Záložky

Empires v plameňoch

Alternatívne názvy: Empires v plameňoch

Hra Empires In Flames - zadarmo simulátor, ktorý vás vráti späť počas Veľkej Napoleona Bonaparte.

Budete potrebovať Empires v plameňoch on-line budovať vaše stránky a byť v ňom ako veliteľ Veľkej armády a kráľovskej britskej armády v bitke. Budúcnosť Európy je v tejto hre je vo vašich rukách!

V Empires v plameňoch registrácii len trvá veľmi dlhú dobu. K registrácii budete musieť zadať potrebné informácie o sebe na správcu webu. A tak budete musieť napísať nasledovné:

1. Vyberte si z troch možností, že servery, na ktoré chcete hrať.

2. Napíšte svoje užívateľské meno. Tie sú daná príležitosť prísť s názvom hry.

3. Uistite sa, že nahrať svoje heslo do ďalšej bunky, ktorá bude spĺňať všetky bezpečnostné požiadavky.

4. Potom zadajte e-mailovú adresu.

. 5. Ak máte záujem o informácie, ktoré sú prezentované nižšie, dať značku v bunkách to.

6. Kliknite na « Anmelden kostenlos spielen » .

Teraz môžete bezpečne spustiť hru Empires v plameňoch.

Play Empires in Flames budete používať webový prehliadač, takže nebude nominovaný žiadne ďalšie požiadavky na počítač pre túto hru.

Kto vyhrá v hre Stratégia na konci, samozrejme, rozhodnúť, že [_29_ ] historickými faktami a zručností hráčov v tento prehliadač hra .

V Empires in Flames hrať musíte, rovnako ako akékoľvek iné Stratégia Pre tento účel najprv sa pevnú pozíciu a aby bolo bezpečné . V Empires in Flames budete musieť postaviť mesto.

Think ako stavať rôzne jednotky pechoty husári [_18_ ] Grenadiers a ďalšie a ako sa môžete , aby sa s tým vysporiadať. Len pre silnejšie, budete musieť vytvoriť strategický stroitelskoe zručnosti. Ak nie, potom sa vývoj udalostí v Empires v plameňoch online bude vyvíjať pomaly.

, Budete vykonávať celý rad úloh a misií, v záujme dosiahnutia úspechu v hre Empires v plameňoch.

Nečakajte na túto hru a potom, zatiaľ čo vy máte právo obsadiť územie a používanie zbraní . Pre tento prehliadače založené hre budete mať možnosť ľahko hrať on-line a ako pa nie je e nebolo potrebné nič sťahovať ďalší .

Tiež Empires in Flames je browser hra.

V tejto hre môžete nielen vyvíjať a pokroku, ale tiež budete mať možnosť zasahovať do britských konfliktov.

Kto miluje stratégiu, ktorá rešpektuje Empires In Flames on-line, pretože sa dostanete tak ďaleko, ako je to možné, aby skutočné svetovej vojne veľký generál Napoleon. Tu sa budete cítiť skutočnú silu zbrane.

Majte na pamäti, že nie je divu, že názov hry je preložený ako Ríše v ohni, pretože to je v dnešnej dobe všetko, čo sa stalo, tam bol žiadny dôkaz živého kusu aktov Napoleona.

Urobte si chvíľu s ríšou v plameňoch, sa domnievajú, že nie každý bude schopný vám povedať knihu. Objavte tento svet!

 

Empires In Flames on-line registráciu