Záložky

FEAR

Alternatívne názvy: FEAR

Herný F . E . . R - neuveriteľne realistické first-person strieľačka s úžasnou bitiek a napínavého príbehu. Projekt pracoval na vytvorenie Monolith Productions a
[ _21_] deň 1 Studios . Výsledkom je, že používatelia obdržal pôvodnú hru v štýle akčného filmu, ktorý má veľa pozitívnych vlastností. Táto úžasná predstavivosť a filmové špeciálne efekty a nečakané situácie, v ktorej sa ocitnete opakovane počas hry, a schopnosť používať najnovšie technológie, rovnako ako mocné zbrane na zabíjanie nepriateľov. Vaši nepriatelia sú nemilosrdní. Potom, čo tento neobvyklý ľudí, a nadpozemské sily. Keď sa polícia, špeciálne jednotky a armádu stáť bezmocný, príde k záchrane chalanov F. R - Federal Response jednotka aktivity. Špecializuje sa na paranormálne javy, vedľa sú vyzbrojení najnovšími vynálezy techniky. Počnúc F. R hrať, budete bojovať s duchmi, ale to, čo je najviac divné, sa často stávajú terčom sami. Takže pamätajte, že nie ste na love, a stojí za to premýšľať o tom, ako prežiť. Okrem strachu a napätia nervov - to bude testovať každý, kto vstupuje do sveta F. R-line.

Chcete sa stať členom družstva, musíte vytvoriť účet. Jednoduché F. R registrácia vám bude baviť nezabudnuteľnú udalosť. Ako to všetko začalo? Keď tajná vojenské zariadenia v rukách teroristov, úrady prilákali špeciálnych síl s cieľom zachrániť rukojemníkov. Avšak, čoskoro stratil kontakt s bojovníkmi a domáce bezpečnostné kamery prostredníctvom vlády vidí šokujúce obrázok. Neznáma sila zabíja ľudí, doslova trhá ich tela na malé kúsky. Príde čas na krok F. R. Ako člen špeciálnej čaty, ktorý len nebudete zažiť! Zákerné nepriateľov a nekompromisný, ale vždy sa snaží blokovať únikové cesty sami sa objavujú v tých nečakaných momentov. Ale akonáhle sa stane nový zamestnanec tajne jednotka, mali by ste byť pripravení bojovať zúfalo mystické zlo.

F. R bez vyplniť svoj voľný vzrušujúce okamihy. Nemusíte len cítiť adrenalín v krvi stúpa. Budete mať možnosť vyskúšať si rôzne režimy: Deathmatch a SLOM Deathmatch, Team Deathmatch a SLOM TDM, Capture the Flag a SLOM CTF, Dobyvateľ ( tri kontrolné body) a Dobyvateľ Všetko (päť kontrolných bodov). Môžete použiť túto zaujímavú funkciu ako spomalenie času. Takýto stav je rozšírený o špeciálne injekčné striekačky, ktoré sa občas nájdu. K dispozícii budú rôzne zbrane ako strelné zbrane (AT-14 pištole, samopal, RPL, Assault Rifle G2A2, bojové brokovnice VK-12, Prototype-7 Automatická zbraň MP-50 raketomet MOD-3, atď ) A hádzať granáty (, míny, rádiom riadené míny). Páči sa vám príležitosti, ale nezabudnite, že protivníci môžu vykonávať rovnaké kroky ako vy, a to útok, prepadnutie, hit, alebo hodiť banský požiar. Buďte opatrní pri putovaní po chodbách krvavej hre. Musíte sa pohybovať z jednej miestnosti do druhej, a ak môžete prežiť ďalší z veľkej časti závisí na vašej zručnosti.

Budete milovať hrať hru F. R, pretože je plná toľkých prekvapenie! Forward - vzpriamil sa nadpozemské javy a pocit korenie v tomto prípade. Veľa šťastia!


 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more