Záložky

Europe 1400

Alternatívne názvy: Europe 1400

Európa 1400 on-line - browser-based hra, v ktorej si môžete vytvoriť svoj vlastný dynastiu. Tu môže byť zložité obchodník a uznávaný majster, alebo nepredvídateľný darebak ...

Europe 1400 je k dispozícii on-line v akomkoľvek prehliadači a nainštalovať herný klient nie je, musí byť uvedené!

Ak chcete vstúpiť do hry, budete musieť registrovať Európa 1400: pole registrácii na domovskej stránke vyberte herný server, zadajte názov svojej budúcej dynastie (meno hráča), Váš e-mail. poštovú adresu (e-mail) a heslo. Potom súhlasím s Podmienkami hier, a v tomto Registrácia v Európe 1400 Hra končí, idete na novú stránku, môžete vytvoriť obraz hrdinu. Tu si môžete vybrať pohlavie charakteru, avatara a priraďte jej názov. Kliknutím na záložke "Master", môžete sa rozhodnúť pre ich dynastie znaku a jeho prvý workshop, v nasledujúcich oblastiach: Majster Cartridge, vedec a Rogue. Teraz, keď ste pripravení spustiť hru, kliknite na "Start Game" a dostať sa do hracej plochy!

Vaša postava má šesť talentov: Výroba, výrečnosť, tma, znalosti mágie, súbojov a rokovaní. Zlepšiť tieto talenty môže používať artefakty. Maximálna úroveň dopravy - 100.

Okrem talentu, je možné v hre na výber povolania, alchymista, farmár, zlodej, kňaz, zlodej, majiteľ hostince, kováč, tesár, alebo Weaver.

Prihlásený hra Europa 1400 ponúka päť miest mesta, ktoré sa bude konať v hlavnej hre. Sú to: District majstri, okolí taverny Gangster okres, lesné a okresné vedci. V týchto miestach sa vaša postava môže mať na misiu (úloha úlohy).

Spočiatku, vaša postava bude musieť zhromaždiť prostriedky alebo kupovať na trhu (prostriedky v hre sú rôzne, v závislosti na smere štúdia). So zdrojmi, v jeho dielni si môžete vyrobiť tovar, ktoré potom môžu byť predávané opäť na trhu, a za peniaze postaviť niekoľko ďalších seminárov (môžete vytvoriť 4 workshopy) a predĺžiť prevádzkový personál.

Dôležité! Ak nie ste spokojní so svojím pánom, to môže byť zničený.

Prihlásený hra Europe 1400 je hlavným obchodným centrom pre všetky druhy tovaru, tento trh. Tu si môžete kúpiť, predať, riadenie, doprava a prosiť (ak je to potrebné). Hra má svoju vlastnú menu - Gold. Okrem zlata sú rubíny, ktoré možno predať za "skutočné".

Spolu s rozvojom jeho bydlisko (sídlo môže rozvinúť cez rozšírenie a vylepšenia), bude vaša postava učiť talent a typy obchodu a plánu intríg.

Zahrajte si online hra Europe 1400 môžete so svojimi špehov, ktorí budú sledovať ostatných hráčov, a zhromažďovať dôkazy proti nim.

Europe 1400 on-line hra má takú stavbu ako radnica. To je miesto, kde sa politický život mesta: existuje právne knihy prečítať kancelárie a súdnej siene. Tu si môžete kúpiť titul (zvyšuje svoju povesť, a sú nevyhnutné na výkon niektorých funkcií a rozšírenie sídiel), alebo podať žiadosť o novej budovy.

Herný Europe 1400 prihlásený vám ponúka vybudovať ekonomické impérium pomocou remeslá, stáva zdatný obchodník a vystúpiť na politickom Olympe. S jednoduchým chate v hre môže byť prevedená do paláca. Všetko bude závisieť na vašom úsilí.

Hrať online hru Europe 1400 je možné prostredníctvom obchodu s ostatnými hráčmi priamo, prostredníctvom skladu. V tomto prípade budete naďalej ťažiť z cien, ktoré sú nezávislé na trhu.

Dosiahnutie dostatočný vplyv a bohatstvo, môže vaša postava robiť politickú kariéru. Prítomnosť rôznych pozíciách, aby mu výsady a bonusy, ktorá umožňuje posilniť vplyv a rozdrviť svojich konkurentov.

Ak chcete hrať v Európe v roku 1400, môžete sa pripojiť k cechu alebo vytvorením vlastné. S pomocou Cechu, hrať s ostatnými hráčmi, môžete dosiahnuť viac v hre ...

Hra má trojrozmerné grafiky, tak v Európe v roku 1400, bude hrať celkom dobre!

Vzhľadom k tomu, že hra je pomerne veľa rôznych funkcií, ktoré najlepšie popisujú nie sú ponúkané. Najlepšie možnosťou by bolo Europe 1400 registrácia, kedy mohli vidieť všetko!

 

Europe 1400 on-line registrácia