Záložky

Farming Simulator 18

Alternatívne názvy: FS 18, Farming Simulator 2018, farma 18b fs 18, farming simulator 18

Farming Simulator 18 – legenda pokračuje!

Game studio GIANTS Software pokračuje v práci na svojej sérii farmárskych simulátorových hier pre počítače a smartfóny. Farming Simulator 18 bol vydaný špeciálne pre telefóny so systémom Android a iOS s aktualizovanými miestami a otvoreným svetom. Textúry boli vylepšené a vylepšené, bolo pridané nové vybavenie a oveľa viac. K dnešnému dňu je možné hru stiahnuť na trhoch za cenu 4. 49 USD. Milióny hráčov zároveň na novú časť hry reagovali pozitívne – priemerné hodnotenie je 4. 4 z 5. Simulátor preto rozhodne stojí za vašu pozornosť.

Farming Simulator 18 je pre počítače o niečo jednoduchší ako jeho veľký brat. Koniec koncov, smartfón ukladá malé obmedzenia na vašu schopnosť spravovať a veľkosť hernej obrazovky. No zároveň je hra dosť rôznorodá a podobných hier pre mobily už nie je. Ak ste fanúšikom hier s touto tematikou, určite to stojí za vyskúšanie.

Funkcie a doplnky Farming Simulator 18

Nová verzia hry nám priniesla niekoľko aktualizácií a vylepšení:

 • Prepracovaná a optimalizovaná grafika pre mobilné zariadenia; aj na slabych telefonoch bude hra fungovat bez spomalenia.
 • Garáž poľnohospodárskych strojov od svetových výrobcov bola aktualizovaná; viac ako 50 strojov a príslušenstva k nim je prepracovaných do veľkých detailov.
 • Nová technológia zberu.
 • Pestujte kukuricu, repku, zemiaky, pšenicu, repu a prvýkrát aj slnečnicu; recyklovať a na ich základe vytvárať výrobu.
 • Nová mapa otvoreného sveta s možnosťou globálneho obchodovania na agrotrhoch za super zisky.
 • Vylepšenia asistenta AI na ovládanie vozidiel, keď ste zaneprázdnení inými vecami.
 • Prepracovaná a vylepšená funkcia protokolovania a oveľa viac.

Ako môžete vidieť, nová časť priniesla množstvo aktualizácií. Za zmienku tiež stojí, že teraz môžete hrať so svojimi priateľmi cez Wi-Fi a spoločne rozvíjať farmársky biznis. Venujte pozornosť prítomnosti zvierat v hre, umožní vám to rozšíriť vaše aktivity na ne - pestovať a starať sa o kravy, ovce a ošípané. Pamätajte, že predtým, ako začnete niečo nové, nezabudnite si spočítať svoje investície a ziskovosť - od toho závisí úspech podnikania.

Ako stiahnuť Farming Simulator 18 do svojho smartfónu?

Na internete dnes nájdete mnoho verzií hry s rôznymi predinštalovanými modmi, ktoré vám uľahčia spustenie hry. Takéto hacknuté hry však môžu poškodiť vaše mobilné zariadenie. Preto odporúčame sťahovať len z oficiálnych zdrojov. Momentálne sú to Android Market a Apple Store. Vzhľadom na to, že hra nestojí veľa a ospravedlňuje vynaložené peniaze.

 1. Prejdite na trh Android / iOS
 2. V teréne s hľadaním jazdíme vo Farming Simulator 18
 3. Prejdite na stránku s hrou a kliknite na „Kúpiť“ (zvyčajne už máte prepojenú kartu a musíte len súhlasiť so všetkými pravidlami a uskutočniť nákup)
 4. Čaká sa na inštaláciu hry (rýchlosť závisí od vášho internetového pripojenia)
 5. Spustite a vychutnajte si proces

Za zmienku stoja aj možné doplnky do hry, samozrejme oficiálne. Na túto časť ich nevyšlo veľa, no výrazne rozšíria počet poľnohospodárskych vozidiel, dokážu aktualizovať mapu a pridať novú funkcionalitu. Je len na vás, či sa vám ho oplatí kúpiť. Pred kúpou všetkého si prečítajte zoznam zmien, ktoré sa v hre prejavia.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more