Záložky

Farming Simulator 17

Alternatívne názvy: Farming Simulator 2017

Farming Simulator 17 – farmárčenie ako umenie

Pokračovanie nášho dlho obľúbeného Farming Simulatoru pre PC. Farming Simulator 17 je stále najrealistickejší možný. Vývojári pri každej aktualizácii pridávajú miesta a stroje. Veda a inžinierstvo napokon nestoja. Každý rok sú tu nové jednotky pre poľnohospodárstvo. A farmárčiť sa dá takmer kdekoľvek na svete. A vy ako farmár by ste mali záujem vyskúšať si rôzne oblasti a kúty Zeme.

Hra

Farming Simulator 17 dostala nové miesta a nové typy strojov, pribudli noví výrobcovia, ale aj obrie pracovné stroje. Pri kúpe hry je niečo k dispozícii, ale budete si musieť kúpiť viac. Ale najprv to.

Herné funkcie

Čaká na vás nová verzia:

  • okrem už dostupných druhov plodín pribúdajú slnečnice a sója
  • teraz môžete na svoju farmu pridať dobytok a chovať kravy, ovce, sliepky a ošípané
  • Ekonomika hry bola vylepšená a prepracovaná, teraz musíte dôkladnejšie premyslieť svoj rozpočet a obchodnú stratégiu
  • stovky hektárov pôdy spolu so severoamerickými územiami
  • takmer tristo kusov pracovných prostriedkov (podrobne) od sedemdesiatich piatich výrobcov
  • veľký otvorený svet s možnosťou hrať online s priateľmi pre ešte viac realizmu

Teraz môžete svoju malú farmu rozrásť na obrovský poľnohospodársky podnik a zaoberať sa nielen pestovaním plodín, ale aj ťažbou dreva, chovom dobytka, dopravou a logistikou. Váš úspech závisí od vašich rozhodnutí, rovnako ako v skutočnom živote!

Doplnky pre Farming Simulator 17 na PC

Pre túto časť existujú štyri oficiálne doplnky, je len na vás, či si ich kúpite. Tu je o nich podrobnejšie:

  • Platinum Edition - hlavné a najväčšie rozšírenie. Pridáva nové krajiny Južnej Ameriky s autentickou krajinou a jedinečnou vegetáciou. Nová železničná sieť pre lepšiu a rýchlejšiu prepravu po mape. Nové vozidlá a nástroje, ako aj nový druh plodiny: cukrová trstina.
  • Big Bud Pack - malý doplnok. Pridáva do hry najväčší poľnohospodársky traktor na svete a nenormálne veľké nástroje k nemu. Vyskúšajte si, aké to je riadiť takéto monštrum. Okrem toho existuje 12 nových nástrojov.
  • Kuhn - ďalšie malé rozšírenie pridáva k hernej farme stroje Kuhn (kultivátory, rozmetadlá hnojív, sejačky, obracače, kosačky atď.).
  • ROPA - tiež malý doplnok do hry pridá strojné vybavenie ROPA (kombajn na repu, nakladač/vykladač, čistička zemiakov, transportný príves).


, pre ktorý z dodatkov sa rozhodnete, je na vás. Ak edícia Platinum zjavne stojí za vaše peniaze, zvyšok sa musí naučiť a zistiť, či ich potrebujete. Pretože sú špecifické a nie každý z nich pridáva do hry niečo nové.

Game Farming Simulator 17 – realizmus v celej svojej kráse!

Milióny online farmárov na celom svete už roky uprednostňujú FS 17 kvôli jeho podobnosti so skutočným svetom. Strojové vybavenie, územia a pracovné postupy totiž priamo zodpovedajú realite. Každý farmár to zažil a môže potvrdiť, že všetko je ako v skutočnom živote. Ak chcete pestovať pšenicu, musíte si kúpiť semená, zasadiť ich, hnojiť a pestovať. Potom ich opatrne pozbieraj kombajnom, nasyp do traktora a odvez do skladu. Ďalej, aby zarobili, treba ich predať a zároveň dosiahnuť zisk s prihliadnutím na náklady. A to je práve to, čo sa týka pšenice. A v hre je veľké množstvo plodín, ktoré môžete pestovať a zarábať na nich. Inými slovami, nebudete len farmár, ale aj podnikateľ a obchodník. Ponorte sa do sveta Farming Simulator 17 na PC.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more