budúcnosti získať štatút najlepšieho futbalového manažéra.

Veľa šťastia v športovom sostezaniyah!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more