Záložky

Enslaved: Odyssey na Západ

Alternatívne názvy: Enslaved: Odyssey na Západ

Enslaved: Odyssey na Západ - hra dokonale ukazuje, ako by mal byť projekt, ktorého v štýle akčného dobrodružstva. Tento projekt bol vytvorený špeciálne pre Xbox a Playtstaion, a dnes si môžete vyskúšať na vašom osobnom počítači. Hra bola vyvinutá slávneho britského Ninja Theory. Jeho oficiálna prezentácia sa konala v ďalekej roku 2010, ale napriek tomu populárny projekt si dnes užije. Pri pohľade na hru, a naozaj pochopiť, ale to je vysoko kvalitný a zaujímavý nemusí páčiť, žiadny hráč?

Enslaved: Odyssey na západnej PC - rozpráva príbeh Monkey - skutočný špecialista v oblasti extrémne prežitie. Je to cíti ako ryba vo vode v úplnej po apokalyptickom svete. Monkey pomôže malý a krehký Výlet na dosiahnutie svojho cieľa a zostať nažive.

Vyzbrojení Monkey - výkonný personál, ktorý možno ľahko premeniť aj tie hrozné robotov do hromady kovu. Počas hry budete úzko spolupracovať s Tripp, ako dievča pomôcť vyrovnať sa s rozhodnutím pravidelne hádže herné hádanky. Takže môžete bez problémov v Enslaved: Odyssey na Západ hrať, majte na pamäti, že postava bude veľmi užitočná nielen pri plnení úloh, môže to byť skutočným prínosom v boji - to nestojí nič odvrátiť pozornosť aj tých impozantný súpera a potom šikovne vyskočil na chrbát, zničili kombá.

Pokračovať naše Enslaved: Odyssey na prehľad West príbeh z hlavných rysov hry. Takže, na začiatku svojich postáv bude mať minimálnu sumu šoku a bojových techník, ale ďalšie hra postupuje, tým viac zručnosti môžete získať. Zlepšenie môže vyzerať najrozmanitejšie spôsob - hrdina môže zvýšiť maximálnu úroveň ochrany zdravia a naučiť svojich zamestnancov pracovať s plazmovými poplatkov. Čo iného je pripravený pre vás hrať, učiť sa, osobne vyskúšal.

Ak chcete začať hru, budete si musieť stiahnuť Enslaved: Odyssey na Západ. To môže byť vykonané v priebehu niekoľkých sekúnd bude tým, že ide na ľubovoľný dostupný torrent tracker. Akonáhle vstúpite do hry, zistíte, že budete mať k dispozícii len dva hlavné typy poplatkov diaľku. Môžu byť ohlušujúci a plazma. Plazma môže rýchlo a "bezbolestne" odstrániť nepriateľa na pár záberov. Ale situácia ohlušujúci poplatkov je trochu väčší - umožňujú neutralizovať nepriateľa aj na veľkú vzdialenosť, a robiť to bezbranný voči útokom pre blízkej budúcnosti. Ktorá metóda je pre vás to pravé vyberiete sami, rozvíja svoju vlastnú jedinečnú stratégiu.

Ak chcete vidieť na vlastné oči všetkým, ponúkať re-Enslaved: Odyssey na západnej videá prívesu, kde všetky výhody a vlastnosti hry popísané do najmenších detailov.

 

Enslaved: Odyssey na Západ