Záložky

Vývoj

Alternatívne názvy: Evolúcia

Prihlásený hra Evolution - browser hra. Toto je jedinečná príležitosť, ako sa dostať do sveta po katastrofe, k účasti na jeho oživenie. Evolution online hra - nepretržitý boj o nadvládu troch prvkov. Každý, kto je už dlho známy dobra a zla, rovnako ako neutrálne sily, určené na udržanie rovnováhy. Vývoj on-line vám dáva možnosť, aby sa voľby a stať sa jednou zo strán. Pripojiť Evolution vám bude hra párty a otvorte dvere do neznámeho sveta budúcnosti. Táto hra je nastavená na výkonnom serveri, a preto má veľkú rýchlosť. Ale ak budete chcieť, môžete nainštalovať na svojom počítači klienta časť hry s cieľom zabezpečiť tok zníženie dopravy. Business, ako sa hovorí, sporivý. Evolution On-line registrácia je k dispozícii pre všetkých a nie je zložitá alebo problematický proces. Stačí zadať meno vašej postavy, e-mailovú adresu, heslo (zopakujte), kód z obrázku a kliknite na Registrovať. Pripojte sa na vývoji hry sa vám plnú obyvateľov obrovský virtuálny svet, kde každá z bojujúcich strán bude lákajú k nemu. Uvedomte si, čo je tvoja duša, a skúste si vybrať svoju cestu.

Evolúcia online hra obsahuje niekoľko scenárov pre charakter. Tí, ktorí sa snažia bojovať proti slávu, priamu cestu do arény. Je to tu, že veľká bitka. S každou novou úrovňou, budete sa cítiť o to viac uspokojujúce a Estsilon hra je oveľa zaujímavejšie, než vyššie uvedenom kroku na vašej drahocenné sláva mocného bojovníka. Bojový systém hry je mimo bežných súbojov, skupiny, chaotické a zmiešaných bojov. Môžete sa zúčastniť jednoduchých a kone bojov. Avšak, nie každý je tak milujúci a krvilačných bojoch plače. Existujú ľudia, ktorí snívajú o pokojné meranej života. Evolution hra sa staral o mierové občanov a poskytuje výber z mnohých profesií. Ak nechcete premýšľať o vojne, a majú jednu z nich a nič nebude brániť hlbšie do ekonomickej aktivity. Vďaka akvizícii licencie, môžete sa stať kúzelníkom, kováč, lekár, lesník, baník. Ale to nie je kompletný zoznam povolaní. Jo, a ešte jedna prekvapenie! Restless vzrušenie pre fanúšikov hry vytvoril bludisko turnaj. Váš vkus a zmysel pre nebezpečenstvo bublajúce krv v žilách? Prosím! Choďte tam!

Akonáhle ste sa rozhodli, aby sa natívny spôsob a charakter, nie kladivo neustále usilovať o zlepšenie ich výkonnosti. Keď už hovoríme o charaktere. To môže byť buď muž alebo žena. Rovnako ako štandardné alebo unikátny. V hre sú parametre, ktoré charakterizujú našu hrdinovia inštinkt, zručnosť, silu a trvanlivosť.

Play Estsilon Budete v Oasis a priľahlých oblastí. Môžete si vybrať starý alebo nový shell námestí. To je, ako vy sami chcete. Zmena typu znaku sa vyskytuje v dotazníku. Poloha v každom prípade zostávajú rovnaké. Tam je aréna, banka, obchody provízie štátnej a Exchange, kostol, domy Objednávky a majstri, požičovňa, majstri trhu, stojaté vody, hustý les, temnej jaskyne, pamätník a turnaj bludisko. Samozrejme, budete musieť zistiť, čo je čo. Napríklad banka - prameň devízových sporenie, obchody určené pre kupovanie a predávanie rôznych vecí, a tak

Zahrajte si hru on-line Evolution bude jednoduchšie, ak sa môžeme chopiť dostatočné množstvo zlata alebo uložiť hru euro. Koniec koncov, dávajú možnosť získať potrebné veci. K dispozícii sú sady veci: reg veci, ktoré sú k dispozícii v obchodoch, sa veci zlepšili s modifikátory, mágia, zdroje a darčeky. To len nie je zahrnutý v týchto súprav! Tento zbrane a brnenia, a odev, a artefakty a pamiatky, a byliny, a rieka dary a ďalšie.

Vybaviť potrebnými vecami, nemusíte sa cítiť nepríjemne. Po tom všetkom z nich, alebo skôr ich prítomnosti, veľa záleží. Ako si myslíte, že je možné úspešne bojovať bez dobrého vybavenia? Logicky, no. Takže sa snažia, aby riadne a modifikátory vyzdvihnúť veci.

Zahrajte si hru on-line môžete Estsilon s ozajstnými priateľmi, ktoré nájdete tu. Máte možnosť vytvoriť svoj vlastný poriadok alebo sa pripojiť k už existujúcej. Ak to chcete vykonať, stačí vybrať najvhodnejšie pre vás.

Iste oceníte výhody v hre. Jej farebné hra poteší vás, a súťaže konané správy prinesie príjemné prekvapenie. Ak niečo nie je jasné, podporný personál je vždy užitočné a potrebné pomôcť.

Veľa šťastia na vás, drahí tvorcovia nového sveta!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more